День українського ювелірного мистецтва


Сторінка 41 з 42 ПершаПерша ... 31373839404142 ОстанняОстання
Показано з 401 по 410 з 415

Тема: Помощь нашим защитникам. Только реальные дела, без обсуждения политики.

  1. #401
    Уставший Аватар для Прегон
    Реєстрація
    28.06.2012
    Адреса
    РАНЬШЕ НАЗЫВАЛАСЬ ДОНЕЦКАЯ ОБЛАСТЬ- СЕЙЧАС ДОНБАСС(2012год)
    Повідомлень
    1,335
    Валера, рад ( да и не только я , а значит - РАДЫ) , что с сыном всё закончилось благополучно. Ты отдал своих десяток лет за его год Жизни. Желаю и ему и Вашей семье быть Настоящими! И пусть Вас хранит Господь!
    Если человек вас обманул, он мошенник; если он обманул вас дважды, вы дурак. (Мериме Проспер)
    Лучше с умным потерять, чем с дураком найти (народ)
    Для полного счастья человеку надобно иметь славное отечество(Симонид)ок. 500г до н. э.

  2. #402
    Цитата Повідомлення від Прегон Переглянути повідомлення
    Валера, рад ( да и не только я , а значит - РАДЫ) , что с сыном всё закончилось благополучно. Ты отдал своих десяток лет за его год Жизни. Желаю и ему и Вашей семье быть Настоящими! И пусть Вас хранит Господь!
    Сергій - ДЯКУЮ!!!
    Сергей, СПАСИБО за поддержку и пожелания! Очень приятно читать такие добрые слова. СПАСИБО!

  3. #403
    Вітаю Вас МОЇ ДРУЗІ з Днем захисника Вітчизни!
    Щастя, злагоди та миру НАМ усім!
    Нажаль розумієш важдивість цього простого та короткого слово МИР тільки тоді, коли слово це рветься з душі під час мінометного, або артобстрілу .... коли працює кулемет, або гранатомет ...
    Зі святом Вас. Хай щастить!

    P/s ------
    Дякуючи Жені та його клопотам, неочікуванно мене нагородили медаллю "За гідність та патріотизм".
    Хочу вибачитись перед усіма Вами за те, що вручили медаль мені, а не Вам, так як вважаю, що усі мої досягнення в волонтерстві це стало можливим лише дякуючи усім ВАМ, й лише тому, що ВИ Є, та МЕНІ ДОПОМАГАЛИ ВЕСЬ ЦЕЙ ЧАС!
    Щиро дякую усім!
    ДРУЗІ - Ви справжні ПАТРІОТИ України!
    Слава Україні!
    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	медаль_.jpg 
	Переглядів:	64 
	Розмір:	49.5 Кб 
	ID:	1781
    Останній раз редагувалося valerchik; 16.10.2015 в 02:12.

  4. #404
    ОЧЕНЬ рада за Вас, Валера! Вы - огромный молодец и настоящий герой. Знаю, чего Вам стоил этот период и горжусь знакомством с Вами!

    ПОЗДРАВЛЯЮ!!!
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



  5. #405

  6. #406
    СПАСИБО!!!
    СПА-СИ-БО ВСЕМ ВАМ!!!

  7. #407
    ГЕРОЯМ СЛАВА!
    Подивився фільм "Рейд" ...
    Яка гордість охоплює мене за НАШІ Збройні Сили! Не зламали їх ні ху_ху_йовичи, ні азірови ... Армія просто возродилась із пепла.
    Возродилась тому, що у нашої Країни є такі люди як ВИ!
    Усі МИ не дали ворогу захопити Україну. .... і вже якось по іншому дивишся на те, що коли підрозділ Юри зайшов на Трьохізбенку, БТР їх (водій Сашко "Кошмар") тягнули на буксирі за танком .... так він по передовій і пересувався аж до Валуйського.
    Якось вже й як би й не було тієї ночі перед підписанням Мінських угод, коли спав на гранатах у наметі Юри, а Юра з Сашком в повному бойовому спорядженні спали біля гранатомета в бліндажі, тому що пройшла інформація про спорудження террами понтону через С.Донець і куди вонипісля переправи планували йти ніхто не знав. Як би пішли вліво - то на нас, як би вправо - то на Щастя ...
    Як би й не було того клопоту, що з двух гранатометів у одного був відсутній бойок .... , а пізніше у "Бумеранга" відсутній шланг гідравліки, що перетворювало його лише на тяжкий броньований автомобіль .... а як в січні НАШІ танкісти витягали "нациків" з під розстрілу терористів на блокпосту в Станиці, куди ті вискочили тому, що комбат з .....-ї ОМБР був бухий та не зміг точно вказати куди треба було їхати цим хлопцям ... ті й вискочили прямо на блокпост терористів ... як НАШІ Едік, Дімка, Льонька, Громкий та інші танкісти грузили хлопців на трансмісію танків, а по ним полівали з автоматів, кулеметів..... Жодного пострілу тоді танки зробити не змогли, мороз був за мінус 30, й в танках залишились лише водії, а командир та наводчик рятували хлопців! ... Юлія Смагіна​ тоді відразу привезла нову фару на "Бумеранг", тому що ту прострілили ... а 31 січня, коли я з Олексієм встигли вискочити зі Щастя, а через годину терри рознесли вщент півщастя, спалили Кемпінг (базу 92-ї ОМБР в Щасті), спалили Петькі "Буяна" танк ... він пізніше отримав танк комбата (Роми), та й радів, що за півроку в нього є танк який і їзде і стріляє. Це казав той чоловік, який двічі вже був контужений, та один раз поранений (частина осколків від ПТУРа так і залишилась в руці)...
    Багато спогадів про той рік.... дивишся й розумієш, що головне те, що МИ не втратили віри! МИ не опустили руки й не сказали, що хтось повинен кому-то те, а Ми повинні тільки дивитись на все це ... НІ, Ми зробили те, що повинні були зробити. МИ відродили НАШІ ЗБРОЙНІ СИЛИ! Відродили з нуля. Одягли та обули хлопців. Заковали їх у броню, одягли на голову кевларові шоломи, на руки перчатки, на очі тактичні маски .... єдине що МИ їм не купували - це зброю, та набої. Усе інше шукали, знаходили, купували та відразу везли ...
    Ніколи не забуду про ВАШУ допомогу! Ніколи не забуду ВАШУ турботу!
    ДЯКУЮ ВАМ МОЇ ДРУЗІ!
    ДЯКУЮ ЩИРО, ВІД УСЬОГО СЕРЦЯ!
    НЕХАЙ УСІМ НАМ ПОЩАСТИТЬ! НЕХАЙ ПОЩАСТИТЬ УКРАЇНІ ТА ЇЇ ДОБРОЗИЧЛИВИМ ЛЮДЯМ!
    СЛАВА УКРАЇНІ!
    Останній раз редагувалося valerchik; 16.10.2015 в 02:03.

  8. #408

  9. #409
    Добрый вечер.
    Решили с Юлей Смагиной и Валентиной Коротецкой сделать поздравительный совместный рейс на передовую под Донецк, на "Миколая".
    Все зависит от колличества денег, которые сможем собрать. Если получится организоваться отдельно от Юли, то поедем с Сергеем (бус, которым ездили на Пасху), нет, значит может получится с Юлей (если купит новый бус, "красный" приказал долго жить), иначе придется помочь Юле.
    Итак, - Соляра, - порядка 2000. Все остальное по нынешним ценам даже не знаю как сказать ...
    Потребности те же: трусы, носки, влажные салфетки, особо надо противогрипозное, пленка, гвозди ..... перечень бесконечный.
    Кто может - киньте на карту 4731 2171 0380 3951, или 5168 7423 1956 3973.
    Война продолжается ... ребятам нужна помощь.

  10. #410
    Лена СПАСИБО!
    Начинаю формировать заказ в аптеках Харькова.
    Сначала лекарства, потом остальное.
    Суббота - Барабан (носки, трусы, белье ...) на сколько получится собрать
    Если что-то останется - запчасти к технике, инструмент, пленка ...
    Ехать мне, скорее всего, не получится, т.к. пока у Юли буса нет, а в Ниву-Шевроле много не всунешь. Поэтому лучше больше взять полезного.
    Останній раз редагувалося valerchik; 11.12.2015 в 06:11.

Схожі теми

  1. Около розницы и не только.
    від КОСТЯ в розділі Вопросы розничных продаж
    Відповідей: 28
    Останнє повідомлення: 31.01.2014, 18:47
  2. Необходима помощь в эксперименте кварц - искусственная гравитация
    від Евгений Б в розділі Производственные Вопросы
    Відповідей: 0
    Останнє повідомлення: 03.12.2013, 18:38
  3. В помощь новичкам-интернетчикам
    від Seagull в розділі Вопросы по работе форума
    Відповідей: 25
    Останнє повідомлення: 06.08.2013, 09:09

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •