День українського ювелірного мистецтва


Сторінка 2 з 2 ПершаПерша 12
Показано з 11 по 19 з 19

Тема: Отобранные режимом ювелирные компании

  1. #11
    Это, наверное, супермаркеты "Укрзолото". А в Лисичанске был отдел от завода Краматорска. Я не то, чтобы из праздного любопытства. Мы в десяти км от Лисичанска, вот и думаю, не ожидать ли неприятных сюрпризов неизвестно откуда. Сегодня тоже не работают... Спасибо, Агони. Дмитрий Викторович, а этот завод, случаем, не входит в число отжатых?

  2. #12
    Генеральным прокурором назначен зам Пшонки. Он , что не знал о всем и не поддерживал Пшонку? Заводы которые отобрал Пшонка теперь трудно будет вернуть хозяевам. А надежда была!!

  3. #13
    Цитата Повідомлення від Надежда Переглянути повідомлення
    Генеральным прокурором назначен зам Пшонки. Он , что не знал о всем и не поддерживал Пшонку? Заводы которые отобрал Пшонка теперь трудно будет вернуть хозяевам.
    Это временно. При отсутствии главного заместитель исполняет обязанности. Он там не задержится, уверяю Вас.
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



  4. #14
    "Комітет ВР щодо підприємництва від завтра почне збирати інформацію про те, у кого з громадян відбулося рейдерське захоплення бізнесу в період із 2010-го по 2014 рік.

    Про це в ефірі телеканалу ТВі заявила сьогодні народний депутат від фракції ВО "Батьківщина" Олександра Кужель, передає Еспресо.TV.
    "Ми завтра оголосимо з нею (з Тетяною Чорновол. – Ред.) про початок акції. Надсилайте нам всю інформацію про те, у кого з 2010 року було рейдерське захоплення бізнесу. Незалежно від того, чи це було невелике кафе, заправка, кіоск, завод ювелірний. Людям давали день, три дні, аби переписати бізнес на інші імена. Хочу нагадати вислів Макіавеллі: "Я готовий пробачити смерть батька, але нікому не пробачу, якщо в мене забрали мою власність"", – зазначила вона.
    "Я звертаюся до всіх українців: пишіть листи на комітет ВР щодо підприємництва, давайте таку інформацію. Ми будемо її збирати і передавати в антикорупційне бюро разом із люстраційним на питання повернення власності. Це дуже важливий початок", – сказала Кужель."
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



  5. #15
    Гуру
    Реєстрація
    20.06.2013
    Адреса
    Киев
    Повідомлень
    455
    Записів в щоденнику
    4
    Вот именно. Поэтому собираем информацию в нашем сегменте. Пока никто не обратился.

  6. #16
    Уставший Аватар для Прегон
    Реєстрація
    28.06.2012
    Адреса
    РАНЬШЕ НАЗЫВАЛАСЬ ДОНЕЦКАЯ ОБЛАСТЬ- СЕЙЧАС ДОНБАСС(2012год)
    Повідомлень
    1,335
    Ясно, что не в теме этой нужно, но...
    Но к ДВВ вопрос: А обмен не инициируется Вами легализовать?
    Если человек вас обманул, он мошенник; если он обманул вас дважды, вы дурак. (Мериме Проспер)
    Лучше с умным потерять, чем с дураком найти (народ)
    Для полного счастья человеку надобно иметь славное отечество(Симонид)ок. 500г до н. э.

  7. #17
    Гуру
    Реєстрація
    20.06.2013
    Адреса
    Киев
    Повідомлень
    455
    Записів в щоденнику
    4
    Цитата Повідомлення від Прегон Переглянути повідомлення
    Ясно, что не в теме этой нужно, но...
    Но к ДВВ вопрос: А обмен не инициируется Вами легализовать?
    Да, инициируем. Три месяца по понятным причинам все процессы в сфере нормотворчества были приостановлены. Сейчас есть новый состав Правительства, есть, с кем работать. С понедельника ждите новостей. Пока с обменом Вас никто не тронет, если кто попытается, набирайте меня напрямую. Реагировать на притеснения буду жестко.

  8. #18
    Цитата Повідомлення від DVV Переглянути повідомлення
    Вот именно. Поэтому собираем информацию в нашем сегменте. Пока никто не обратился.
    Собираю информацию. Думаю, через недельку прояснится. Мне кажется, что люди пока до сих пор боятся.
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



  9. #19
    Ну ни фига себе...

    Вот такие новости.

    "… За інформацією, сьогодні вранці 100 озброєних чоловіків на вантажних автомобілях та джипах приїхали у село Олексіївка Сарненського району. Вони зупинились у центрі села та повідомляли перехожих, що відсьогодні лише вони контролюватимуть видобуток бурштину. Один з них, представився народним депутатом Володимиром Продивусом."
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •