День українського ювелірного мистецтва


Олена Маслова

Что такое хорошо ... С моей точки зрения.

Оцінити цей запис
Люблю Барселону.

Этот великолепный город - моё творческое вдохновение, мои воспоминания о чудесной поездке и магнетический источник притяжения. Не встречала пока места, более будоражащего воображение. Мой роман с Барсой длится более десяти лет и иногда бывает взаимным.

Когда весь 2012 год я бодалась с обстоятельствами, то клялась себе, что скоро побалую себя Барселоной... Продолжаю обещать, ведь обстоятельства пока не сильно отпускают пальцы с горла.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Мне интересна личность нашего соотечественника Геннадия Балашова.

Геннадий Балашов — автор будоражащей воображение идеи отмены большинства украинских налогов. Он предлагает оставить только 2 налога: 5 % с продаж, которые платит покупатель и 10 % от зарплаты. Причём не просто болтает, а серьёзно аргументирует.

Его книгу "Как стать авантюристом? Размышления миллионера" у меня зачитали мгновенно, что есть своеобразный показатель качества. Если интересно узнать о нём побольше, то вот здесь его персональный сайт.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

К чему такой винегрет? Да вот сегодня натолкнулась на чудесную статью, где красной нитью связана Барселона и Геннадий Балашов! Просто в "десятку"!

Милая девушка, Евгения Кравченко, своей статьёй "Хочу платить налоги. Или лучше быть лосем, чем украинцем" сложила пазл у меня в голове. И теперь связь налоговых перипетий 2012 года и сказочной Барселоны не кажется мне бессмысленной, теперь это две стороны одной медали и две крайности моей жизни.

Цитата из статьи:

"... що нас справді об'єднує, – це небажання сплачувати податки. І, мабуть, тяжко знайти винятки, а то й виняток із цього правила.
Ми або всіляко ухиляємося від їхньої сплати, і до цього процесу українці підходять надзвичайно творчо, або, бурмотячи собі під носа чи бозна-кому на вухо, знехотя поповнюємо державний бюджет із надією, що потреби суспільства, вряди-годи, співпадуть із потребами тих, хто зручно примостився на верхівці влади та злізати звідтіля ще довго не збирається..."


"... мені поталанило декілька днів провести в Барселоні. Це місто вразило від самого початку перебування в ньому. Місто мрії. Мрії для України такої далекої і водночас близької.

Прогулюючись Барселоною, все запитувала в самої себе: що заважає так зробити в Україні? Відповіді, як намистинки нанизувалися одна на одну… І, на жаль, кожна відповідь – це перепона, проблема, бар’єр, із якими поодинці чи в купі ми боремося з року в рік, але ситуація кардинально не змінюється. Б’ємося з вітряками. І так вже понад 20 років.
Прогулюючись Барселоною, в мене виникло щире бажання добровільно сплачувати податки, але результат використання яких можу відчути не тільки я, а й той чоловік на візку, який змушений пізнавати світ крізь вікно власної квартири чи талановите дитинча, яке щоночі мріє про власну скрипку..."



"... Що ж мене вразило в Барселоні? Це все можна описати декількома словами, які вже так заїжджені в Україні та зовсім їй не відповідають. Однак, говорячи це про Барселону, зовсім не скривиш душею. БАРСЕЛОНА – ДЛЯ ЛЮДЕЙ (лосі там не водяться, на жаль)!
Місто ідеальне для людей з особливими потребами. Купа зручностей для інвалідів. Тротуари біля пішохідних переходів, магазини, готелі, облаштовані спеціальними пандусами. Метро – взагалі казка.
Спеціальні ліфти, які везуть відразу з вулиці або на вулицю. Весь міський транспорт пристосований для входу пасажирів-інвалідів.
Місто ідеальне для велосипедистів. Барселона входить в десятку міст світу з найкращою велоінфрастуктурою.
Крім нині стандартних велосипедних доріжок, сигнальних приладів та карт, які поширені у великих європейських містах, в Барселоні було створено зелене кільце – це велосипедний шлях зі 100 різними велостанціями, що дозволяє велолюбителям орендувати велосипеди в різних точках міста.
А ще Барселона ідеальна для екосвідомих людей, футбольних фанів, бомжів, для людей творчих і бізнес орієнтованих, для просто барселонців і, без сумніву, туристів.
А Україна ідеальна для керманичів, які хвацько розпоряджаються нашими податками, а ми безпорадно киваємо, знизуємо плечима і чекаємо на зміни, як манни небесної, ніяким чином не діючи..."


Чудесная статья и интересные комментарии.


Я по-прежнему верю, что скоро в Барселону меня будут манить только архитектура, климат и морепродукты. А всё остальное мы построим здесь, в Украине.

Планирую через несколько недель отправить свои мысли о возможном развитии нашей отрасли на рассмотрение новоизбранным народным депутатам. У кого-то есть идеи и пожелания?

Коментарі