День українського ювелірного мистецтва


Сторінка 7 з 54 ПершаПерша ... 3456789101117 ... ОстанняОстання
Показано з 61 по 70 з 540

Тема: Ситуация вокруг единого налога.

  1. #61
    Цитата Повідомлення від emigrant Переглянути повідомлення
    Объясните мне чем так плоха 3 группа. Во всяком случае пока она не стала пятой, шестой и т.д. Почему мелкие магазины должны закрыться? Да не при компетентных органах будет сказано, вы же не собираетесь платить 5%+5 пф с реального оборота. Ещё скажите, что никто и никогда не превышал 500 тыс оборота, а если не дай Бог превысил, на следующий день бы пошёл писать заявление на ОС. А если мелкий магазин вместо 200 грн будет платить 500-700, и от этого станет убыточным, значит надо что-то менять. По-моему, лучше будет распродать всё и положить деньги на депозит, заработок будет не меньше
    Тому і погана 3гр що знову треба не показувати реальний обіг. Ми згідні платити 5% ЕД але без 5% в пенсійний як і всі на 3гр.і спати спокійно,а так при наших затратах ми не в рівних умовах.

  2. #62
    А кто-то знает , кто может обращаться в Конституционный?!

  3. #63
    наша налоговая как всегда оперативна - переписка за 26.06.2012

    питання . с 1 липня чи моживо будє після вступу зу № №4834-vi при написанні заяви про зміну видів діяльності платника єдиного податку одночасно поміняти групу , тоб то перейти від 2 до 3, так як вид діяльності, який додається посередницькі послуги оренди нерухомості ) передбачає лише третю групу ?
    відповідь :
    доброго дня. дякуємо за запитання. правові засади застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, а також справляння єдиного податку встановлено у главі 1 розділу хіv податкового кодексу україни від 2 грудня 2010 року № 2755-vi зі змінами та доповненнями, відповідно до норм якої не передбачено змінювати протягом звітного року групу платників єдиного податку з другої на третю та з другої на першу.

  4. #64
    Уставший Аватар для Прегон
    Реєстрація
    28.06.2012
    Адреса
    РАНЬШЕ НАЗЫВАЛАСЬ ДОНЕЦКАЯ ОБЛАСТЬ- СЕЙЧАС ДОНБАСС(2012год)
    Повідомлень
    1,335
    Ну, все правильно! Переписка от 26! А опубликовано 27!
    Я тоже жену оформлял 26 у госрегистратора. А УТРОМ 27 дооформлял в налоговой. Интернет, как спецом вырубило и дома и на работе ( по тех причинам) И поэтому не стал вписывать КВЭД по рознице 47.77 (52.48.2). разница в полсуток. Все легитимно. Хоть в этом случае , к сожалению

  5. #65
    Добрый день,мученникам! Спасибо за сайт! ну вот и 1 июля.Кто как работает имея 2 ю группу? Теперь уже на 100% как я понимаю мы вне закона!?
    Не нужно нам помогать!Просто не мешайте!

  6. #66
    Цитата Повідомлення від Борман Переглянути повідомлення
    Добрый день,мученникам! Спасибо за сайт! ну вот и 1 июля.Кто как работает имея 2 ю группу? Теперь уже на 100% как я понимаю мы вне закона!?
    якщо ми судемось поки не буде рішенння я буду рахувати що на 2гр.

  7. #67
    рисовать ноли и изображать что деятельность не ведется - это по производству. а вот что с розницей делать - хз. опять на свой страх и риск, черт
    the Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame

  8. #68
    А Выдолоб так в июне успокоил... Писал,что и после 1 июля любой желающий сможет.подать.заявление на 3 ю группу!А теперь"РУССКАЯ РУЛЕТКА"!
    Не нужно нам помогать!Просто не мешайте!

  9. #69
    Цитата Повідомлення від agony Переглянути повідомлення
    рисовать ноли и изображать что деятельность не ведется - это по производству. а вот что с розницей делать - хз. опять на свой страх и риск, черт
    у мене роздріб апеляції ще не було і не працювати не мож жити треба.Якщо враховувати то вже з 1.06. нелегальні колизакінчилось свідоцтво ЕД.

  10. #70
    Мне кажется, ЧТО 3 -КВ БУДЕТ КАК 1И2 В БОРЬБЕ. Никто нам давать в 3 кв так просто не собирается. Дай бог , что бы я ошибалась.

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •