День українського ювелірного мистецтва


Сторінка 10 з 11 ПершаПерша ... 67891011 ОстанняОстання
Показано з 91 по 100 з 105

Тема: На сайте Союза ювелиров опубликовано ...

  1. #91
    Уставший Аватар для Прегон
    Реєстрація
    28.06.2012
    Адреса
    РАНЬШЕ НАЗЫВАЛАСЬ ДОНЕЦКАЯ ОБЛАСТЬ- СЕЙЧАС ДОНБАСС(2012год)
    Повідомлень
    1,335
    Цитата Повідомлення від КОСТЯ Переглянути повідомлення
    прегон с вами согласен полностью
    Разобрались..удалено...
    А по сути? С Олей согласен на 99,99% во всех комментах. Даже если не читал их. ОНА-БРЕНД Форума!!! Есть и другие спецы у нас. Но agony порожняк не гонит НИКОГДА!
    Останній раз редагувалося Прегон; 20.12.2013 в 14:01.
    Если человек вас обманул, он мошенник; если он обманул вас дважды, вы дурак. (Мериме Проспер)
    Лучше с умным потерять, чем с дураком найти (народ)
    Для полного счастья человеку надобно иметь славное отечество(Симонид)ок. 500г до н. э.

  2. #92
    Цитата Повідомлення від DVV Переглянути повідомлення
    Почти на 100% уверен, что спокойно будет только до окончания новогодних праздников.
    Я не знаю есть связь или нет. Но сегодня приходили с ПФУ с внеплановой проверкой. С направлением (без адреса, а просто фоп ЮИ). Запись в журнале проверок и прочие атрибуты. Все мирно на 100%. Без всяких Новогодних и прочих........, но на карандаш все ЮИ. Может и нет связи, ну а там......кто его знает

  3. #93
    Денег у них нет, а разнарядка есть - наполнять фонд. Это моя информация.
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



  4. #94
    Цитата Повідомлення від Прегон Переглянути повідомлення
    А по сути? С Олей согласен на 99,99% во всех комментах. Даже если не читал их. ОНА-БРЕНД Форума!!! Есть и другие спецы у нас. Но agony порожняк не гонит НИКОГДА!
    Вы мне льстите
    мы все спецы. каждый в чем-то больше, в чем-то меньше. но спецы !!! особенно после баталий 2012 года

    кстати, огромное спасибо СЮ за проделанную работу на счет отбивания нас от РРО. на РРО в условиях коррупции и тотального контроля со стороны нашей налоговой я не согласна, даже если все бело набело. все равно пристебуться и вкатают штраф
    the Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame

  5. #95
    Цитата Повідомлення від Прегон Переглянути повідомлення
    в личке
    мне уже самой аж интересно о чем Вы там пишитесь
    the Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame

  6. #96
    не стоит сильно рассла***ться
    17:01:39
    ХОМУТИННІК В.Ю.
    Шановний Володимире Васильовичу! Шановні колеги! Шановні представники уряду! Законопроекти, внесені на розгляд парламенту, є складовою при розгляді Державного бюджету України на наступний рік. Для нас є необхідність врегулювати саме ті питання, які стоять на часі, при врахуванні того, що вже Новий рік не за горами.
    Законопроекти, подані народними депутатами: перший 3757 – це законопроект комітетський, автори – члени комітету; 3757-1 – народний депутат Омельченко; 3757-2 – Сенченко і Терьохін.
    По першому законопроекту, саме до якого і зійшлися члени комітету, щодо підтримки його за основу та в цілому. Чому за основу та в цілому? Тому що ми розуміємо, що у нас немає часу на те, щоб проходити повну процедуру.
    Що пропонується? Пропонується дуже стислий перелік податкових норм, які, в принципі, погоджені зі всіма депутатськими групами та урядом.
    Перше. Пропонується перенесення вступу в дію зниження ставки податку на додану вартість на один рік. Тобто якщо з наступного року 17 відсотків, то на один рік пропонується цю позицію відстрочити. Також по податку на прибуток пропонується зменшення на 1 відсоток щорічно, тобто в наступному році буде не 19, а 18 відсотків, у 2015 році 17 відсотків, і на 2016 рік ми виходимо на 16 відсотків.
    Також підвищення ставок акцизного податку на спирт та інші алкогольні напої на 14 відсотків, також це погоджено з…

    ГОЛОВУЮЧИЙ. Завершуйте.

    ХОМУТИННІК В.Ю. Також ця позиція погоджена з профільними асоціаціями та урядом. Продовжена дія звільнення від оподаткування на додану вартість необроблених шкур, операції з металобрухтом, макулатурою та деревиною на наступний рік, на 2015 рік, скасування пільги із ввезення на митну територію України природного газу, а також збільшення вдвічі ставки збору за спеціальне використання лісових ресурсів. Цей законопроект в цілому надає Державному бюджету плюс 35… біля 35 мільярдів гривень. Без цього законопроекту буде важко розглядати, безумовно, і Державний бюджет України на наступний рік.
    Щодо інших законопроектів, то наступний законопроект 3757-1 комітет також пропонував прийняти за основу, якщо буде прийнятий перший в цілому, якщо така процедура буде прийнятна, і надалі допрацьовувати вже його у наступному році, у наступному пленарному тижні.
    Третій законопроект, відповідно, пропонується відхилити.
    Дякую за увагу. Ще раз хочу зосередити увагу на те, що приймати його необхідно в цілому цей законопроект. Дякую.

    ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую. Сідайте.
    Народний депутат Омельченко буде доповідати свій закон? Ні.
    Народний депутат Сенченко? Ні. Ні. Домовились.
    Я прошу підготуватися до голосування. Прошу підготуватися до голосування.
    Комітет вніс пропозицію: Закон (№ 3757) прийняти за основу і в цілому. Тому я ставлю на голосування проект Закону (№3757) про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо ставок окремих податків та податкових пільг) – для прийняття за основу. Прошу голосувати. (Шум у залі) За основу і в цілому. Прошу голосувати. Прошу. (Шум у залі) За основу і в цілому.

    Подробнее: http://buhforum.com/viewtopic.php?f=12&t=3533&start=45

    the Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame

  7. #97
    В законе 3757-1 есть еще очень неприятный момент

    пункт 265.5 доповнити підпунктом 265.5.4 такого змісту:
    "265.5.4. Ставки податку для фізичних та юридичних осіб встановлюються в таких розмірах:
    не більше 2,7 відсотка – для об’єктів нежитлової нерухомості, що використовуються у підприємницькій діяльності;
    не більше 1 відсотка – для інших об’єктів нежитлової нерухомості";

    Я думаю это коснется всех, т.к вводится налог на нежилую недвижимость в размере 2.7%, а это порядка 32 грн. с метра площади. В некоторых регионах эта сумма сравнима с ценой аренды.

  8. #98
    РРО для плательщиков единого налога I - III групп: миф или реальность?Підготовлено експертами Компанії «Дінай», www.dinai.com

    Автор: Наталія Чепіга

    Міндоходів наполягає на впровадженні для платників єдиного податку першої - третьої груп, які здійснюють продаж певних груп товарів, обов'язку застосування РРО. Ці новації начебто завуальовано в проекті Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік", як зміни до пп. 296.1.1 ПКУ. Проте остання редакція проекту Держбюджету-2014 (N 3000 від 14.09.2013 р.) не містить такої норми. Щось аналогічне є в пояснювальній записці до іншого законопроекту (N 3757-1 від 17.12.2013 р.). Правда, мова йде про застосування РРО цими "спрощенцями" під час продажу окремих товарів іноземного виробництва (одяг з хутра, ювелірні вироби, побутова техніка, меблі та інше).

    Тож поки що це нерадісні новини, які, не виключаємо, можуть перетворитися на реальність.

    Про це зможемо говорити лише після опублікування Держбюджету-2014 або ж іншого законопроекту, який передбачає зміни до ПКУ.

    --------------------------

    Лист Міністерства доходів і зборів України N 6330/м/99-99-18-03-01-14 від 04.12.2013 р.

    Відтворення матеріалу у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії "Дінай"

    источник
    the Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame

  9. #99
    Ничего не понимаю… Я реально там не нашла того, что написано в письме.
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



  10. #100
    Сегоднешняя пресс-конференция Клименко:
    Уже год в Украине действует Министерство доходов и сборов, объединившее в себе функции налоговой и таможенной служб и функции по администрированию единого социального взноса. Этому событию была посвящена пресс-конференция министра доходов и сборов Александра Клименко. Он подвел итоги работы ведомства за год и ответил на вопросы журналистов.

    Очень интересовал присутствующих журналистов вопрос моратория на проверки в следующем году. Министр подтвердил, что мораторий на проверки малого бизнеса в 2014-м будет, и его соблюдение находится под его личным контролем. Кроме того, глава налогового ведомства отметил:

    – Мораторий – это элемент согласия между бизнесом и властью. Что мы видим взамен? Первое – увеличение количества предпринимателей, второе – гораздо большее поступление доходов в бюджет. Стимулируя развитие этого сегмента бизнеса, мы формируем средний класс Украины.

    «Частный предприниматель» тоже задал вопросу министру:

    – чем вызвана инициатива Кабмина перевести плательщиков единого налога, торгующих импортными товарами, на обязательное применение кассовых аппаратов и ведение учета расходов (такие нормы содержались в сентябрьской версии проекта Госбюджета-2014, а затем перекочевали в другой законопроект)?

    – как подобные инициативы согласуются с понятием упрощенной системы налогообложения и учета?

    – какое ваше личное отношение к данному вопросу?

    Вот что ответил Александр Клименко:

    – Я хочу расставить несколько важных акцентов. Нам очень важно правильно поставить работу в контроле за розничной торговлей. Сегодня мы видим перевес показателей теневой экономики. Когда берем официальные доходы, берем выторг и видим разницу. Соответственно фискализация – это тот путь, который проходили европейские страны и мы должны пройти. Это первый аспект.

    Мы сегодня сделали так, чтобы этот инструмент был эффективным. Убрали фактические проверки, поставили их на контроль в режиме онлайн. 90% кассовых аппаратов уже дают возможность передачи всей оперативной информации для нас. Это все звенья одной цепочки. Но я противник того, чтобы бежать сломя голову. Все должно быть в рамках справедливости.

    Мы говорим сегодня о введении кассовых аппаратов для тех предпринимателей, которые торгуют в премиум-сегменте – ювелирными украшениями, дорогими часами, шубами и др. Потому что мы ставим под сомнение правильность отражения выторга. Согласитесь, что там 2–3 вещи могут полностью взять выторг – объем, который разрешен для предпринимателей на упрощенной системе. И в таких рамках мы сегодня говорим – давайте ставить кассовые аппараты. Не всем. А именно тем, кто занимает сегмент категории lush.

    Это справедливо? Да. Это даст нам дополнительную информацию, дополнительный контроль? Да. Не обременит ли это людей, торгующих такой группой товаров? Мы считаем – нет.

    Недавно в Киеве я проводил встречу с малым бизнесом, и мы с ними тоже затронули эту тему. Потому что тема кассовых аппаратов достаточна больна. Но когда я с ними поговорил, как сейчас с вами, то они согласились, что это правильно. Потому что, действительно, есть риск сокрытия всей выручки.

    Это необходимая составная часть в нашем большом процессе декларирования доходов. В том числе и то, что делают наши партнеры. Нацбанк ограничил наличную выручку 150 тыс. грн. Это все звенья одной цепи. И в этом направлении мы будем двигаться.

    Но будем двигаться аккуратно, в согласии с предпринимателями. Думаю, что вы поддержите идею по lush-сегменту.
    http://chp.com.ua/newspaper-news/ite...t-no-ne-u-vseh

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •