День українського ювелірного мистецтва


Сторінка 34 з 42 ПершаПерша ... 24303132333435363738 ... ОстанняОстання
Показано з 331 по 340 з 415

Тема: Помощь нашим защитникам. Только реальные дела, без обсуждения политики.

  1. #331
    Доброго ранку БАНДЕРВЦІ!
    Ось ми знову в мирній Україні.
    Знову там, де нема вибухів, й не намагаєшся затихнувши почути постріл, щоб відрахувавши десь десять секунд почути вибух ... Дуже приємно, що тут не шуршать Гради, або не працює САУ ...
    Складно передати ці почуття. Щось типа того, як лежиш роздягнутий в ліжку, рядом приємна жінка, вже заснув, як раптом в твоє вікно влітає каменюка, вщент розлітаються шибки, а ця каменюка влучає тобі прям по голові, прямісінько проміж вух … до речі, ти вже спиш і про ніякі каменюки взагалі не мислиш …
    Хоча це мабуть трошки не так … та ні, це мабуть зовсім не так. Це набагато гірше. Це, коли ти вже виснажений повністю одягнений, та взутий, лягаєш на матрац, прикритий спальником, вкриваєшся ковдрою і все, тебе вже не нічого не відволікає, так як ти вже в нірвані … коли, тебе або буцають по нозі, або над вухом – «Підйом!!! Бігом в бліндаж!» … і ти підриваєшся, шукаєш шапку, тобі вже в руки сують другу, й штовхають на вихід … по ходу хватаєш щось тепле, що попадається під руку, іншою рукою достаєш з кишені ліхтар, й намагаєшся як можна швидше добратись (бажано бігти) до бліндажу … а воно вже бахкає, … переміщуючись, насолоджуєшся тим, що бахкає десь недалеко, але не біля тебе.
    Ось таких підйомів в нас було, до дванадцятої години ночі, десь п’ять … після я вже перестав на це все реагувати, ліг, наказав не будити до літа і встав лише біля п’ятої години ранку.
    В 5.20 знову почали терри лупити по Нижнетеплому, або Щастю, але у нас було тихо.
    … виїхали ми з Євгеном в понеділок о шостій ранку. Так як впхнути намагались все те, що було придбано, на перепакування пішло майже годину.
    Не змогли впхнути мішок шарфиків, та два кулька з якось одежею … залишили в моїй дев’ятці під домом.
    В АТБ докупили хлопцям пельменів, чорного хліба, пива та пару ліхтарів …
    Хліб пхали дуже обережно … холодильник з пельменями й куркою їхав в мене на руках, так як міста не було зовсім.
    Далі – чотириста кілометрів шляху.
    Десь о сьомій я зателефонував Олені Белобровій з Северодонецьку, та попросив організувати якісь теплі й легкі тапки 42 розміру, так як коли вечором пакував усе, з’ясувалось, що «дутики» нам замість 42 дали 44 розміру.
    Дякуючи Олені, ми виконали замовлення та привезли взуття Юрчику (свої він комусь віддав раніше, так як тому були нужніше …).
    Лена купила хлопцям ще пару блоків цигарок, ми спробували засунути тапки, але нічого не вийшло, положили мені під ноги, поцілувались й вирушили далі.
    На блокпостах після Северодонецька хлопцям роздали блок цих цигарок … бачили би Ви ті благодарні обличчя … та доїхали до Щастя. Тут ми зустрілись з хлопцями з Кременчука, обнялись, привітались, Гена віддав передачу від Олега Гомонюка … намагались розкласти її по закутках, щось впхнули, щось дали хлопцям які підійшли до нас, й з почуттями виконаних обов’язків поїхали шукати Сергія (товариша Юри, який стоїть на блокпосту біля Щастя). Знайшли цей блокпост без проблем, передали раніше, в Харкові запаковані речі (комплект теплої білизни, труси, носки, печатки, тепла куртка, шапка …. ), пожали руки и поїхали до НАШИХ хлопців.
    Їхали дуже уважно, так як знали, що в районі працюють диверсійні групи, а попасти під обстріл вже можна було ще на під’їзді до Щастя.
    Проїхали без проблем. Дорога відома до останньої ямки, так що їхали як по Харкову.
    Після Щастя нам зателефонував Юра та повідомив приємну річ – нам дозволили залишитись у хлопців. Це було дуже приємно!!!
    На «Сталінграді» віддали хлопцям ящик з пирогами, які організував «Н.Водолазький пиріжковий батальйон», під керівництвом Пантелеїча, та вже почуваючись себе як дома, через декілька хвилин були на «Ангелі».
    Юра стояв в наряді, так що сина побачив відразу, розцілувались з усіма й Женя поїхав «до дому» … дорогу він вже знав, так що проводжувати його ніхто не став. Я пішов пішки.
    Потім зустрілись з хлопцями. Усі були дуже раді … мабуть я не підберу слів, щоб виказати ці почуття … розгрузили машину, овочі відразу віднесли до бані, те що встиг сфотографувати залишилось біля машини. Привезли реально дуже-дуже багато всього.
    Потім були пельмені та трошки «за зустріч» … поспілкувались, Женя поїхав на танку з Петровичем кататись … не знаю чому, але вони з танка вчора не стріляли, ну а так було усе. Женя угомонився з хлопцями десь о четвертій. Я в п’ять встав і вже не заснув. На початку сьомої Юра з Русіком прийшли з «Брами», попили чайку та Юра пішов спати, так як ночі вважай не було (якщо годину подрімав, то це й багато). О пів на дев’яту я розбуркав сина, сфотографувались біля зенітки, обнялися з усіма й ми поїхали на Харків …
    На «Брамі» нас чекали Руся, Льоня й Ваня, яких ми забрали в от пуск, сфотографувались з хлопцями та телезіркою Нельсоном, в машину й ходу.
    Розставатись з хлопцями завжди важко. Незважаючи на те, що відчували задоволення від того, що місію свою виконали - настрою вже не було ніякого, якийсь час їхали мовчки, потім Льоня почав включати пісні з телефону.
    «Сталінград» розбомбили ніччю сильно. Порвані провода, знешкоджений газопровід …
    Далі були Луганська ТЕС, Щастя, почекали годину на Кемпінгу, проскочили НовоАйдар, й у «Великій Кишені» в Северодонецьку Женя взяв собі кави, а ми коньячку ….
    На блокпості біля Ізюму витрусили нас повністю … перевіряли повністю машину, нас перевіряли по базам … але все закінчилось добре. Хвилин за п'ятнадцять ми поїхали до дому.
    До мене доїхали в 16.10. Вигрузили в мене Саші «Позитива» бронік, каску, так як він в шпиталі в Харкові, та Женя повіз Русю з Льонею далі.
    Ось така в нас була подорож.
    Усім дякую за участь в організації допомоги хлопцям!!!!
    ДЯКУЮ! ДЯКУЮ! ДЯКУЮ!
    Пам’ятаємо, що той хто не має бажання годувати свою армію, обов’язково буде годувати армію загарбників!
    Слава Україні!
    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1010080.jpg 
	Переглядів:	78 
	Розмір:	58.1 Кб 
	ID:	1254 Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1010091.jpg 
	Переглядів:	71 
	Розмір:	46.6 Кб 
	ID:	1255 Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1010114.jpg 
	Переглядів:	76 
	Розмір:	91.6 Кб 
	ID:	1256 Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1010118.jpg 
	Переглядів:	76 
	Розмір:	71.8 Кб 
	ID:	1257
    Останній раз редагувалося valerchik; 26.11.2014 в 03:46.

  2. #332
    http://sprotyv.info/ru/news/8840-boe...nice-luganskoy
    ... вблизи Валуйского в результате обстрела "Градами" загорелся лес.

  3. #333
    Сегодня НАШИ ребята едут в 10-ти дневный отпуск.
    Их сменили.
    Они уже в дороге. Думаю, что сегодня приедут в Башкировку ... во всяком случае надеюсь.
    По мере получения информации постараюсь держать в курсе.
    Приглашаю всех желающих встретить ребят из 92-й (128-й) ОМБр.
    Слава Украине!

  4. #334
    Террористы ЛНР продолжают геноцид мирных жителей Донбасса. В результате обстрелов в райцентре Станица Луганская и близлежащем селе Валуйское разрушены десятки домов, разбита центральная теплотрасса, мирные жители лишились отопления и электричества.
    http://news.liga.net/news/politics/4...och_moskal.htm

    ... сейчас смотрю идет обстрел Верхней и Нижней Ольховой ... хотя бы прошла колона ...

  5. #335
    Valerchik, что-то давненько Вас не слышно? Как Вы, где Вы?
    Свобода не в том, чтобы делать то, что хочешь, а в том, чтобы не делать того, чего не хочешь.

  6. #336
    Да здесь я ....
    Еще вчера, т.е. в ночь с 30.11 на 01.12. встречали НАШИХ ребят ...
    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1010003.jpg 
	Переглядів:	73 
	Розмір:	67.3 Кб 
	ID:	1284 Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1010005.jpg 
	Переглядів:	73 
	Розмір:	57.7 Кб 
	ID:	1285 Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1010009.jpg 
	Переглядів:	70 
	Розмір:	63.6 Кб 
	ID:	1286 Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1010010.jpg 
	Переглядів:	72 
	Розмір:	66.4 Кб 
	ID:	1287 Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1010015.jpg 
	Переглядів:	67 
	Розмір:	64.6 Кб 
	ID:	1288
    ... и вот уже после завтра этот краткосрочный, 10-ти дневный отпуск подходит к концу ...
    Как прекрасно спать и хотя бы ночью не думать о том, что куда сейчас бьют грады ... в станицу, Макарово или Ольховое ... стоит позвонить или нет ... спят или в наряде ... как прошла ночь ... что опять надо покупать и где искать деньги .... Хотя душой все равно весь там.
    Там сейчас Димка, Ленька, Петрович ... и два десятка необстрелянных пацанов из 17-й танковой.
    Хорошо, что перед ротацией МЫ собрали и отвезли ребятам вещи и продукты.
    Пацаны приехали туда как обычно налегке. Благодаря запасам теплой одежды ребят удалось хоть немного приодеть. Юра говорил, что пацаны были в шоке от заботы. Начали звонить домой (Кривой Рог), что бы настроить тоже волонтеров на поддержку.
    НАШИ пацаны приехали как из санатория, все что взяли с собою - броники, каски, оружие и тот минимум вещей, который у каждого под рукой ... ВСЕ!!!
    Я хотя это и ожидал, и предвидел, и чувствовал, что не привезут оттуда нихрена, но тем не менее меня от этого начинает немного колотить, т.к. не знаю куда они поедут дальше ... если сейчас их кинут в необжитое место, то я не представляю, что они будут делать. Второй раз эти закупки организовать точно не получится. Хотя на первый взгляд это и немного (бензопила, котел, сковорода, миски ... и т.д.), но это все так кажется и только на первый взгляд. На самом деле - это дни в Интернете, часы переговоров, и тысячи гривен затрат ... про силы и время я уже не говорю. Особо затратным это будет уложить их спать на чем-то и одеть, т.к. тулупы и все теплые вещи уже у ребят из 17-й ... Радует одно, что это все поможет НАШИМ ребятам из 17-й танковой выжить в тех тяжелейших условиях.
    Кстати, начиная с середины июля и по 01.12.2014 года, БЛАГОДАРЯ ВСЕМ НЕ БЕЗРАЗЛИЧНЫМ, МЫ ВМЕСТЕ СОБРАЛИ И ПЕРЕДАЛИ ПОМОЩИ РЕБЯТАМ НА СУММУ БОЛЕЕ 250 тыс. грн!!!
    СПАСИБО ВАМ, МОИ НЕ БЕЗРАЗЛИЧНЫЕ ПАТРИОТЫ!!!

    Здесь приблизительно учтены как денежные средства, так и эквивалент того, что приобреталось и передавалось вещами, медикаментами, продуктами, сигаретами ... подсчитать это не возможно, но приблизительно это так. Каждая поездка на фронт - от 10 до 20 тысяч гривен, да + август с аммуницией и июль в добавок .....
    Хочу все ВАС поздравить с прошедшими Днем Волонтера
    http://censor.net.ua/video_news/3151...dvijenii_video
    и
    Днем Вооруженных Сил Украины
    https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94...B8%D0%BD%D1%8B
    Считаю, что МЫ все можем в эти дни, нисколько не стесняясь и не кривя душой, поднять стопку (фужер) и сказать - За НАС и НАШИХ РЕБЯТ!
    ... ну что же, отпуск подходит к концу, в среду приезжают ребята, едут в Башкировку и ждем приговор. Что и как дальше будет - будет видно.
    По любому с Женей решили к Новому Году сделать рейс на передовую, поехать поздравить ребят и отвезти то, что сможем организовать.
    Потребности ТАМ те же - носки, трусы, теплое белье, обувь, ТУЛУПЫ, пилы, масло, ЕДА!!!!!
    Есть предложение сейчас немного постараться сэкономить денег и когда все будет более-менее ясно, оперативно организовать поездку.
    Надеюсь на то, что НАШИ ребята ТАМ не останутся без НАШЕЙ поддержки и НАШЕГО общего внимания. Наша помощь для них очччень важна! То, что МЫ о них помним и стараемся ИМ помочь - это оценить не возможно!
    Еще раз, поздравляю ВСЕХ с прошедшими праздниками!!!
    Слава Украине!
    Останній раз редагувалося valerchik; 08.12.2014 в 11:43.

  7. #337
    Друзья. Приближается целая серия праздников. Любимых! А я хочу напомнить, что Любить надо уметь! Это не обязательно любимую женщину, а мать, чада, РОДИНУ, супруга, работу и многое другое.
    Желаю Вам , в дальнейшем, БЕСКОНЕЧНОЙ любви!
    С наступающими праздниками! И первым придёт НИКОЛАЙ, .... еду к ребятам на передовую в конце этой, или начале следующей недели (как с машиной).
    Давайте Вместе сделаем праздник НАШИМ ЗАЩИТНИКАМ!
    Вчера уже начал делать покупки .... потребности те же (носки, трусы, салфетки, еда ...).

  8. #338
    СПАСИБО!!!
    Сегодня
    09:06 Зачисление перевода с карты ПриватБанка через Приват24. Плательщик Sidochenko Elena Vital evna 1 000.00 ГРН 995.00 ГРН 2 502.34 ГРН
    08:46 Зачисление перевода с карты ПриватБанка через Приват24. Плательщик Derde Tetyana Sergizzzvna 502.51 ГРН 500.00 ГРН 1507.34 ГРН
    11.12.14
    16:00 Пополнение карты в терминале самообслуживания: Николаев, просп.Ленина, д.32, Отделение банка 1 000.00 ГРН 995.00 ГРН 1 007.34 ГРН (Наталья)

    Потребности по минимуму:
    Сигареты - около 2 тыс. грн.
    Носки трусы, мыльно-рыльное - более 1000 грн.
    Еда - 4-5 тыс.
    Бензин - 1,5 тыс. грн.
    Водолажчане обещали организовать двух кабанов из лесничества и овощей.
    ... сборы идут в полный рост.

    Ехать думаем в ночь с пятницы на субботу.
    Останній раз редагувалося valerchik; 17.12.2014 в 09:37.

  9. #339
    СПАСИБО!!!
    Сегодня
    09:02 Зачисление перевода с карты ПриватБанка через Приват24. Плательщик Maslova Elena Anatolevna 2520.00 ГРН
    Вчера
    12:54 Пополнение карты в терминале самообслуживания: Киев, ул.Строителей, д.36, Отделение банка
    Дата обработки транзакции: 18.12.2014 1 500.00 ГРН (Надежда)

    ... собрался ехать на "барабан" и за сигаретами ... потом АТБ и Вэлмарт ... надеюсь основное купить сегодня, по мелочи докупить завтра.
    Бензин для бензопилы купим по дороге.
    Сегодня - завтра готовимся и в путь.
    Звонил туда. Разговаривал с Леней. У них пока тихо. Стоят там же, поэтому тем отметкам которые рисуют сепары на карте http://militarymaps.info/ верить нечего.
    Ждут ....

  10. #340
    Доброго ранку БАНДЕРІВЦІ!
    Ну ось майже все зібрано та спаковано, треба буде на виїзді купити чорний хліб, пельмені, пару курок, солодкий напиток та воду з пивом.
    За пару годин від`їжджаємо з Жєнєй до хлопців на передову. Їдемо не с пустими руками. Завдяки НАШИМ спільним зусиллям, МИ змогли закупити майже все необхідне, що дозволить деякий час хлопцям не мати проблем як з їжою так і з гигієною.
    Велике СПАСИБІ усім, хто долучився до збору допомоги хлопцям на свято св. Миколая. Нас там вже чекають..... нас завжди там чекають!
    Вибачте, усі прізвища писитати не буду, але декого хочу назвати та подякувати їм особливо.
    Це - волонтери з Н.Водолазької "Батьківщини" (Валентина, Тетяна та інші), Жєня Замула, Микола та Людмила Лиганенки з Водолаги, Надія, Олена та Володя з Київа, Наталя з Максом з Миколаїва, Олена з Ігорем та Андрій з Харкова, Тетяна зі Львова, Олег з Кременчука та багато-багато інших справжніх ПАТРІОТІВ України ...
    ВІД УСЬГО СЕРЦЯ ДЯКУЮ ВАМ МОЇ РІДНІ ЗА ВАШУ ЩИРІСТЬ та ВЕЛИКЕ БАЖАННЯ НАШОЇ ПЕРЕМОГИІ!!!!
    Усіх вітаю зі святом! Бажаю усього самого-самого гарного, та щоб як найскоріше в Україні наступив МИР!
    Ще раз ДЯКУЮ, ДЯКУЮ, ДЯКУЮ!!!!!!!
    Слава Україні!
    Останній раз редагувалося valerchik; 20.12.2014 в 04:06.

Схожі теми

  1. Около розницы и не только.
    від КОСТЯ в розділі Вопросы розничных продаж
    Відповідей: 28
    Останнє повідомлення: 31.01.2014, 18:47
  2. Необходима помощь в эксперименте кварц - искусственная гравитация
    від Евгений Б в розділі Производственные Вопросы
    Відповідей: 0
    Останнє повідомлення: 03.12.2013, 18:38
  3. В помощь новичкам-интернетчикам
    від Seagull в розділі Вопросы по работе форума
    Відповідей: 25
    Останнє повідомлення: 06.08.2013, 09:09

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •