День українського ювелірного мистецтва


Сторінка 26 з 74 ПершаПерша ... 1622232425262728293036 ... ОстанняОстання
Показано з 251 по 260 з 737

Тема: Налоговая реформа и последствия для ювелирного бизнеса

  1. #251
    Цитата Повідомлення від tagir.dn Переглянути повідомлення
    а расскажите мне разницу между магазином на рынке и таким же магазином с тем же товаром в 5 метрах от рынка.

    по моему эти долбодятлы до сих пор думают что как в совдепии на рынках продают товары и продукцию сделаную или выращеную своими руками
    Не, это для них сложно - здесь думать надо.
    «Я думаю, идиотизм простителен, лишь когда он является результатом сочетания генов, а не сознательного выбора»
    Марио Варгас Льоса

  2. #252
    Цитата Повідомлення від tagir.dn Переглянути повідомлення
    ну правильно, прошлый налоговый майдан ювелиров 10 %. они и в мирное время не сильно хотели отстаивать свои права ( если память не изменяет, то на Киевской встречи было 400 человек). пусть даже еще 1000 не смогла приехать, а отрасль не маленькая, но трусливая.

    даже здесь на форуме обсуждение ведется определенным контингентом, так сказать клуб по интересам. а где же остальная аудитория? сидит по магазинам и вздыхает, что может пронесет (не путать с поносом )
    Тагир, я думаю, что остальные ещё даже не знают. Вот когда все после праздников узнают, тогда и посмотрим на реакцию.
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



  3. #253
    но я не помню и прошлого сильно яросного обсуждения хотя бы половиной отраслью.

    но отлично помню охи и вздохи тех к кому обращался в прошлый раз, когда собирались в Киеве.

    на данный момент я уже не являюсь представителем ювелирной области, и даже не потому что нахожусь в зоне отчуждения.

    но я понимаю что сначала одних поимеют, потом других, а потом и за меня некому будет стать плечом к плечу.

  4. #254
    Цитата Повідомлення від Елена Переглянути повідомлення
    Тагир, я думаю, что остальные ещё даже не знают. Вот когда все после праздников узнают, тогда и посмотрим на реакцию.
    Узнают - и будут ждать, вдруг само разрешится. В 12-м все знали в нашем городе про форум, читали. Никто не поехал на съезд, помощи не оказал. Подписи, и те уговаривала поставить - объезжала и знакомых, и не знакомых....
    «Я думаю, идиотизм простителен, лишь когда он является результатом сочетания генов, а не сознательного выбора»
    Марио Варгас Льоса

  5. #255
    Комментарии с ФБ А. Кужель

    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	кужель2.PNG 
	Переглядів:	47 
	Розмір:	53.5 Кб 
	ID:	1332
    Останній раз редагувалося admin; 29.12.2014 в 00:41.
    Без праці золото, срібло і мідь були б марною порожньою породою.
    © Мохандас Карамчанд ("Махатма" Ганді)

  6. #256
    Цитата Повідомлення від LenchaLencha Переглянути повідомлення
    Узнают - и будут ждать, вдруг само разрешится. В 12-м все знали в нашем городе про форум, читали. Никто не поехал на съезд, помощи не оказал. Подписи, и те уговаривала поставить - объезжала и знакомых, и не знакомых....
    Как мне это знакомо... С другой стороны, не делать попытки изменить ситуацию из-за остальных, кто не хочет или не может - значит, соглашаться плыть дальше, без руля и паруса… как-то не представляю. Вначале стоит попробовать разобраться, найти слабые места в этой законодательной свалке и навести порядок. Не выйдет - значит, тоже поплывём куда-то, подальше отсюда.

    Да, ОЧЕНЬ нам нужны единомышленники, надо концентрироваться на победе. Но даже если никто не захочет бороться с очередной дуростью, я буду. Мне есть, что терять, Лена. Десять лет битвы за честный ювелирный бизнес нельзя перечеркнуть в одночасье. Люблю я это дело очень сильно, намного больше люблю, чем доход получаю… Поэтому мне есть, что сказать правительству, минфину и депутатам.
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



  7. #257
    Цитата Повідомлення від Елена Переглянути повідомлення
    Как мне это знакомо... С другой стороны, не делать попытки изменить ситуацию из-за остальных, кто не хочет или не может - значит, соглашаться плыть дальше, без руля и паруса… как-то не представляю. Вначале стоит попробовать разобраться, найти слабые места в этой законодательной свалке и навести порядок. Не выйдет - значит, тоже поплывём куда-то, подальше отсюда.

    Да, ОЧЕНЬ нам нужны единомышленники, надо концентрироваться на победе. Но даже если никто не захочет бороться с очередной дуростью, я буду. Мне есть, что терять, Лена. Десять лет битвы за честный ювелирный бизнес нельзя перечеркнуть в одночасье. Люблю я это дело очень сильно, намного больше люблю, чем доход получаю… Поэтому мне есть, что сказать правительству, минфину и депутатам.
    Пробьёмся.
    Мне покоя не даёт мысль, что пока существует денежный залог для кандидатов в депутаты и президенты, ничего не улучшится для страны. А нынешним вдвойне повезло- всё на войну списать можно.
    «Я думаю, идиотизм простителен, лишь когда он является результатом сочетания генов, а не сознательного выбора»
    Марио Варгас Льоса

  8. #258
    Цитата Повідомлення від LenchaLencha Переглянути повідомлення
    Пробьёмся.
    Мне покоя не даёт мысль, что пока существует денежный залог для кандидатов в депутаты и президенты, ничего не улучшится для страны. А нынешним вдвойне повезло- всё на войну списать можно.
    Тоже думаю, что пробьёмся! Выбора особо нет - или пробиваться, или приспосабливаться.

    Надеюсь, что скоро Дмитрий Викторович сможет провести полный анализ окончательного текста и станет яснее, куда именно пробиваться.
    Не завдай іншому того, що могло б стати причиною твого страждання.



  9. #259
    Гуру
    Реєстрація
    20.06.2013
    Адреса
    Киев
    Повідомлень
    455
    Записів в щоденнику
    4
    Щодо плану дій. Дія перша - передноворічна.

    Податкова реформа, прийнята 28.12.2014 у законопроекті №1578 - це зрада Коаліційної угоди самими коаліціантами.

    Тим депутатам-коаліціантам, які голосували за податкову реформу, МИ ОГОЛОШУЄМО "ПОЛІТИЧНУ АНАФЕМУ", якщо вони не схаменуться, не переглянуть законопроект №1578, не скасують його самі та не вибачаться перед суспільством і малим та середнім бізнесом.

    Як представники галузі з унікальною історичною пам`яттю, найбільш розвиненими внутрішніми діловими та особистими зв`язками, високою взаємною довірою та багатовіковими традиціями - нашої галузі, з якої в середньовічній Європі виокремилася банківська система, МИ БЕРЕМО НА СЕБЕ ЗОБОВ`ЯЗАННЯ ВПРОДОВЖ 50 РОКІВ ІНФОРМУВАТИ СУСПІЛЬСТВО ПРО НЕПОРЯДНІСТЬ І НЕЧЕСНІСТЬ ОСІБ - ПОРУШНИКІВ ПУБЛІЧНОЇ УГОДИ, про яку знало суспільство - Коаліційної угоди. Ці люди, наділені владою на тлі народних сподівань, 28.12.2014 р. прийняли рішення, що суперечать цій Коаліційній угоді, а відтак їхні дії є шахрайським вчинком, а самі ці особи - брехуни, які не гідні жодної влади, суспільного авторитету та привілеїв.

    ТАКОЖ ЗОБОВ`ЯЗУЄМОСЯ впродовж вказаного часу своїими силами та силами наших колег та нащадків, як з нашої галузі, так і з інших сфер діяльності, підтримувати негативну репутацію цих осіб. МИ САМІ ТА НАШІ НАЩАДКИ ЧЕРЕЗ РОКИ ГОТОВІ ПРОНЕСТИ І ДОНЕСТИ ДО НАСТУПНИХ ПОКОЛІНЬ ТЕ, ЩО ЦІ ОСОБИ, ЯКІ ПРОГОЛОСУВАЛИ ВЧОРА ЗА ПОДАТКОВУ РЕФОРМУ, НЕ ЗДАТНІ ДОТРИМУВАТИСЯ СВОГО СЛОВА, А ВІДТАК ДОВІРИ ДО НИХ НЕМАЄ І НЕ МОЖЕ БУТИ. Вважаємо, що вони не є гідними називатися народними депутатами України ніколи більше в історії, а їхнє обрання депутатами у 2014 році або призначення на певні державні посади - історичною помилкою, яка має бути виправлена.

    Нас багато, ми працюємо в кожному регіоні, у кожному великому місті, районному центрі, або навіть у селі до контактів учасників нашого ринку входять найбільш впливові люди, через яких ми комунікуємо та передаємо всю необхідну інформацію.

    "Декларація про суспільне невизнання репутації та авторитету депутата Верховної Ради України восьмого скликання, члена парламентської коаліції, який проголосував за проект податкової реформи 28.12.2014 р." готується до опублікування та буде надіслана особисто кожному коаліціанту, хто голосував за податкову реформу, від Союзу ювелірів України та всіх учасників ювелірного ринку.

    Цю декларацію виносимо на громадське обговорення та на прес-конференцію.

    З повгою,

    Дм. Вік. Видолоб
    президент Союзу ювелірів України
    т. (067) 537-83-87
    www.juvelir.org.ua
    Останній раз редагувалося DVV; 29.12.2014 в 04:29.

  10. #260
    Хорошая мысль.
    Господа, предлагаю Вам, каждому, отписаться своему депутату на его страничке в фейсбуке.
    Сейчас они все там ведут свой дневник, стоит обратить внимание каждого, кто голосовал за законопроект 1578. Посмотрим на реакции.
    Своему уже отписал.

Схожі теми

  1. Обсуждение реформирования ювелирного бизнеса и Пробирного надзора.
    від Олена Маслова в розділі Вопросы по контролирующим службам
    Відповідей: 263
    Останнє повідомлення: 13.02.2015, 20:25

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •