День українського ювелірного мистецтва


Сторінка 36 з 45 ПершаПерша ... 26323334353637383940 ... ОстанняОстання
Показано з 351 по 360 з 449

Тема: Работа по отмене обязательного использования РРО

  1. #351
    я не сторонник РРО,

    3 група ладно, у них процент с оборота

    но вот вторая с лямом, не сильно ли мало 250 грн налога?

    а потом мы говорим , что в Государстве нет денег или , что я бедный и несчастный и я так люблю свою Стран, но денег не дам

  2. #352
    И опять же, что будет считаться ОБСЯГОМ ДОХОДУ?
    Свобода не в том, чтобы делать то, что хочешь, а в том, чтобы не делать того, чего не хочешь.

  3. #353
    а потом мы говорим , что в Государстве нет денег или , что я бедный и несчастный и я так люблю свою Стран, но денег не дам
    Риторический вопрос, а страна эти деньги получает?!
    Свобода не в том, чтобы делать то, что хочешь, а в том, чтобы не делать того, чего не хочешь.

  4. #354
    Цитата Повідомлення від TASECHKA Переглянути повідомлення
    И опять же, что будет считаться ОБСЯГОМ ДОХОДУ?
    ст. 292 никто не отменял и не менял, т.е. все что получил без учета понесенных расходов
    the Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame

  5. #355
    10000000 : 12= 83333 націнка 30%= 25000. витрати: єдиний 4%+2%пенсійний=5000 якщо тільки 1 працівник зарплата і відрахування 3500+500 охорона. по приміщенню якщо своє: світло. телефон,інтернет,обслуговування 1С=1000. Зимою опалення ще 3000 Це все по мінімуму а 2-3 працівника? І того 2500-13000=12000гр.=500Єврона сім;ю Це навіть не мікробізнес. Дайте їх Яресько і Макєєвій
    Останній раз редагувалося Роман; 01.07.2015 в 15:06.
    Але не це головне. Головне те, що війна дала нам зрозуміти: боронити свій народ від окупантів може тільки власна армія і своя державність ДЛЯ УКРАЇНИ ДРУГА СВІТОВА ВІЙНА ЗАВЕРШИТЬСЯ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ НАД РОСІЄЮ

  6. #356
    Цитата Повідомлення від tagir.dn Переглянути повідомлення
    я не сторонник РРО,

    3 група ладно, у них процент с оборота

    но вот вторая с лямом, не сильно ли мало 250 грн налога?

    а потом мы говорим , что в Государстве нет денег или , что я бедный и несчастный и я так люблю свою Стран, но денег не дам
    2гр. Дорогі телефони,хутро,шкіра,брендовий одяг,годинники,ось де гроші на єдиний
    Останній раз редагувалося Роман; 01.07.2015 в 15:20.
    Але не це головне. Головне те, що війна дала нам зрозуміти: боронити свій народ від окупантів може тільки власна армія і своя державність ДЛЯ УКРАЇНИ ДРУГА СВІТОВА ВІЙНА ЗАВЕРШИТЬСЯ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ НАД РОСІЄЮ

  7. #357
    так я в итоге все таки не поняла: 1 млн считать от когда?
    1. от 01.01.2015
    2. от 01.07.2014
    3. итог доходов за 2014 г?

    из-за неоднозначности понятия "календарного года" в поправках уже ползут разные мнения
    the Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame

  8. #358
    и следующий главный вопрос. когда закон вступает в силу?????
    the Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame

  9. #359
    Сорри не дочитала - на полгода амнистия

    суб'єкти господарювання при виконанні операцій з купівлі-продажу іноземної валюти у разі, якщо ці операції виконуються не у касах уповноважених банків, операцій комерційних агентів банків та небанківських фінансових установ з приймання готівки для подальшого її переказу з використанням програмно-технічних комплексів самообслуговування - до 1 січня 2016 року”.

  10. #360
    Цитата Повідомлення від agony Переглянути повідомлення
    поздравляю с возвращение в прошлое. будем плодить предпринимателей и рисовать доход до 1 млн



    это победа!
    Как же что- то рисовать, и вообще как нормально работать, если ВВЕЛИ товарный учет. С чем его едят? Нужны документы на ВЕСЬ товар, приход-расход, инвентаризация и т. .д. Это хуже чем РРО! Кто что думает по этому поводу? Как они хитро и подло добавляют поправки, и даже не депутаты....никто ничего не рассматривал, не обсуждал ни с кем, и вот все, приняли. Действительно, Мыздобулы, ничего не скажешь...
    Останній раз редагувалося Патриот; 01.07.2015 в 19:07.

Схожі теми

  1. Відповідей: 111
    Останнє повідомлення: 04.03.2016, 15:38
  2. Вакансія художник-ювелир? работа в sokolov!
    від vevenko в розділі Вакансія
    Відповідей: 1
    Останнє повідомлення: 26.10.2014, 13:51
  3. Требуется геммолог, работа в Киеве
    від yuvelir в розділі Вакансія
    Відповідей: 0
    Останнє повідомлення: 21.11.2012, 17:14
  4. Вакансія Требуется геммолог, работа в Киеве
    від yuvelir в розділі Швидкі оголошення: шукаю/пропоную
    Відповідей: 0
    Останнє повідомлення: 21.11.2012, 17:14

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •