День українського ювелірного мистецтва


Сторінка 15 з 54 ПершаПерша ... 511121314151617181925 ... ОстанняОстання
Показано з 141 по 150 з 540

Тема: Ситуация вокруг единого налога.

  1. #141
    Цитата Повідомлення від Прегон Переглянути повідомлення
    Вопрос когда продаешь?
    Если до 01.07 то могут придраться , что ПРАВА на продажу не было и тогда нафиг с ЕН на ОС. (бзик такой может быть? Может.)
    Если после 01.07 то опять права нет так как на 3-ей группе не стоишь. Дальше см. выше.
    ПОТОМ может и отсудишь, но мозготня, да и не факт в положительном решении.
    не совсем согласна с тем что Вы указали до 01.07.12. если у него не было официального отказа в ЕН и было продленное до 01.06.12 г свидетельство ЕН с тем же 52.12.0, хотя бы. то он спокойно в этом периоде может продать товар.
    а вот касательно того, если после 01.07.12 - согласна
    the Bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame

  2. #142
    Уставший Аватар для Прегон
    Реєстрація
    28.06.2012
    Адреса
    РАНЬШЕ НАЗЫВАЛАСЬ ДОНЕЦКАЯ ОБЛАСТЬ- СЕЙЧАС ДОНБАСС(2012год)
    Повідомлень
    1,335
    Цитата Повідомлення від agony Переглянути повідомлення
    не совсем согласна с тем что Вы указали до 01.07.12. если у него не было официального отказа в ЕН и было продленное до 01.06.12 г свидетельство ЕН с тем же 52.12.0, хотя бы. то он спокойно в этом периоде может продать товар.
    а вот касательно того, если после 01.07.12 - согласна
    Но я так и говорю. Могут быть проблемы, а не будут. А у Игоря, если помню правильно, проблема была. Каким автоматом она решится?( Тагир сейчас ответит: Калашникова)

  3. #143

  4. #144
    298.2.3. Платники єдиного податку зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених цим Кодексом, у таких випадках та в строки:
    ......................................
    5) у разі здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, або невідповідності вимогам організаційно-правових форм господарювання - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності або відбулася зміна організаційно-правової форми;

    298.3.1. До заяви включаються відомості (за наявності) про:
    .................................................. ..........................
    5) зміну організаційно-правової форми юридичної особи;

    У меня вопрос ко Всем. Про зміну організаційно-правової форми юридичної особи все зрозуміло (зміна - це є перетворення юр особи шляхом реорганізації діючої (діючих) юридичної особи (юридичних осіб) у результаті злиття, поділу, виділу або перетворення ). В чому заключається зміна організаційно-правової форми фізичної особи -підприємця? Ми вже про це писали, але я всеж не можу зрозуміти, чому мене в 3-му кварталі при наявності безстрокового свідоцтва на 2-ій групі при ведені торгівлі ювеліркою кинуть зразу на загальну, а не на 3-ю? Які є думки. Поможіть розібратись.

  5. #145
    Кое-что нашел:Фізична Особа-Підприємець - ФОП (ФЛП/СПД) сьогодні це найпоширеніша організаційно-правова форма підприємств малого бізнесу та бізнесу сфери послуг. http://zakonkiev.com.ua/ukr/pages/flp.html
    Фізична особа-підприємець (ФОП) – це найбільш поширена та найбільш доступна організаційна форма ведення підприємницької діяльності. http://praving.kiev.ua/razdel46_ua/razdel48-11.htm
    Исходя из этого - предприниматель уже есть орг-прав форма и поменять ее можно если зарегистрировать юрлицо. Я думаю ГНИ не сможет поэтому пункту перевести меня на общую систему. АУ, люди ,где ВЫ!!!!

  6. #146
    Я запуталась. Что мы сейчас ищем?

    Вообще-то в новом законе, вступившем с 01.07., прописан механизм перехода между группами.

    Он не работает в нашем случае, т.к. мы имеем не плановый переход на третью группу (из-за превышения оборота или количества работающих), а экстренный (из-за того, что вторую группу запретили).

    Соответственно, для нас должны были предусмотреть перевод "автоматом", но не сделали этого.

    Надо попробовать составить грамотный запрос в налоговую, чтобы дали правильный ответ.
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



  7. #147
    грамотный запрос, а ответ как всегда банальный и тупой

  8. #148
    Лист написав чекаю відповідь

  9. #149
    Уважаемая АХА , я в предыдущих постах объяснил свою ситуацию и прошу ее обсудить.
    Еще раз: 1.У меня бессрочное свидетельство единого налога (новое).
    2. Вторая група.
    3. КВЕД 47.19
    4.По кодексу перейти на 3-ю групу не могу.
    5.Остальные параметры соответствуют 2-й групе ну и соответсвено 3-й.
    ВОПРОС: Если я буду торговать ювелиркой, что со мной могут сделать и на каких основаниях? Прошу ответить на вопрос с учетом кодекса и моих ранее написаных постов. (Меня интересует могут ли мне аннулировать свидетельство и перевести на общую систему?)
    Останній раз редагувалося bonik; 06.07.2012 в 15:57.

  10. #150
    Цитата Повідомлення від bonik Переглянути повідомлення
    Уважаемая АХА , я в предыдущих постах объяснил свою ситуацию и прошу ее обсудить.
    Еще раз: 1.У меня бессрочное свидетельство единого налога (новое).
    2. Вторая група.
    3. КВЕД 47.19
    4.По кодексу перейти на 3-ю групу не могу.
    5.Остальные параметры соответствуют 2-й групе ну и соответсвено 3-й.
    ВОПРОС: Если я буду торговать ювелиркой, что со мной могут сделать и на каких основаниях? Прошу ответить на вопрос с учетом кодекса и моих ранее написаных постов. (Меня интересует могут ли мне аннулировать свидетельство и перевести на общую систему?)
    .Якщо дохідно їм розяснити ні де в НК не прописано заборони
    Останній раз редагувалося Роман; 06.07.2012 в 16:24.

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •