День українського ювелірного мистецтва


Сторінка 27 з 50 ПершаПерша ... 1723242526272829303137 ... ОстанняОстання
Показано з 261 по 270 з 540

Тема: Ситуация вокруг единого налога.

Комбінований перегляд

Попереднє повідомлення Попереднє повідомлення   Наступне повідомлення Наступне повідомлення
  1. #1
    Цитата Повідомлення від lenchik2007 Переглянути повідомлення
    Всем привет !!!!!
    Я опять с Вами!!!
    Рады видеть Вас снова! У нас здесь хорошо!
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



  2. #2
    а.. тогда понятно. согласна, начитавшись подобных статей иногда уже и уверенность теряешь в своих знаниях
    the Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame

  3. #3
    Еще одна статья: ""Упрощенку" оставят, а налог с оборота будет ниже" - http://ubr.ua/business-practice/own-...et-nije-152598
    Лучше щепоть с покоем, чем пригоршня с трудом и томлением духа.

  4. #4
    А наши налоговики начали "сомневаться" можно ли ремонтировать и изготаливать ювел. изделия для населения на 1 и второй группе. Вначале - решили - абсурд. А вот ответ по електронке с Киева.
    Дякуємо за Ваш запит.

    Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби надає уніфіковані відповіді з Єдиної бази податкових знань, копія якої розміщена на сайті ДПА України http://sts.gov.ua/ebpz/

    Запитання-відповіді, розміщені в Єдиній базі податкових знань, погоджені у профільних департаментах, затверджені керівництвом ДПА України.

    Вибачте, відповідь на Ваше запитання щодо того чи можуть ФОП на ЄП 1-2 група здійснювати діяльність з надання побутових послуг з виготовлення ювелірних виробів за індивідуальним замовленням як з матеріалу замовника так і з матеріалу виконавця в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики «Єдина база податкових знань» на сайті ДПА України (www.sta.gov.ua.) в категорії 24, або перетелефонувати до нас.

  5. #5
    помните, мы как-то (не все конечно) писали письма счастья о притягивании к ответственности федченко и игнатова за их консультацию от 06.02.12. получила ответ от ГНИ. честно ни с первого, ни со второго, да и с третьего раза тоже, я ни черта не поняла к чему и о чем они пишут. единственное безумно понравился один абзац, который вызвал улыбку идиота :

    Водночас зазначаємо, що листи ДПС України, які направляються теріторіальним органам ДПС, не являються податковою консультацією і використовуються виключно з метою надання практичної та методичної допомоги підпорядкованим структурним підрозділам.
    т.е., как я поняла, для нас "непідпорядкованих ДПС" их письма являются консультациями, которые мы должны (если не обязаны) выполнять, а для их структурних отделений - это методичка, а методичка - это методичка, т.е. хочешь делай так, хочешь нет

    или я в чем-то ошибаюсь?
    the Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame

  6. #6
    Цитата Повідомлення від agony Переглянути повідомлення


    т.е., как я поняла, для нас "непідпорядкованих ДПС" их письма являются консультациями, которые мы должны (если не обязаны) выполнять, а для их структурних отделений - это методичка, а методичка - это методичка, т.е. хочешь делай так, хочешь нет

    или я в чем-то ошибаюсь?
    С точностью до наоборот. Для них это методичка, а для нас - их внутренняя переписка.
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



  7. #7
    ой, простите, я имела ввиду, что по логике ДПС "для нас... *и дальше по тексту*"

    черт, они сегодня сделали мой день этим письмом
    the Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame

  8. #8
    Знаток
    Реєстрація
    03.07.2012
    Адреса
    Тегусигальпа
    Повідомлень
    42
    Записів в щоденнику
    2
    Такие письма ГНИ, кот. направляются в их территориальные органы, для сотрудников этих территориальных органов важнее конституции. ФАКТ.

  9. #9
    И, в отличии от Конституции и НКУ, письма они знают практически наизусть.
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



  10. #10
    Знаток
    Реєстрація
    03.07.2012
    Адреса
    Тегусигальпа
    Повідомлень
    42
    Записів в щоденнику
    2
    А зачем им знать Законы, шанс, что с ними будут судится очень не большой, а вот если он поступит в разрез с письмом, подписанным большим начальником, шанс остаться без работы 100%-ый. Вывод: СУДИТЬСЯ, ТРЕБОВАТЬ КРОВИ.

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •