День українського ювелірного мистецтва


Сторінка 70 з 87 ПершаПерша ... 206066676869707172737480 ... ОстанняОстання
Показано з 691 по 700 з 867

Тема: Если не знаете, в какую тему написать - ПИШИТЕ СЮДА!

  1. #691
    Цитата Повідомлення від LenchaLencha Переглянути повідомлення
    Если как-нибудь совместить отделы, и одному закрыть ЧП, почему нет?
    Цитата Повідомлення від Philatoff Переглянути повідомлення
    Как вариант - товар передать по договору поручения продажи от одного ЧП другому. Договор оформить в этом месяце. Одно ЧП оставить на 3-й группе, второе перевести на 2-ю группу, если есть сопутствующий товар (коробочки, аксессуары. бижутерия и проч)
    Щира подяка за Ваші поради, але нажаль порадами пана Philatoff та пана LenchaLencha не зможу скористатись тому що мають вони деякі великі огріхи, котрі можуть у майбутньому привести к величеньким незручностям з контролерами по папірцям та коштам, або з моїми жменьками. Та ще гірш буде коли все й одразу. Ще раз перепрошую, але Ви мабуть в своїй зайнятості не взяли до своєї уваги те, що, перепрошую ще раз, але Яринка то Яринка та гаманець і мозок у нас з нею не є спільним. Закриття одного фопа - не є виходом (якщо Яринка по тому чи іншому мотиву закриється наприклад, заміж вийшла та вшилася в Туреччину чи Німеччину, то і мені гаплик на цілий рік). Не говорю вже про її = бережливість копійчини від контролерів =, а платити усілякі штрафи буду я, тощо. Також не говорю про те, що у випадку койсь поруки чи якого то перепису платити однаково по 4 % прийдеться обом фопам , або після отакого перепису городити цілий ліс ніц потрібних речей - тобто сам собі можеш зробити казна що. Спільне в відповідях двох панів, перепрошую шанованих пана LenchaLencha та пана Philatoff це неврахування того, що при використанні таких = виходів =, можливі наслідки значно й боляче погіршуються, а не поліпшуються. Мені це не є прийнятним. Боюся. Щиро дякую за Вашу ласку, та відповідь на моє прохання, та краще щоб на нього відповіли фахівці, перепрошую ще раз. Хоч наймовірніше всього це не Ваша помилка, перепрошую, а звістно ж моя. Це ж звісно була не ваша ниц фахівість, а моя помилка в тому що запитання від мене було українською, а Ви мабудь, зробили, перепрошую пана та пані переклад перепрошую не зовсім змістовний мого ниц питання. Перепрошую, запитаю російською мовою = Разрешается ли на законных основаниях применение одного общего кассового аппарату кількома фоп.Если разрешается, то при каких вимогах? =
    Останній раз редагувалося Подаруночок; 09.06.2015 в 21:35.

  2. #692
    Цитата Повідомлення від прегон Переглянути повідомлення
    я по жизни часто рассказываю о себе, о своих удачах и ... маленьких удачах.
    про себе що мені казати.
    по статі я людина, котра = буває як знизу так і зверху =.
    по досягненням = бувало і краще, бувало і гірше =.
    по віку = є люди, котрі старіші за мене, а є і молодші за мене = .
    по розуму =дуже багацько людей котрі в декілька разів розумніші від мене, але іноді зустрічаю дурніших за себе =
    по недолікам = маю відносно гострого язика =
    я є звичайна = пересічна = людина .
    фах правда у мене надзвичайно - рідкісний, але це не цікаво або про це після. та й сутність мабуть полягає не в тому яка у тебе стать, який фах чи який вік маєш. головне людиною бути.
    Цитата Повідомлення від прегон Переглянути повідомлення
    18 км до фронтовой линии.
    шановний пане прегоне, впевненість маю, що все буде добре для вашого міста та вашої родини.

  3. #693
    Пробачте, що відволікаю Вас, мабуть у Вас є справи більш важливіші, але не впала до ока помічна відповідь фахівців на численні запитанки за те = що обов’язково потрібно вказувати у чеку ЕККА в випадку продажу ювелірних виробів? = Як бути з артикулами, пробами, розміром і іншим? Як бути з бурштиновими намистами ? Вказувати = янтар = потрібно чи ні? Чи будемо тягнути до останньої хвилини з придбанням ЕККА, а потім, можливо, хтось дасть пояснення.
    Е така російська поговорушка = Надежда вмирає последней, промовила Вера, витягнуля пистоля та застрелила Надю = .
    Ми чекаємо на це. Але й тоді треба знати що треба обов’язково вносити, а що й не треба вказувати у чекові.
    Краще я буду знати як вносити, й нехать його після мого знання відмінять, чим якщо його не відмінять, так ми ще й не знаємо що треба обов’язково вносити- то ми просто будемо як ті йолопи.
    Коли куплю ЕККА хочу вносити не навмання, а тільки той мінімум, на котрий є обов’язкова вимога. А якщо куплю та його відмінять - в рамцю причеплю. Але я не маю бажання бути йолопом.
    Також , перепрошую за мою настирливість, чи можна получити підсобне пояснення від шанованих фахівців на те, чи дає право законодавець декільком підприємцям використовувати спільний ЕККА без усіляких переписувань товару чи щось подібного.
    Чи ніхто не знає відповідь? Але ж це неможливо, щоб ніхто не знав. Агов, люди, пробачте, а тут взагалі фахову відповідь можливо отримати чи ні простій маленькій людині?

  4. #694
    Цитата Повідомлення від Подаруночок Переглянути повідомлення
    Перепрошую, запитаю російською мовою = Разрешается ли на законных основаниях применение одного общего кассового аппарату кількома фоп.Если разрешается, то при каких вимогах? =
    Такой возможности не существует.

    По поводу языка, на котором задан вопрос: практически все на Форуме билингвы, если не поймут - переспросят.
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



  5. #695
    Раньше смерти не умрем, - главное не умереть от страха. Ау! Люди! Никого... Пойду тогда читать Чернышевского, Николая Гавриловича, его труд "ЧТО ДЕЛАТЬ?"

  6. #696
    Работать, и не забивать голову глупостями. (Это спойлер концовки книги, можете кинуть в меня тапком)

  7. #697
    Лучше перечитать "Белую гвардию". Очень много параллелей с 1918 годом

  8. #698
    Цитата Повідомлення від Philatoff Переглянути повідомлення
    Лучше перечитать "Белую гвардию". Очень много параллелей с 1918 годом
    И "Хождение по мукам" - ещё больше...
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



  9. #699
    Цитата Повідомлення від LenchaLencha Переглянути повідомлення
    Что-то вроде "Вы там боритесь, а у меня уже есть, поборете - продам". И у нас так же : кто поставил, кто надеется, что кто-то виртуальный на акции победит, и не надо будет ставить.
    Лена (надеюсь, не ошибся в имени)-Вы их привели-Вы и разбирайтесь. А меня в чем-то упрекать-не стоит.

  10. #700
    Тезка, оставь ты меня уже в покое. Так же как "проползаю" сюда-так же ищу выходы как объе...горить РРО. Задолбало меня--это на "два фронта" "искание" ...

    Кстати, в чеке РРО нужно указывать (три графы в Ворде или Икселе)
    1. код (при желании много знаков)
    2. наименование -ОДНОЙ СТРОКОЙ (до 48 знаков, включая пробелы,-пример--кольцо 111120 проба 585 р-р. 16,0 вес 2,02 гр.
    3. цена

    Делал и делаю эту таблицу уже 5-ть дней--ЗАДОЛБАЛА. но это один раз.
    (уже есть программа (Харьков-250 гривен и все шнуры). Посмотрим-кто /кого.
    Останній раз редагувалося Старый; 25.06.2015 в 21:44.

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •