День українського ювелірного мистецтва


Сторінка 36 з 42 ПершаПерша ... 26323334353637383940 ... ОстанняОстання
Показано з 351 по 360 з 415

Тема: Помощь нашим защитникам. Только реальные дела, без обсуждения политики.

  1. #351
    Мой товарищ Женька, с которым ездим к ребятам, загорелся к Громкому уйти ... им нужен наводчик в танк .... Если уйдет будет печально, опять будут проблемы с транспортом.
    Хотя я и сам уже месяц хочу рвануть под Донецк на скорую. Володя меня запалил - сил нет. Он с Димкой 11 декабря поехали в Изюм и там Армен Никогосян организовал им машину .... звонил на днях ему, просил, что бы и для меня машину присмотрел, но пока нет аппарата ...
    Сдам отчеты и тоже наверное рвану, если получится.
    Вот Володи профиль в ФБ
    https://www.facebook.com/profile.php...726&fref=photo
    а это Армен!
    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	10527890_10203407638565546_4736649991640655607_n.jpg 
	Переглядів:	65 
	Розмір:	40.1 Кб 
	ID:	1350
    https://www.facebook.com/armen.nikogosiyn#
    Останній раз редагувалося valerchik; 08.01.2015 в 13:09.

  2. #352
    Только что общался с Женей, определились - едем к ребятам 16-17 января.
    С понедельника начинаем в полный рост собирать передачу.
    Все как и прежде, потребности те же:
    Еда, гигиена, носки-трусы, масло, бензин, цепи для бензопилы ... СИГАРЕТЫ, АПТЕКА!!!
    Сбор начинается ....

    Очень надо - ФЛАГ ПАНАМЫ (попросил Петька Буян. Их точка называется Панама, а флаг увез парень ... очччень просили)
    нашел здесь -
    http://www.kapterka.com.ua/flagi-i-f...-kupit-kiev__/
    http://www.kapterka.com.ua/vympely-l...tolny-flazhok/
    флаг поедет к ребятам, которых показывают начиная с 1 мин видео.
    Это Луганская ТЭЦ ... где сейчас и находится Петька с его новым танком (Буян воюет в Трехизбенке).


    вот Петька в госпитале, после ранения.
    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1010002.jpg 
	Переглядів:	72 
	Розмір:	43.4 Кб 
	ID:	1351

    Только что Женя созвонился с Громким, который озвучил потребности:
    - болгарка и на нее круги отрезные, заточные;
    - сварочные электроды и маска (желательно хамелеон);
    - лыжные очки и перчатки (для танкистов) - 12 комплектов;
    - электрические обогреватели на 2 и более кВт - 2шт;
    - переноски, удлинители, лампочки, набор инструментов (ключи, отвертки, головки ...)
    список не полный, будет корректироваться.
    Все это для них ...
    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1010041.jpg 
	Переглядів:	61 
	Розмір:	74.5 Кб 
	ID:	1354
    Останній раз редагувалося valerchik; 08.01.2015 в 16:03.

  3. #353
    Sos sos sos!!!!!!!
    13-го едет, в т.ч. и на ангел, юля!!!!!
    надо по максимуму ее собрать, что бы мы (женя и я) поехали через неделю, т.к. флага панамы и некоторых вещей пока все равно нет ....
    ... тем более, что места у юля больше!
    что уже есть - есть маска сварочная, болгарка, круги, электроды, еще есть мыло, если нужно, печеньки, немножко дутиков, немножко бушлатов. и бензопила ....
    т.е. фактически если по списку из горящего остается - очки, перчатки и удлинители, обогреватели ..... это так, что бы по самому минимуму.
    в понедельник "олег 5/10" передаст посылку из кременчуга, возможно с киева володя носки передаст .... короче соберем, но я вас умоляю - давайте поактивнее, что бы в понедельник дособирать, докупить по максимуму и побольше отправить!
    с уважением. головаш в.в.
    я с женей тогда поедем немножко позже, как раз надежда организует флаг панамы, докупим очки-перчатки лыжные, еще список будет новый и двинем.

  4. #354
    Солон принял решение лишать гражданских прав лиц, которые не проявили интереса к общественной жизни – то есть, обыкновенных безвредных обывателей. Плутарх объяснял этот закон Солона желанием правителя, чтобы каждый гражданин “сейчас же встал на сторону партии, защищающей доброе, правое дело, делил с нею опасности, помогал ей, а не дожидался без всякого риска, кто победит”.

    Но вопрос, по-моему, не в правом деле. Вопрос – в равнодушии. Тот, кто верит, что ситуация разрешится без него, кто надеется, что история сама собой “вырулит”, а власти найдут нужное решение, обрекает на крах не только своих соотечественников, но и себя и своих близких.
    http://uainfo.org/blognews/472416-po...nodushnye.html

  5. #355
    Нашел вот такие очки ....
    ..................80 грн. Днепропетровск
    http://dnepropetrovsk.dnp.olx.ua/oby...tml#8472126837

    ............. 130 грн. Кривой Рог
    http://krivoyrog.dnp.olx.ua/obyavlen...tml#8472126837
    Очки для велосипедных и лыжных прогулок

    ............. 139 грн. Киев
    http://kiev.ko.olx.ua/obyavlenie/och...tml#8472126837
    Очки/маска лыжная. Арт. 419.

    ............. 139 грн. Киев
    http://kiev.ko.olx.ua/obyavlenie/mas...tml#8472126837

    ..... а вот и Мужские лыжные перчатки Polar Day
    ..............120 грн. Хмельницкий
    http://khmelnitskiy.khm.olx.ua/obyav...tml#4ef30c5a69

    ............. 128 грн. Киев
    http://byryndyk.com.ua/product/perch...muzhskie-muzh/

    ............ итого - 2400+ грн. надо на очки+перчатки ....
    Останній раз редагувалося valerchik; 11.01.2015 в 06:51.

  6. #356
    Валера, что там у нас, удалось передать очки и маски?

    Как дела у ребят?
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



  7. #357
    Цей пост в ФейсБуці я написав сьогодні ... але розмістити тут не встиг.

    Доброго ранку Україна!
    Доброго ранку БАНДЕРІВЦІ!
    Ну ось ще раз МИ УСІ РАЗОМ змогли допомогти НАШИМ хлопцям ....
    Поїздка була просто чудова. Трапилась ця поїздка раптово, за принципом "Не було би щастя, як би нещастя не допомогло" ...
    А вийшло так.
    Планували, що разом вантажимо Юлю Смагіну, та вона вирушає по точкам, в тому числі і до НАШИХ танкистів на Ангел. Але, біля 16.00 зателефонувала Юля, та попросила зв"язатись з хлопцями, щоб з"ясувати - пройде Форд Транзит, або ні, так як та машина якою вона збиралась їхати по технічним причинам зробити це не може. Зателефонував, Льончик сказав, що питань нема, машина пройде дорога класс, ну і тоді я зрозумів, що я можу причепитись до Юлі (в неї 5 місць).
    Телефоную Юлі - береш з собою? ... Каже - беру.
    Телефоную Жені ... кажу - я їду, як ти? .... Зразу - Я теж, дзвони Юлі .... Дзвоню Юлі - як би так щоб з нами Женя поїхав? .... Каже - нема питань!!!
    Все - бригада готова!!!
    Починаються знову перепланування грошей та витрат.
    З того, що мені перерахували МОЇ ТОВАРИШІ-ПАТРІОТИ я залишив на поїздку з Женей 4 тис. грн, останні були реалізовані за неділю-понеділок. Смисла їх тримати вже не було, тому сів складати список чого і скільки треба докупити.
    Після безсонной ночі, яка пройшла в таких сумбурних почуттях, як тревога за збій програми на роботі (усю ніч провів в программі намагаючись полагодити), радість того, що скоро побачу ставших вже рідними хлопців, та клопотах як краще розподілити останні гроші.
    Короче ніч пройшла майже без сну ... десь після другої ночі задрімав, та в три вже мене підкинуло ... потім була кава, зателефонував Женя, повідомив, що виїзджає, домовились, що зустрічаємось в АТБ і пішов я скуплятись далі.
    Цигарками вже регулював суму, щоб вписатись (треба було залишити 300 грн на бензин до пили). Як раз коли вже розраховувався на касі приїхав Женя. Загрузили Жені в машину, зателефонував Юлі - каже вже на Тракторах, зараз буду. Вирішили її зустріти, щоб не блукала. Зустріли, поїхали до мене. Поки заливали соляру в Форд, та перегружали речі з Мазди, я піднявся до дому, зробив копії паспортів (на всяк випадок, в разі оформлення перепустки). Вийшов, все було зроблено, машина готова, фото на пам"ять, сідаємо і в путь ....
    Дорога місцями була дуже важка, особливо у Лісічанську, але доїхали.
    Заїзджали до прикордонників, на Луганську ТЕЦ, ... багато місць побачили, зустрілись з НАШИМИ хлопцями, передали багато речей, останній пункт наш був Ангел.
    Після Нижнетьоплого починається така нудна дорога, що просто жах. Коли по ній їдешь, складається враження що ця траса буде вічною й ніколи не скінчиться. Як здалося, вона ще й дуже небезпечна. Коли їхали туди побачили розбитий Урал, та пару машин з хлопцями, які намагались його тягнути, Поруч з Уралом було видно чорне місце від вибуху. Після того, як подивився відео зрозумів, що за декілька хвилин, до того, як ми проїзджали те місце, Урал підірвався на фугасі .... На його місці мабуть могли оказатись і ми, але нам пощастило, що не можливо сказати про тих хлопців які були в Уралі.
    Прибули на Ангел в 15.30 ... вирішили зразу відвідати блокпост, та сфотографувати НАШУ телезірку Нільсона ... після фотосесії, та вітання з Громким, поїхали на дачу до танкистів, де нас вже чекали.
    Потім була зустріч, ... зустріч була дуже теплою, але не дуже радісною, так як пару днів тому, НАШІ хлопці танками рятували бійців Нацгвардії, які попали, внаслідок помилки, на сепарський блокпост ... Двоє загиблих, 14 поранених (пізніше в шпиталі померли ще троє) ... наші пацани під вогнем грузили хлопців на трансмісію танків та заднім ходом відходили, щоб вивезти поранених та загиблих. Дуже вразив розказ Льоні, який каже дивлюсь, а їх як в тирі розстрілюють, один впав, другий ... слухати без сліз такі жахи просто не можливо ... ( Врятувало наших хлопців те, що по сепарам відкрила вогонь артилерія (танки не змогли зробити жодного пострілу - замерзли при -30 орудія) ... положили біля 80 сепарів (6 - "200", більше 70 - "300")
    Пізніше прийшли в гості артилеристи, був стіл з борщем, та витівками які привезли, потім я заснув десь біля 19-ї години та проспав усю ніч аж до 6-ї ранку ... Женя з хлопцями, та з комбатом танкистів Романом спілкувались до другої ночі ... а в 6 також усі встали, та почали збиратись до дому.
    Приїхав Бумеранг, поміняв фару, яку йому прострелили на Станиці. Покатав Юлю ... як сказав Льоня - в ньго в екіпажі з"явилась Юля кулеметниця ...
    Треба ще було забрати в отпуск Едіка (не був дома з серпня), та заїхати в декілька місць, в тому числі на Кемпінгі треба було забрати запчатини до танків, які треба було переправити в Башкирівку.
    До дому доїхали - я перший в 21,30 .... Юля, та Женя ще пізніше ... у Жені шлях був прокладений через Південний вокзал (Едіка та Сашка треба було відправити), потім в Песочін до Льоні (вигрузити ьронікі, каски, які передали хлопці, та які треба буде здавати), а лише після цього до дому ....
    Отакий в нас відбувся вояж.
    Дуже дякую Юлі, Жені, та усім НАШИМ Патріотам, які примали участь в зборі речей та коштів на поїздку.
    Велике Вам усім СПАСИБІ МОЇ РІДНІ!
    Слава Україні!
    P/s ...
    Не пройшла поїздка й без казусів, при чому казусів було 2. Один можно назвати як дужий казус .... заправили замість бензину в каністру соляру, а з"ясувалось це вже на Панамі ... отаке буває.
    коли прощались з хлопцями ті сказали - Ми через два тижні Вас чекаєм. Дуже чекаєм! ,.....
    Після нащої поїздки 20.12.2014 до них ніхто більше не зміг доїхати.
    Давайте через два тижні зробимо хлопцям знову подарунок ... НАША підтримка ЇМ дуже потрібна.
    ..... Фото розмістив не усі.Їх більше 70.
    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1130013.jpg 
	Переглядів:	65 
	Розмір:	70.9 Кб 
	ID:	1375 Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1130043.jpg 
	Переглядів:	60 
	Розмір:	74.7 Кб 
	ID:	1376 Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1140074.jpg 
	Переглядів:	69 
	Розмір:	52.8 Кб 
	ID:	1377 Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1140079.jpg 
	Переглядів:	70 
	Розмір:	62.6 Кб 
	ID:	1378 Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1140091.jpg 
	Переглядів:	71 
	Розмір:	86.5 Кб 
	ID:	1379
    після нашого від"їзду, за годину повинні були приїхати кореспонденти з ТРК "Україна", які домовлялись напередодні про інтервью з комбатом Ромою, та Сергієм (Громким) .... ось вони НАШІ танкисти.


    так що нам дуже пощастило, так як могли підірватись на фугасі, та потрапити під обстріл або в Щасті, або на Ангелі .....

    Останній раз редагувалося valerchik; 15.01.2015 в 18:32.

  8. #358
    Спасибо, что написали. А я голову ломаю, где Вы делись...

    Цитата Повідомлення від valerchik Переглянути повідомлення
    Ми через два тижні Вас чекаєм. Дуже чекаєм! ,.....
    Після нащої поїздки 20.12.2014 до них ніхто більше не зміг доїхати.
    Давайте через два тижні зробимо хлопцям знову подарунок ... НАША підтримка ЇМ дуже потрібна.
    Мы всегда ЗА. Валера, будет время - напишите список, что ребятам нужно.
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



  9. #359
    Леночка - хорошо .... ближе к поездке будем созваниваться и выяснять.
    вчера очки получил, носки Володя Сизьмых передал из Киева тоже получил, 13-го, когда я был там, Юра получил посылку от Олега 5/10 из Кременчуга, надо будет опять трусы, перчатки, лампочки, удлинители, электроды, круги отрезные, заточные .... т.к. это все расходный материал.
    Ну и само собою - порядка 3-4 тыс. еда, 2 тыс. - сигареты, 1,5 тыс. бензин ...
    На вскидку где-то так, если не высплывет опять что-нибудь из амуниции и непредвиденного.

    Кстати - вот к предыдущему видео про танкистов фото
    ... с елкой на голове - Сергей (Громкий)
    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1130042.jpg 
	Переглядів:	69 
	Розмір:	44.9 Кб 
	ID:	1381
    а здесь крайний слева Рома - комбат танкистов (кстати, как он сам сказал, за его голову сепары дают 50 тыс. зеленых), по центру опять Громкий ...
    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1140089.jpg 
	Переглядів:	73 
	Розмір:	60.2 Кб 
	ID:	1382

    ---------------------------------
    Это отработали НАШИ артиллеристы ... буквально 13-го вечером МЫ сидели вместе все за одним праздничным столом ... хорошие ребята! Тогда же встретились впервые за последние несколько месяцев три парня с одного полтавского села ... один танкист и два артиллериста - это была радостная встреча!

    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1130051.jpg 
	Переглядів:	64 
	Розмір:	52.5 Кб 
	ID:	1380

    Героям Слава!

    Генштаб РФ попросил перемирия
    В ночь на 14 января украинская артиллерия под Луганском выполнила 20 огневых задач – настолько успешно, что сегодня Генштаб РФ запросил перемирия.
    http://www.digestinfo.net/novosti/po...il-peremiriya/


    P/s ------------------
    Кстати, вчера очень сильно обстреляли Бумеранг...... но Бумер жив, а экипаж цел.
    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1140084.jpg 
	Переглядів:	64 
	Розмір:	79.2 Кб 
	ID:	1383

    В зоне поражения огня боевиков оказались Трехизбенка, Крымское, Станица Луганская, Счастье, Светличное, Чернухино.
    http://sprotyv.info/ru/news/11414-te...ya-zhenshchina
    Останній раз редагувалося valerchik; 16.01.2015 в 13:55.

  10. #360
    Правоохранители, укрываясь за броней нескольких танков, продвинулись по трассе в направлении моста, вызывая огонь на себя. А в это время, военнослужащие Нацгвардии, попавшие в засаду, получили возможность вместе с ранеными отойти из-под обстрела на безопасную позицию. Под прикрытием бронетехники бойцы из группы подкрепления спасли своих товарищей, у которых уже не было патронов, и помогли эвакуировать с поля боя всех раненных.
    http://ukropnews.com/news/_6896.html
    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1130053.jpg 
	Переглядів:	63 
	Розмір:	54.6 Кб 
	ID:	1385
    Слева Дима (крымчанин), справа Эдик (Мариуполь) ... это два из четырех командиров танков, которые сами под огнем грузили раненых на танки и вывели Нацгвардейцев из под огня ....
    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	P1130058.jpg 
	Переглядів:	67 
	Розмір:	49.0 Кб 
	ID:	1386
    вот они НАШИ герои танкисты!

Схожі теми

  1. Около розницы и не только.
    від КОСТЯ в розділі Вопросы розничных продаж
    Відповідей: 28
    Останнє повідомлення: 31.01.2014, 18:47
  2. Необходима помощь в эксперименте кварц - искусственная гравитация
    від Евгений Б в розділі Производственные Вопросы
    Відповідей: 0
    Останнє повідомлення: 03.12.2013, 18:38
  3. В помощь новичкам-интернетчикам
    від Seagull в розділі Вопросы по работе форума
    Відповідей: 25
    Останнє повідомлення: 06.08.2013, 09:09

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •