День українського ювелірного мистецтва


Сторінка 33 з 35 ПершаПерша ... 2329303132333435 ОстанняОстання
Показано з 321 по 330 з 347

Тема: ОТДОХНУТЬ ДУШОЙ

  1. #321

  2. #322
    http://dumskaya.net/news/odessitka-c...utinu--046138/ - Одесситка Циля Зингельшухер обратилась к Путину

  3. #323
    Уставший Аватар для Прегон
    Реєстрація
    28.06.2012
    Адреса
    РАНЬШЕ НАЗЫВАЛАСЬ ДОНЕЦКАЯ ОБЛАСТЬ- СЕЙЧАС ДОНБАСС(2012год)
    Повідомлень
    1,335
    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	Так тоже получаются миллионеры.jpg 
	Переглядів:	4 
	Розмір:	43.2 Кб 
	ID:	1518
    Здесь есть моя рука лет восемь-десять назад. Угадать какая несложно)))
    Если человек вас обманул, он мошенник; если он обманул вас дважды, вы дурак. (Мериме Проспер)
    Лучше с умным потерять, чем с дураком найти (народ)
    Для полного счастья человеку надобно иметь славное отечество(Симонид)ок. 500г до н. э.

  4. #324
    Цитата Повідомлення від Прегон Переглянути повідомлення
    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	Так тоже получаются миллионеры.jpg 
	Переглядів:	4 
	Розмір:	43.2 Кб 
	ID:	1518
    Здесь есть моя рука лет восемь-десять назад. Угадать какая несложно)))
    Вгадав з перстенями .Приз в студію
    Але не це головне. Головне те, що війна дала нам зрозуміти: боронити свій народ від окупантів може тільки власна армія і своя державність ДЛЯ УКРАЇНИ ДРУГА СВІТОВА ВІЙНА ЗАВЕРШИТЬСЯ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ НАД РОСІЄЮ

  5. #325
    Уставший Аватар для Прегон
    Реєстрація
    28.06.2012
    Адреса
    РАНЬШЕ НАЗЫВАЛАСЬ ДОНЕЦКАЯ ОБЛАСТЬ- СЕЙЧАС ДОНБАСС(2012год)
    Повідомлень
    1,335
    Цитата Повідомлення від Прегон Переглянути повідомлення
    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	Так тоже получаются миллионеры.jpg 
	Переглядів:	4 
	Розмір:	43.2 Кб 
	ID:	1518
    Здесь есть моя рука лет восемь-десять назад. Угадать какая несложно)))
    Да, Роман, именно такими белыми ручками я зарабатывал "Первый Миллион". И тогда второй вопрос: где рука моей жены)))
    Если человек вас обманул, он мошенник; если он обманул вас дважды, вы дурак. (Мериме Проспер)
    Лучше с умным потерять, чем с дураком найти (народ)
    Для полного счастья человеку надобно иметь славное отечество(Симонид)ок. 500г до н. э.

  6. #326
    Цитата Повідомлення від Прегон Переглянути повідомлення
    Да, Роман, именно такими белыми ручками я зарабатывал "Первый Миллион". И тогда второй вопрос: где рука моей жены)))
    Ти ще за першу відповідь приз не дав.А на друге питання я помилюсь з відповіддю і нічого не буде. А руки після пасти гоя і поліровки інші не бувають
    Але не це головне. Головне те, що війна дала нам зрозуміти: боронити свій народ від окупантів може тільки власна армія і своя державність ДЛЯ УКРАЇНИ ДРУГА СВІТОВА ВІЙНА ЗАВЕРШИТЬСЯ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ НАД РОСІЄЮ

  7. #327
    предлагаю скинутся и подарить всем представителям власти , или установить заставками на телефоны




    Герард Давид_Сдирание кожи с продажного судьи_1498-1499_холст, масло, Bruges, Groenige Museum

  8. #328
    http://obozrevatel.com/curious/14896...n-ukrainyi.htm Сеть взорвала пародия на парад в Москве под гимн Украины: опубликовано видео
    Але не це головне. Головне те, що війна дала нам зрозуміти: боронити свій народ від окупантів може тільки власна армія і своя державність ДЛЯ УКРАЇНИ ДРУГА СВІТОВА ВІЙНА ЗАВЕРШИТЬСЯ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ НАД РОСІЄЮ

  9. #329

  10. #330
    http://vsviti.com.ua/funny/39314 Мережу «підірвав» дзвінок тітки Цилі Яценюку (відео)
    Але не це головне. Головне те, що війна дала нам зрозуміти: боронити свій народ від окупантів може тільки власна армія і своя державність ДЛЯ УКРАЇНИ ДРУГА СВІТОВА ВІЙНА ЗАВЕРШИТЬСЯ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ НАД РОСІЄЮ

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •