День українського ювелірного мистецтва


Сторінка 3 з 7 ПершаПерша 1234567 ОстанняОстання
Показано з 21 по 30 з 64

Тема: Почему розница переплачивает за изделия?

  1. #21
    Якщо брати вироби з срібла ціна металу не грає великої різниці на виріб +-10 -20 цент.вся ціна в роботі.Крім ланцюгів машинної в"язки де робота визначенна окремо від металу ціна змінюється відповідно курсу. Ми нарікаєм на виробника,а хто з роздрібників зменшив ціну продажі коли сріло метал в ціні упав? Я пишу як роздрібник

  2. #22
    Дякую, Роман. Дуже дякую.

    Дійсно, дуже багато постачальників машинної /або автоматної/ в'язки знижують ціни або підвищують їх досить швидко.
    Ваша правда, та спасибі постачальникам за товар, ціни та розум. Але робить це половина з них! Виходить, що половина з них чесні, половина … .
    Хоча просто в ланцюгах не має вставок, не має золота, не має інших приколів – вони прости речи.
    Що це робиться?
    Імпортері знижують цині, в виробники – ні.

    На доказ того, що не робота головне в срібному виробі візьмемо набір арт.140 – одного з виробників з БЦ.
    Без вставки із золота, з одним цирконом жахливого ограновування діаметром 16 мм з дуже красивим високим кастом.
    Таких простих наборів в БЦ напевно 20% від всього виробництва.
    Набор до подорожчання коштував 135,52 грн. + 199,65 грн. = 335,17 грн. це ціна на 01-12-2010 рік безпосередньо від виробника.
    Подібні набори з Харкова коштували тоді від 190-230 грн.

    Вага срібла в наборі 17,5 розміру 4,59+7,45 = 12,04 г х 6,0 грн. = 72,24 грн.
    Вставка 16,0 мм по прайсу середньої знижки 15,57 грн. х 3 шт = 46,71 грн.
    Литво з роботою складе 12,04 х 1,60 грн. (це $ 0,2) = 19,26 грн.
    Монтаж максимум 15 грн. в набору!
    Поліровка 5 грн.!
    Закріпка 3 грн. – там не кріплять дорого.
    Пробірка максимум 6,30 грн.
    Маємо вартість 167,51 грн.

    Ви не хочете порахувати їх рентабельність а то у мене не виходить. Кнопок не вистачає. А ви говорите робота!
    Ви мали зважаючи на ті 23 грн або різницю між собі і тобі вартістю?
    "Ми всі тут не в своєму розумі" - промовив Чеширський Кіт (Л.Кэрролл)

  3. #23
    Я краще промовчу яка у цого виробника ціна на набір сьогодні
    "Ми всі тут не в своєму розумі" - промовив Чеширський Кіт (Л.Кэрролл)

  4. #24
    Це їх особиста справа і ніхто вас за руку не тягне,шукайте собі іншого постачальника не ра***те чужі прибутки.Якщо мені не підходить ціна я дякую що приїхали і не беру.

  5. #25
    У мене так і відбувається, якщо ціни високі - чао-какао.
    "Ми всі тут не в своєму розумі" - промовив Чеширський Кіт (Л.Кэрролл)

  6. #26
    [quote=чешир ;4600]у мене так і відбувається, якщо ціни високі
    Останній раз редагувалося Роман; 11.10.2012 в 16:49.

  7. #27
    Цитата Повідомлення від Чешир :) Переглянути повідомлення
    Дякую, Роман. Дуже дякую.

    Дійсно, дуже багато постачальників машинної /або автоматної/ в'язки знижують ціни або підвищують їх досить швидко.
    Ваша правда, та спасибі постачальникам за товар, ціни та розум. Але робить це половина з них! Виходить, що половина з них чесні, половина … .
    Хоча просто в ланцюгах не має вставок, не має золота, не має інших приколів – вони прости речи.
    Що це робиться?
    Імпортері знижують цині, в виробники – ні.

    На доказ того, що не робота головне в срібному виробі візьмемо набір арт.140 – одного з виробників з БЦ.
    Без вставки із золота, з одним цирконом жахливого ограновування діаметром 16 мм з дуже красивим високим кастом.
    Таких простих наборів в БЦ напевно 20% від всього виробництва.
    Набор до подорожчання коштував 135,52 грн. + 199,65 грн. = 335,17 грн. це ціна на 01-12-2010 рік безпосередньо від виробника.
    Подібні набори з Харкова коштували тоді від 190-230 грн.

    Вага срібла в наборі 17,5 розміру 4,59+7,45 = 12,04 г х 6,0 грн. = 72,24 грн.
    Вставка 16,0 мм по прайсу середньої знижки 15,57 грн. х 3 шт = 46,71 грн.
    Литво з роботою складе 12,04 х 1,60 грн. (це $ 0,2) = 19,26 грн.
    Монтаж максимум 15 грн. в набору!
    Поліровка 5 грн.!
    Закріпка 3 грн. – там не кріплять дорого.
    Пробірка максимум 6,30 грн.
    Маємо вартість 167,51 грн.

    Ви не хочете порахувати їх рентабельність а то у мене не виходить. Кнопок не вистачає. А ви говорите робота!
    Ви мали зважаючи на ті 23 грн або різницю між собі і тобі вартістю?
    Молитва
    Господи, Господи, допоможи мені! Зроби так, щоб я більше ніколи нікому не заздрив.
    Дякую, Господи, відчуваю, що вже став добрішим і щедріше, я навіть готовий молитися за тих, кому вчора бажав зла.
    Ось прошу тебе, Господи, за Осипова, він знає більше, ніж я, тому що багато читає, у нього зір - плюс п'ять. Нехай він знає ще більше, більше всіх! Нехай зір у нього, Господи, стане плюс дев'ять.
    Сидоров жебрак і худий, йому ніхто не заздрить, крім мене. У мене немає дітей, а у нього багато. У нього талант: він доторкнеться до дружини - вона в положенні.П'ятеро хлопців, йому ходити не в чому - він випадково доторкнувся до дружини шостий раз. Тепер ледве дихає, втратив дар мови, говорить тільки: «Все, добив колись». Але дітей любить безмежно. Дай йому, Господи, ще трьох.
    Петров, Господи, так здоровий, що ні разу не хворів. Особа червоне постійно, босоніж ходить по снігу, їсть молоко з оселедцем, ні в чому міри не знає, сам свого здоров'я дивується і лякається навіть. Не лякай його, Господи. Знайшли на нього хоч нежить, а краще тиф.
    До Петушкова, Господи, тягне жінок, як ніби у нього є якийсь магніт. Йому хочеться, щоб усі знали про його пригоди, але по радіо ж не оголосиш. Зроби, Господи, щоб хоч близькі його дізналися, хоча б дружина.
    У Пузатова дві судимості, але він - впливовий політик і дуже багата людина, у нього два заводи, три фабрики, чотири футбольні команди. Дай йому, Господи, ще один завод, одну фабрику, одну футбольну команду ... і ще одну судимість з конфіскацією майна.
    Я, Господи, був поганий чоловік, я заздрив навіть птахам - ніде не працюють, але їдять, літають куди хочуть безкоштовно, всього і справ, що паскудять людям на голову. Дивився на них і теж хотів літати, але тепер не хочу. Хай тільки птахів буде побільше.
    Згадаю, Господи, яким я був, бачу, яким став, і дивуюсь змін в собі. Дякую, Господи, за благодать Твою.
    Завжди я заздрив Миколаєву, його життєрадісності. Коли він зламав ногу, я зловтішався, але він став ще життєрадіснішими і веселіше. Потім він зламав другу ногу і став зовсім щасливим. Господи, та нехай він зламає собі ще обидві руки! А краще, Господи, нехай зверне шию. Дуже прошу Тебе.
    Дякуємо Тобі, Господи, за все. Знаю, що став іншою людиною і вже свічуся зсередини. Сам поміркуй - раніше я заздрив Кошкіну за те, що його лю***ть звірі, особливо собаки, їх не відігнати від нього. Як тільки я перестав заздрити, мене теж полюбили, нехай не все ще, але вже від мене не відігнати ні мух, ні кліщів, ні комарів.
    Якщо і далі так піде, Господи, клянусь: у Твою честь поставлю храм або капличку, а краще своїми руками зроблю поклінний хрест. А хочеш, поставлю Тобі найбільшу свічку. Але це, звичайно, не відразу. Якщо не хочеш чекати, поставлю маленьку свічку, у мене є ... майже ціла.
    Спасибі тобі, Господи, слався нині, повсякчас і на віки віків. Ти всесильний і всемогутній, я навіть заздрив Тобі, але тепер, Господи, коли Ти зайнявся мною, я Тобі вже не заздрю.
    Слава Тобі, слава Тобі, слава Тобі! Амінь.

  8. #28
    Цитата Повідомлення від игорь Переглянути повідомлення
    Кому нужен- экстрим и Рынок(в эконом. смысле) - милости просим в настоящюю "Столицу" мира сего.
    (если кишка не тонка и головой не тупы). И тогда увидим и кто "производитель", и кто "розница", и кто прав Слон или Моська.
    Игорь, уточните, пожалуйста, по экстриму - не совсем поняла...
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



  9. #29
    Цитата Повідомлення від игорь Переглянути повідомлення
    Кто хочет доказать свое ценообразование и конкурентноспособность по моделям и ценам - милости просим проверить это утверждение в город "ювелирных сеток" с их жесткой привязкой к грамму.(585* и 925*). Здесь покупатели не удивятся НИЧЕМУ, а многие производители и розница (может быть),и самоутвердятся.(или снимут розовые очечи).
    Спасибо, Игорь, теперь понятно.
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



  10. #30
    Уважаемый Чешир поднял интересный вопрос о ценообразовании поставщика ! Не хочу никого обидеть, но если бы затронули вопрос о наценке в рознице, то обсуждение было бы всесторонним, а цена производителя обсуждению не подлежит!

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •