День українського ювелірного мистецтва


Сторінка 21 з 50 ПершаПерша ... 1117181920212223242531 ... ОстанняОстання
Показано з 201 по 210 з 540

Тема: Ситуация вокруг единого налога.

Комбінований перегляд

Попереднє повідомлення Попереднє повідомлення   Наступне повідомлення Наступне повідомлення
  1. #1
    Только что отправила вот такой вопрос:
    "Доброго дня!
    Скажить, будь ласка, чи має право на застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності з 01.01.2012 року юридична особа, основним видом діяльності якої є надання послуг з виготовлення ювелірних виробів з дорогоінних металлів за індивідуальним замовленням?
    Дякую за відповідь."

  2. #2
    И еще такой:
    "Доброго дня!
    Чи має право на застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності з 01.01.2012 р. юридична особа, яка займається виробництвом та реалізацією ювелірних виробів з дорогоцінних металів?
    Дякую за відповідь!"

    Будем ждать... Я так понимаю, что про выигранній суд и про выдачу св-ва по реш-ю суда туда писать бесполезно, поэтому вопрос сформулировала без всяких нюансов.

  3. #3
    мне интересен один момент. люди ходят на семинары СЮ и АЮ, но при этом не делятся что там говорят касательно "как перейти на 3юю группу чтобы на ней числиться с 3го квартала"
    там что берут подписку о неразглашении? или данная информация уже потонула в потоке информации в голове как нереальная

  4. #4
    Тут уже писали, что на семинаре СЮ ВДВ говорил, что мы автоматом на третей группе. К тому же советовал написать заявление на перевод прямо сейчас. В НКУ сказано за 15 дней до начала квартала, но не оговорен начальный срок. Мы написали и уже получили отказ в переводе.

  5. #5
    а вы какой датой писали заявление?
    the Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame

  6. #6
    Цитата Повідомлення від agony Переглянути повідомлення
    а вы какой датой писали заявление?
    Сразу после семинара в июле.(2гр-индивидулка) Моя знакомая написала на переход с ОС на 3 гр до 15.06 и тоже отказ

  7. #7
    мы не писали, т.к. предвидели отказ. а что Вам в отказе написали, по заявлению что Вы в июле подали?
    the Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame

  8. #8
    Я думаю, что законных вариантов перехода на третью группу в третьем квартале не существует!
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



  9. #9
    тоже такая мысль посещает. вот только как теперь обороняться в случае рейдов (я про розницу, т.к. у меня есть все )

    если нам не дают легально перейти на 3юю группу с 3го квартала, т.к. правительство плюет на законодательный процесс, то давайте думать как будем 3ий квартал выкручиваться
    the Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame

  10. #10
    Цитата Повідомлення від agony Переглянути повідомлення
    тоже такая мысль посещает. вот только как теперь обороняться в случае рейдов (я про розницу, т.к. у меня есть все )

    если нам не дают легально перейти на 3юю группу с 3го квартала, т.к. правительство плюет на законодательный процесс, то давайте думать как будем 3ий квартал выкручиваться
    Цікава думка думати? Працюю свідоцтва не маю суд 1 інст.програний на 16.08. у Львівскому апеляційному слухання код 52.48.2 Які дії при перевірці?

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •