Вхід

Перегляд повної версії : Ситуация вокруг единого налога.



Сторінка : [1] 2 3

Олена Маслова
27.06.2012, 22:33
Сегодня опубликован закон 4834-17 (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/4834-vi) (ранее - 9661-д), который вступает в силу с 01.07.2012.

Теперь мы с одной стороны становимся (с точки зрения ГНСУ) законопослушными, с другой стороны, открываем новую страницу истории битвы с налоговой. :)

Предлагаю поделиться впечатлениями о том, как принятый закон отразился на нашей деятельности.

agony
28.06.2012, 12:54
отразился полной неразберихой с переходом на 3юю группу:mad:
у кого какие мысли с этой новой проблемой №1?

Критик
28.06.2012, 12:55
После получения копии решения апелляционного суда отвез ее (копию) и требование о выдаче свидетельства плательщика ЕН в свою налоговую. Меня там, как оказалось, очень хорошо помнят по предыдущим обращениям. Сказали узнавть о "судьбе" требования через стандартные 10 дней. Потом буду бороться за отчет за первый квартал, который налоговая не признала отчетностью.

зы. Не совсем про закон, но совсем про битву с налоговой.

Nata
28.06.2012, 13:22
Всем добрый день! Поздравляю с открытием форума! Особая благодарность его создателям за оперативность и вообще за предоставленную возможность общения с единомышленниками!
Теперь по теме! С 4 квартала можно будет перейти со 2 на 3 группу (многие знакомые, кто подавал заявление на переход в 3 квартале уже получили отказы), если налоговая еще что-нибудь не придумает к тому времени (а они такие фантазеры)! А пока никто не знает, что еще новенькое ждет нас с 1 июля и каким еще изощренным способом будут мешать нам работать!

agony
28.06.2012, 13:36
единственный пока положительный момент, что в связи ускореннием введения в действие закона, не прописано ответственность за неосуществленный переход.

ситуация напоминает январь 2012, когда чтобы быть на ЕН с 01.01.2012 года, мы подавали заявления в период с 01.01.12 по 25.01.12. думаю, как и в январе налоговая обязана закрыть глаза на неточности с нами и автоматом перевести на 3юю группу. тем более чтобы загнать нас всех на НДС, они должны это аргументировать ссылаясь на нормы, а т.к.до 01.07.12 действовала одна редакция НКУ и мы не имели право подать заявление про переход при непревышении граничного допустимого дохода, а с 01.07.12 уже другая редакция. и в переходных положениях ничего не говорится о нас, то это не значит, что мы пролетели как фанера над парижем
+чтобы загнать нас на ОС мы должны либо сами официально отказаться (пусть ищут дураков) или через аннулирование свидетельства по ст. 299.15

4) здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, або невідповідності вимогам організаційно-правових форм господарювання - в останній день податкового (звітного) періоду, в якому здійснювалися такі види діяльності або відбулася зміна організаційно-правової форми;
но как они смогут доказать, что работая в 3ем квартале мы на 2ой группе? единственное что нас здесь сдаст, так это штамп "2группа" на свидетельстве
кто какие еще пути видит?

tagir.dn
28.06.2012, 13:56
подождем 1 июля.

Кука
28.06.2012, 14:27
Интересно, а кто еще судится... суд может обязать налоговую перевести нас в 3-ю группу в связи с принятием закона?

Олена Маслова
28.06.2012, 14:32
Суд может обязать только в том случае, если Вы судитесь именно по этому поводу.

Надежда
28.06.2012, 14:34
Уже позвонили из налоговой есть отказ перехода на з группу- так как отказ пишут 10 дней с15 по 25 а закон опубликован 27. Еще не читала - это со слов инспектора. просят прийти забрать , но я не пойду.

Лучия
28.06.2012, 15:17
Всем привет! Мое мнение по поводу 3- ей группы -всем известно! Это наживка, чтоб мы ее проглотили! Нас мурыжили, издевались над нами! И это всего лишь для того, чтоб мы платили дополнительные 5 %? Не будем наивными! С 1 июля, после того, как этот закон вступит в силу надо подавать документы в КС. Иначе сожрут! Надо всерьез этим заняться. Нужно скинуться на грамотного юриста. По одиночке не потянем.

Tata
28.06.2012, 16:24
Добрый день!!

Я работаю первое полугодие на 3-ей группе. Да, это ощутимо сразу, 5+5%%. Ну, уж, как есть!!!! Из двух зол нам досталось меньшее, согласитесь. Я имею ввиду ОС или 3-я группа.
В чём Вы видите угрозу?
Что значат Ваши слова: " Не будьте наивными! Иначе сожрут"?.

Критик
28.06.2012, 16:29
Лучия, а в чем проблема заплатить 5% от дохода? Просветите, пожалуйста.

Лучия
28.06.2012, 16:42
Лучия, а в чем проблема заплатить 5% от дохода? Просветите, пожалуйста.
Не вижу проблемы в 5%. Вижу проблему в том, что на этом давление на нас - не закончиться! Еще вижу проблему в распределение налогов. Вижу проблему в бесплатной медицине, образовании, в вертолетных площадках и депутатских дачах за мой счет.
Когда я серьезно заболела( очень серьезно) то в онкодиспансер я брала с собой по мимо лекарств, шприцев,капельниц- даже лампочки , " Доместос" и тряпки. Про постель не говорю. Не хочу говорить о том, что наши люди вешаются прямо в душе больницы, от того ,что у них нет денег на лечение. Именно по этой причине - не хочу платить лишнее. Я и так плачу дополнительные 5 % в ПФ. А пенсия у меня будет меньше,чем у моих работников.

Критик
28.06.2012, 16:53
Если мы хотим что-либо поменять в нашей стране - начинать надо с себя. К сожалению, реалии таковы, что разворовывается конечно больше, чем доходит до мест назначения, но если не наполнять бюджет хоть как-то, то не будет и того мизерного государственного финансирования.
А вот мой родственник серьезно заболев получилв госпитале абсолютно забесплатно хорошее лечение, уход и бытовые условия. Хотя Доместос да, был.
А какую страну и социальные программы хотите видеть именно Вы, платя 200 грн. налога?

зы. Это не адресные нападки и личные придирки - ни в коем случае. Просто имея возможность зарабатывать, надо быть готовым платить соответствующие налоги, и согласитесь, нынешняя ситуация с размерами оборота и ставками налогооблажения намного "евроипеизированнее" (фух, слово-то какое) чем было ранее.

Лучия
28.06.2012, 16:56
О каком обороте Вы говорите? Я живу маленьком городке под Киевом. Богачи тарятся в Киеве. Бедняки ходят только по обмену. 12 тыс оборота в месяц- это баснословные доходы?
Даже при большом желании- 5% , для меня и тысяч таких как я это существенно! По мимо этого я всю жизнь плачу взносы во все фонды. Спросите меня , я хоть раз в жизни ездила по льготным путевкам на отдых? Ни разу! Даже имея на руках все необходимые документы - для меня не нашлось места в наших здравницах. А для моей приятельницы из исполкома каждый год есть места. Как-то причина у нее была ну, очень экзотическая. Она там триппер лечила!

Вы, считаете, что на этом они успокоятся? Давление на отрасль прекратится?

Tata
28.06.2012, 17:01
Разрешите с Вами не согласиться.

Те налоги, надо сказать, не такие уж драконовские, которые мы платили раннее, дали нам всем возможность " стать на ноги".
Надеюсь никто не будет отрицать, что ювелирный бизнес рентабельный.

Правда, картина продаж последнего месяца удручает.

Критик
28.06.2012, 17:08
О каком обороте Вы говорите? Я живу маленьком городке под Киевом. Богачи тарятся в Киеве. Бедняки ходят только по обмену. 12 тыс оборота в месяц- это баснословные доходы?

О любом обороте.

Где Вы увидели, что я веду речь о баснословных доходах? Я сам неоднократно сталкивался с задолбавшим всех ошибочным мнением, что все ювелиры сказочно богаты.

Просто шаг государства, сделанный предпринимательству на встречу, пусть и получилось у него "как всегда" - это чуть-ли не первый случай проявления чего-то рационального и разумного (я имею в виду снижение ставок налогооблажения).

В данной дискусии я стараюсь абстрагироваться от частных условий каждого отдельного предпринимателя, а говорить о концепции в целом. Ну нельзя получать и ничего не отдавать - так не бывает и это не правильно.

Вы не подумайте, я сам когда смотрю на цифру зарплатных налогов - удивляюсь и недоумеваю, но эти платежи и другие, установленные государством - обязательное условие ведения бизнеса.

С Уважением.

Кука
28.06.2012, 17:10
Бизнес был рентабельным до 2008 года, а с тех пор с каждым годом все хуже и хуже. Бывают месяцы в минус, а которые в плюс, то тоже не сильно разгонишься. Очень многое зависит не только от выручки, но и от расходов. Еще зависит от города. Крупные города, наверное, последние почувствуют спад, а маленькие уже давно его прочувствовали.

Лучия
28.06.2012, 17:16
Вы, не ответили на мой вопрос - считаете, что на этом они успокоятся? Давление на отрасль прекратится?

Критик
28.06.2012, 17:19
Вы, не ответили на мой вопрос - считаете, что на этом они успокоятся? Давление на отрасль прекратится?

А можете, если Вам не трудно, привести мне примеры давления на отрасль, имевшие место быть ранее?
Именно на нашу с Вами отрасль, а не на все предпринимательство в целом?

agony
28.06.2012, 17:21
Лучия, а в чем проблема заплатить 5% от дохода? Просветите, пожалуйста.

в том что это мало кто потянет. магазины с небольшим доходом скорее всего закроются.
друг сидит на 3ей группе с 01.01.12 года (не ювелирка и доход годовой с натяжкой 150 тыщ), говорит очень тяжело. попытка накидывать эти 5% на товар часто приводит к тому, что клиент уходит, а у него всего лишь точка в районном центре.
а то что нас загнали на 3юю группу - первый шаг в прессинге нас

Лучия
28.06.2012, 17:22
Игорь я приветствую Вас и на этом прекращаю общение с Вами. Просто потому , что Вы не слышите никого кроме себя. Ваши обобщения мне не интересны. Меня волнует моя жизнь а не жизнь абстрактных не знакомых мне людей. И разговоры о справедливых налогах для развития государства в Украине - не вызывают у меня интереса.

Критик
28.06.2012, 17:33
Лучия, Вы ошиблись дважды:
- во-первых я не Игорь и никогда им не был и не есть и не буду;
- во-вторых я не пытаюсь никого оскорбить или убедить в исключительности собственного мнения - это дискуссия и каждый имеет право высказать свою точку зрения.
- в-третьих - не обижайтесь, пожалуйста... http://s19.rimg.info/65b9b96da66717df912d8d7175b74d15.gif (http://smayliki.ru/smilie-1227290919.html)

Лучия
28.06.2012, 17:37
Если Вы не Игорь - извините! Есть горький опыт общения с ним.

Олена Маслова
28.06.2012, 17:48
Уважаемые ювелиры, давайте попробуем разобраться в сути вопроса. Есть простой вопрос: чем плоха третья группа?

Ответы могут быть любыми, на самом деле. И даже просто: "не нравится, потому что противно лишние деньги этим чиновникам отдавать". :)

Можно провести более глубокий анализ и таки докопаться до сути проблемы.

Думаю, что Лучия не совсем чётко сформулировала то, что мы все понимаем - налоговая спит и видит нас всех, как машинку для зарабатывания денег в бюджет. Идеальный вариант - так это все до единого с РРО в карманах, подсоединённых напрямую к серверу налоговой.;)

Третья группа раздражает не столько в плане финансовых потерь, как в том, что они меняют законы по своему усмотрению и назначают "хорошие" и "плохие" отрасли производства и торговли. Вот например, загадочная новация Клименко о 5 группе... Зачем??? А поди ж ты... Придумалось ему так...

Короче, давайте не горячиться, а вести цивилизованную дискуссию.:)

Лучия
28.06.2012, 18:02
Что еще за 5 группа?

Олена Маслова
28.06.2012, 18:08
http://ubr.ua/uk/tv/zakony-ta-biznes/sproshencv-stane-blshe-144703

Депутати мають намір ввести п’яту групу підприємців, які працюють за спрощеною системою. Юристи кажуть: новації негативно позначаться на бізнесі.

Замість чотирьох – п’ять. Народні обранці планують запровадити ще одну групу спрощенців. Зміни стосуватимуться юридичних осіб. І лише тих, які мають оборот більший, ніж 5 мільйонів гривень.

Олександр Клименко, голова державної податкової служби України: "Кого торкнеться ця 5 категорія? Давайте зрозуміємо. Це яскравий приклад - бутіки, магазини, кафе, ресторани. І це дозволить їм безперешкодно. Це малий та навіть уже середній бізнес - безперешкодно розвивати свої напрямки, розвивати свій бізнес". :D

Короче, как пятая лапа... И так - до бесконечности...

ольга
28.06.2012, 18:10
Как перейти на 3 группу? Закрываться до осени или есть какой то метод перехода?

Олена Маслова
28.06.2012, 18:13
Думаю, что там, где не получится договориться с инспектором о "закапывании топора", нормальные варианты не светят.

Одно радует, до конца года не должны никого трогать - хоть что-то хорошее из этого закона проистекает.

Кстати, есть уже где-то русский текст с комментариями? Я не нашла... Или тороплюсь сильно.:)

agony
28.06.2012, 18:20
Думаю, что там, где не получится договориться с инспектором о "закапывании топора", нормальные варианты не светят.

Одно радует, до конца года не должны никого трогать - хоть что-то хорошее из этого закона проистекает.

Кстати, есть уже где-то русский текст с комментариями? Я не нашла... Или тороплюсь сильно.:)

да в законе говорится про мораторий, но он не распространяется на налоговые проверки. мораторий только на:
1. отказ в ЕН в случае налогового долга
2. расчет, заполнение деки и полноту проплаты ЕН
3. ведение книги доходов
4. дохода и переход на ОС за осуществление деятельности не указанной в свидетельстве ЕН (касается 1ой и 2ой групп)

а мораторий на налоговые проверки так и остался устным заявлением с трибуны

Tata
28.06.2012, 18:23
Не берусь высказываться от имени всех ювелиров.
Скажу о себе.
Нет, я не испытывала давление именно на свой бизнес. В нашей отрасли я 17 лет. Да, раньше были времена, а теперь моменты, к большому сожалению.

Но именно отсутствие более жёсткого контроля со стороны государства, привело к тому, что, казалось бы, элитный бизнес превратился в филиальчик китайско-турецкого базара. Что подкосило хороших отечественных производителей и размыло понятие ювелирного украшения, как предмета, который остаётся в семье на поколения.

Ведь всё чаще слышим фразу: " По чём за грамм?".
Такой вопрос может относится к ювелирному ИЗДЕЛИЮ?

А всё желание, простите, " срубить капусту по-быстрому".

А щука то в нашем пруду дремала, вот карась и совсем "разгулялся".

ольга
28.06.2012, 18:29
Могу ли я сама себя считать на 3 группе, т.е вести соответствеено книгу доходов и уплатить налог в конце квартала или месяца?

agony
28.06.2012, 18:31
а мы фактически вынуждены так себя считать. загвоздка в налоговой. нужно ждать их телодвижение

Прегон
28.06.2012, 20:04
Если Вы не Игорь - извините! Есть горький опыт общения с ним.
Лучия! МЫ -умные!!!

Прегон
28.06.2012, 20:07
да в законе говорится про мораторий, но он не распространяется на налоговые проверки. мораторий только на:
1. отказ в ЕН в случае налогового долга
2. расчет, заполнение деки и полноту проплаты ЕН
3. ведение книги доходов
4. дохода и переход на ОС за осуществление деятельности не указанной в свидетельстве ЕН (касается 1ой и 2ой групп)

а мораторий на налоговые проверки так и остался устным заявлением с трибуны
А именно пункт 4 НАС устраивает!!!

Прегон
28.06.2012, 20:08
Именно в этом СЕКРЕТ УСПЕХА!

agony
28.06.2012, 20:37
да в законе говорится про мораторий, но он не распространяется на налоговые проверки. мораторий только на:
1. отказ в ЕН в случае налогового долга
2. расчет, заполнение деки и полноту проплаты ЕН
3. ведение книги доходов
4. дохода и переход на ОС за осуществление деятельности не указанной в свидетельстве ЕН (касается 1ой и 2ой групп)

а мораторий на налоговые проверки так и остался устным заявлением с трибуны

А именно пункт 4 НАС устраивает!!!

абсолютно не устраивает

закон 4834-vi

"2. установити, що норми підпункту 2 пункту 293.4 статті 293 та підпункту 7 підпункту 298.2.3 пункту 298.2 статті 298 цього кодексу у 2012 році не застосовуються.


293.4. ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку першої, другої і третьої груп у розмірі 15 відсотків:
2) до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у свідоцтві платника єдиного податку, віднесеного до першої або другої групи;


298.2.3. платники єдиного податку зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених цим кодексом, у таких випадках та в строки:
7) у разі здійснення видів діяльності, не зазначених у свідоцтві платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця, - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності;

нам могу влепить за торговлю ювелиркой на 2ой группе с 3го квартала


298.2.3. Платники єдиного податку зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених цим Кодексом, у таких випадках та в строки:
5) у разі здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, або невідповідності вимогам організаційно-правових форм господарювання - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності або відбулася зміна організаційно-правової форми;

или что Вы имеете ввиду, говоря что 4ый пункт нам подходит?

Олена Маслова
28.06.2012, 21:39
Здравствуйте, Игорь!

Чего кипим, кого строим? :) Давайте лучше общаться о перспективах нашего бизнеса в третьем квартале.

У Вас острый аналитический ум, а Вы женщин строите...

Рада Вас видеть.

agony
28.06.2012, 21:42
все же давайте быть культурными людьми и без взаимных оскорблений, т.к. здесь предусмотрена модерация, предупреждения и в конечном итоге бан

свои междоусобицы, пожалуйста, или вне форума, или только у себя в голове. лично мне не очень хочется читать кто на кого зуб точит, или обижен, или еще что

можно создать отдельную ветку как была на форуме СЮ "для восхищений и обид". и спокойно препирайтесь там, в пределах разумного

Олена Маслова
28.06.2012, 21:49
все же давайте будем культурными людьми и обойдемся без взаимных оскорблений. на форуме предусмотрена модерация, предупреждения и в конечно итоге бан

не очень хочется читать в ветках склоки и междоусобицы

можно создать ветку как на форуме СЮ "восхищений и обид", и там ругаться, обижать, препираться, но в пределах разумного

Полностью поддерживаю. Прегон с нами, давайте попросим. У него рука лёгкая... ;)

А то прям Санта-Барбара... В самой кипящей теме.

agony
28.06.2012, 21:53
а у нас уже выработалась привычка. из жизненно важной темы делать балаган ;)

tagir.dn
28.06.2012, 21:56
5% с оборота это уже 13%с чистой прибыли+13% с прибыли в пенсионный =26 +аренда+продавец+охрана+по мелочи. получается что на вложеный капитал получать прибыль 7-10% смешно. и разве не хотелось добится лучшего чем довольствоватся тем что они соблоговолили

Олена Маслова
28.06.2012, 21:57
а у нас уже выработалась привычка. из жизненно важной темы делать балаган ;)


Так давайте самодисциплинироваться. Неужели надо ставить в каждой теме АДМИНА с ружжом?

Стандартная просьба: отредактируйте, пожалуйста, сообщения и оставьте в них то, что не задевает других участников ювелирного рынка.

А если хочется поругаться (без выражений) - вперёд, в подвал. Там есть специальное место для разборок и объятий.

Давайте уважать сами себя и тех, кто нас читает. Спасибо! :)

agony
28.06.2012, 22:03
Агони, Вас я никогда не относил к данной группе.

я понимаю. но все же. неприятно читать разборки или обвинения в чей-то адрес, особенно, когда не понимаешь из-за чего у людей разгорелся сыр-бор. каждый имеет право высказать свое мнение или преследовать свою цель (разумную), кому-то это нравится, кому-то нет, но зачем же так в штыки?

Олена Маслова
28.06.2012, 22:04
И ещё один вопрос, уважаемые ювелиры.

Мы все понимаем, что третья группа - уже свершившийся факт?

Нам осталось выяснить только выяснить, когда и как она настанет для тех, кто был на второй.

Поэтому, простите за дикую банальность, нравится - не нравится ... короче, дальше по тексту.:) Как минимум, в этом году.

agony
28.06.2012, 22:06
минимум до вторника--переливание с пустого в порожнее.
Ну , а в СРЕДУ--??((или пан или попал(на денюжку))

Агони, без меня--ВЫ УМРЕТЕ ОТ СКУКИ.

согласна. только давайте без оскорблений. подкидывайте Ваши щекотящие мозги темы и вопросы ;)
мозг требует разминки )))

а по поводу переливания из пустого в порожнее, то думаю даже в среду ничего не решиться. будет тянучка, как в начале года. опять будем рисовать ноли, шугаться каждого клиента и т.п. :mad:

Прегон
28.06.2012, 22:53
Сообщение от agony
да в законе говорится про мораторий, но он не распространяется на налоговые проверки. мораторий только на:
1. отказ в ЕН в случае налогового долга
2. расчет, заполнение деки и полноту проплаты ЕН
3. ведение книги доходов
4. дохода и переход на ОС за осуществление деятельности не указанной в свидетельстве ЕН (касается 1ой и 2ой групп)
А именно пункт 4 НАС устраивает!!!
закон 4834-vi
"2. установити, що норми підпункту 2 пункту 293.4 статті 293 та підпункту 7 підпункту 298.2.3 пункту 298.2 статті 298 цього кодексу у 2012 році не застосовуються.
293.4. ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку першої, другої і третьої груп у розмірі 15 відсотків:
2) до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у свідоцтві платника єдиного податку, віднесеного до першої або другої групи;
298.2.3. платники єдиного податку зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених цим кодексом, у таких випадках та в строки:
7) у разі здійснення видів діяльності, не зазначених у свідоцтві платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця, - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності;
Или я не так вкурил?

Марина
28.06.2012, 23:22
( 293.4. ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку першої, другої і третьої груп у розмірі 15 відсотків:
2) до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у свідоцтві платника єдиного податку, віднесеного до першої або другої груп)

ставки на первую, вторую, третью и четвертую группы уже установлены, а 15% это за дополнительный доход, который не вписан в свидетельство, например вы продали пару ведер вишен со своего сада-будьте добры, заплатите 15%:d

agony
28.06.2012, 23:31
закон 4834-vi
298.2.3. платники єдиного податку зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених цим кодексом, у таких випадках та в строки:
7) у разі здійснення видів діяльності, не зазначених у свідоцтві платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця, - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності;
Или я не так вкурил?

это касается единщиков 1ой, 2ой группы и имеется ввиду, что при осуществлении таких видов деятельности переход на ОС, минуя 3юю группу

agony
28.06.2012, 23:32
( 293.4. ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку першої, другої і третьої груп у розмірі 15 відсотків:
2) до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у свідоцтві платника єдиного податку, віднесеного до першої або другої груп)

ставки на первую, вторую, третью и четвертую группы уже установлены, а 15% это за дополнительный доход, который не вписан в свидетельство, например вы продали пару ведер вишен со своего сада-будьте добры, заплатите 15%:d

это и по тексту понятно

LenchaLencha
29.06.2012, 00:25
Елена, спасибо. Получилось.

emigrant
29.06.2012, 11:53
Объясните мне чем так плоха 3 группа. Во всяком случае пока она не стала пятой, шестой и т.д. Почему мелкие магазины должны закрыться? Да не при компетентных органах будет сказано, вы же не собираетесь платить 5%+5 пф с реального оборота. Ещё скажите, что никто и никогда не превышал 500 тыс оборота, а если не дай Бог превысил, на следующий день бы пошёл писать заявление на ОС. А если мелкий магазин вместо 200 грн будет платить 500-700, и от этого станет убыточным, значит надо что-то менять. По-моему, лучше будет распродать всё и положить деньги на депозит, заработок будет не меньше

Олена Маслова
29.06.2012, 12:22
Я уже писала ранее, что третья группа вызывает отторжение в первую очередь не из-за повышения платежей. Людей раздражает избирательность законодательства. Почему именно ювелиры должны быть поставлены в отдельные рамки?

Насчёт платежей я с Вами согласна. Подобная сумма не может быть критичной, а если она критична - то проблема в бизнесе. И действительно, лучше получать пассивный доход с депозита, чем вести полностью убыточный бизнес.

Но нам ведь так и не объяснили, почему из-за безграмотного составления текста НКУ и из-за незаконных действий налоговой при обороте магазина в 50 тыс. грн/мес у человека налоги выросли в 12 раз. Просто хотелось экономическое обоснование, чем ювелирная торговля отличается от обычной.

Это полностью бы (для меня лично) прояснило ситуацию.

tagir.dn
29.06.2012, 12:34
при обороте 30000 в месяц это 1500 налогов. я не против 3 группы но на равных условиях с другими отрослями, а это получается вторая. мы и так отдаем 5% в пенсионный. в придачу с тем как у нас меняют законы нет не какой гарантии , что завтра нас не прировняют к олигархам но без ихних лготных условий работы и заставят платить еще больше. стоит раз прогнуться и назат пути нет. будут обращатся с нами уже не поназначению;)

emigrant
29.06.2012, 12:43
Я думаю, нет смысла углу***ться в суть нашей избранности, потому что не такие уж мы избранные как мы думаем. У них не получилось прижать всех в 2010, спас налоговый майдан. Просто делают они это постепенно, начиная с тех, кого считают (обоснованно или нет) более богатыми. Например тех кто торгует на рынке носками пока не трогают, слишком мелко. Говорят не хотите показывать документы на товар - не показывайте, только сдайте нам адреса и телефоны тех, кто вам поставляет. И СДАЮТ! Оптовая торговля выглядит для них пожирнее. Так что, если 28 октября народ скажет своё решительное ДА "РЕФОРМАМ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬГО", доберутся до всех и до бабушек с семечками в том числе.

Nata
29.06.2012, 12:53
Цитата Сообщение от Прегон Посмотреть сообщение
закон 4834-vi
298.2.3. платники єдиного податку зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених цим кодексом, у таких випадках та в строки:
7) у разі здійснення видів діяльності, не зазначених у свідоцтві платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця, - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності;
Или я не так вкурил?
это касается единщиков 1ой, 2ой группы и имеется ввиду, что при осуществлении таких видов деятельности переход на ОС, минуя 3юю группу
Но ведь имеется в виду осуществление не указанного в свидетельстве вида деятельности, а не группа. Вид же деятельности указан, но 2, а не 3 группа.

Прегон
29.06.2012, 13:05
http://www.rapidshare.ru/2841985

ЭТО ССЫЛКА НА БЭКАП ФОРУМА СЮ ДО 26 МАЯ 2012 ГОДА

ФАЙЛ НАЗЫВАЕТСЯ
Форум СЮ 20120526 от ПРЕГОН.rar

vadim_SC
30.06.2012, 16:44
Объясните мне чем так плоха 3 группа. Во всяком случае пока она не стала пятой, шестой и т.д. Почему мелкие магазины должны закрыться? Да не при компетентных органах будет сказано, вы же не собираетесь платить 5%+5 пф с реального оборота. Ещё скажите, что никто и никогда не превышал 500 тыс оборота, а если не дай Бог превысил, на следующий день бы пошёл писать заявление на ОС. А если мелкий магазин вместо 200 грн будет платить 500-700, и от этого станет убыточным, значит надо что-то менять. По-моему, лучше будет распродать всё и положить деньги на депозит, заработок будет не меньше

+100. Согласен.

Привет всем форумчанам. Спасибо Агони за наводку на новый форум.

Наша страна заставляет нас ВЫКРУЧИВАТЬСЯ. Выкрутимся и в этот раз, чай не впервой. Вы все в курсе ситуации по моему Луцку, где прокуратура опротестовала решение горсовета по ставке ЕН для ювелирного бизнеса на 2 группе. А где гарантии, что такие же протесты прокуратура не инициирует в других городах? Кстати, наш горсовет не собирается даже пересматривать этот вопрос. Так что 3-я нам за счастье. А сколько платить в бюджет, в абсолютном исчислении, мы будем разбираться сами.

Патриот
01.07.2012, 00:05
Добрый вечер всем! Спасибо за создаеие форума! Так как будем переходить на 3-ю группу? Может нового предпринимателя регистрировать по-быстрому, как здесь предлагалось? Или надо ее выбивать как-то по другому, ведь Клименко заявлял, что они не против нас, мол пусть Закон примут и работайте себе, а теперь снова палки в колеса ставят, уроды.

Прегон
01.07.2012, 13:21
Не сочтите за сарказм, но поздравляю с Новым кварталом, с новой Вехой в жизни Ювелирного Сообщества!
Кстати, при организации нашей организации:) можно поставить в названии первым слово ЮВЕЛИРНЫЙ.

Роман
01.07.2012, 14:20
Объясните мне чем так плоха 3 группа. Во всяком случае пока она не стала пятой, шестой и т.д. Почему мелкие магазины должны закрыться? Да не при компетентных органах будет сказано, вы же не собираетесь платить 5%+5 пф с реального оборота. Ещё скажите, что никто и никогда не превышал 500 тыс оборота, а если не дай Бог превысил, на следующий день бы пошёл писать заявление на ОС. А если мелкий магазин вместо 200 грн будет платить 500-700, и от этого станет убыточным, значит надо что-то менять. По-моему, лучше будет распродать всё и положить деньги на депозит, заработок будет не меньше Тому і погана 3гр що знову треба не показувати реальний обіг. Ми згідні платити 5% ЕД але без 5% в пенсійний як і всі на 3гр.і спати спокійно,а так при наших затратах ми не в рівних умовах.

tip_tpo
01.07.2012, 17:53
А кто-то знает , кто может обращаться в Конституционный?!

tip_tpo
01.07.2012, 17:56
наша налоговая как всегда оперативна - переписка за 26.06.2012

питання . с 1 липня чи моживо будє після вступу зу № №4834-vi при написанні заяви про зміну видів діяльності платника єдиного податку одночасно поміняти групу , тоб то перейти від 2 до 3, так як вид діяльності, який додається посередницькі послуги оренди нерухомості ) передбачає лише третю групу ?
відповідь :
доброго дня. дякуємо за запитання. правові засади застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, а також справляння єдиного податку встановлено у главі 1 розділу хіv податкового кодексу україни від 2 грудня 2010 року № 2755-vi зі змінами та доповненнями, відповідно до норм якої не передбачено змінювати протягом звітного року групу платників єдиного податку з другої на третю та з другої на першу.

Прегон
01.07.2012, 18:12
Ну, все правильно! Переписка от 26! А опубликовано 27!
Я тоже жену оформлял 26 у госрегистратора. А УТРОМ 27 дооформлял в налоговой. Интернет, как спецом вырубило и дома и на работе ( по тех причинам) И поэтому не стал вписывать КВЭД по рознице 47.77 (52.48.2). разница в полсуток. Все легитимно. Хоть в этом случае , к сожалению

Борман
01.07.2012, 19:47
Добрый день,мученникам! Спасибо за сайт! ну вот и 1 июля.Кто как работает имея 2 ю группу? Теперь уже на 100% как я понимаю мы вне закона!?

Роман
01.07.2012, 19:50
Добрый день,мученникам! Спасибо за сайт! ну вот и 1 июля.Кто как работает имея 2 ю группу? Теперь уже на 100% как я понимаю мы вне закона!? якщо ми судемось поки не буде рішенння я буду рахувати що на 2гр.

agony
01.07.2012, 20:03
рисовать ноли и изображать что деятельность не ведется - это по производству. а вот что с розницей делать - хз. опять на свой страх и риск, черт

Борман
01.07.2012, 20:14
А Выдолоб так в июне успокоил... Писал,что и после 1 июля любой желающий сможет.подать.заявление на 3 ю группу!А теперь"РУССКАЯ РУЛЕТКА"!

Роман
01.07.2012, 20:15
рисовать ноли и изображать что деятельность не ведется - это по производству. а вот что с розницей делать - хз. опять на свой страх и риск, черт у мене роздріб апеляції ще не було і не працювати не мож жити треба.Якщо враховувати то вже з 1.06. нелегальні колизакінчилось свідоцтво ЕД.

Надежда
01.07.2012, 20:19
Мне кажется, ЧТО 3 -КВ БУДЕТ КАК 1И2 В БОРЬБЕ. Никто нам давать в 3 кв так просто не собирается. Дай бог , что бы я ошибалась.

agony
01.07.2012, 20:39
А Выдолоб так в июне успокоил...

у него работа такая.. "успокаивать", т.е. говорить-говорить-говорить... при этом он не несет ответственности за свои слова

помню на семинаре, сразу после ялтинского первого изъятия, я его долбала весь семинар "правомерно ли и будт ли нас, ювелиров, жучить ст. 164 КоАП?". а он весь семинар мне говорил "нет! что ВЫ, нет!"

а в итоге что? изъятия были и дальше!

так что сильно верить на слово ВДВ не советую. я не имею ввиду не слушать вообще. слушать надо, чтобы знать в каком направление ветер дуть начинает, и как к буре готовится своими силами, а не уповать на семинары ВДВ или можарика

tagir.dn
01.07.2012, 21:28
индивидуалка и так на 2 группе.

tagir.dn
01.07.2012, 21:55
этот ответ прописан в нку. когда предостовлял свои аргументы руководству своей налоговой им по этому вопросу даже крыть нечем было

Seagull
01.07.2012, 22:09
Согласна, что это было "железным" аргументом ДО 1 июля. После же внесения изменений в НКУ новым законом в формулировку статьи о том, что 2-я группа - это все, кроме производства и торговли юи у меня появились некоторые сомнения.

Прегон
01.07.2012, 22:16
По Новой Почте и мне готовьте бутылочку за компанию. Предсказывать дело неблагодарное, но со 2 группой по индивидуалке ВСЕ БУДЕТ ХОРОШО!

Надежда
01.07.2012, 22:38
А я думаю будет у всех в июле неразбериха и проблемы с переходом

agony
01.07.2012, 23:11
а можете скопипастить это сюда. было бы удобнее для всех, чем дазить в ЕБПЗ?

bonik
02.07.2012, 00:30
Категорія: 230. Єдиний податок для фізичних осіб – підприємців (спрощена система оподаткування) Підкатегорія: 230.01 умови та порядок переходу на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності
Запитання:Чи має право ФОП - платник ЄП надавати побутові послуги населенню з виготовлення ювелірних виробів із власного матеріалу виробника за індивідуальним замовленням та з ремонту ювелірних виробів?Відповідь:Коротка:
Фізична особа – підприємець - платник єдиного податку, яка надає побутові послуги населенню з виготовлення ювелірних виробів за індивідуальним замовленням, як із власного матеріалу так із матеріалу замовника, та надає послуги з ремонту ювелірних виробів має право перебувати на спрощеній системі оподаткування.

Повна:
Згідно із п.1 та п.2 ст.1 Закону України від 18 листопада 1997 року № 637/97-ВР «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними» дорогоцінні метали – це золото, срібло, платина і метали платинової групи (паладій, іридій, родій, осмій, рутеній) у будь-якому вигляді та стані (сировина, сплави, напівфабрикати, промислові продукти, хімічні сполуки, вироби, відходи, брухт тощо).
Дорогоцінне каміння – це природні та штучні (синтетичні) мінерали в сировині, необробленому та обробленому вигляді (виробах).
Відповідно до пп.4 пп.291.5.1 п.291.5 ст.291 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) не можуть бути платниками єдиного податку фізичні особи – підприємці, які здійснюють видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення.
Водночас, п.291.7 ст.291 ПКУ передбачено, що перша та друга групи платників єдиного податку можуть надавати, зокрема, такі побутові послуги:
виготовлення ювелірних виробів за індивідуальним замовленням;
послуги з ремонту ювелірних виробів.
Отже, фізичні особи – підприємці - платники єдиного податку мають право вготовляти ювелірні вироби за індивідуальним замовленням, як із власного матеріалу так із матеріалу замовника, та надавати послуги з ремонту ювелірних виробів.
http://sts.gov.ua/ebpz/#answer-block

А можна ли применить эту консультацию если надаешь посреднические услуги. Взял у населения, отвез производителю и опять отдал населению. При этом оно полежало у меня на витрине. ?

agony
02.07.2012, 07:45
по сути, можно, Вы будто выложили образец на витрину, чтобы заманить других клиентов, а заказ потом отдаете заказчику. главное чтобы был квэд посредничество, по-старому 51.19.0, ну и для перестраховки 36.22.0 (на случай, если будете говорить что работаете по инструкции №20, и являетесь типа "производитель")
при этом. все договора с поставщиками должны быть из серии давальческих схем. никаких договоров купли-продажи или комиссии. с ними "обмен" не прокатит

Seagull
02.07.2012, 17:58
Сегодня Костя первый увидел изменения в ЕБНЗ, касающиеся оказания бытовых услуг ювелирами .
Они (ГНС) ограничили срок действия этого ответа 1 июля


Діє до 01.07.2012 Чи має право ФОП - платник ЄП надавати побутові послуги населенню з виготовлення ювелірних виробів із власного матеріалу виробника за індивідуальним замовленням та з ремонту ювелірних виробів?
Відповідь:
Діє до 01.07.2012
Коротка:
Фізична особа – підприємець - платник єдиного податку, яка надає побутові послуги населенню з виготовлення ювелірних виробів за індивідуальним замовленням, як із власного матеріалу так із матеріалу замовника, та надає послуги з ремонту ювелірних виробів має право перебувати на спрощеній системі оподаткування.

Повна:
Згідно із п.1 та п.2 ст.1 Закону України від 18 листопада 1997 року № 637/97-ВР «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними» дорогоцінні метали – це золото, срібло, платина і метали платинової групи (паладій, іридій, родій, осмій, рутеній) у будь-якому вигляді та стані (сировина, сплави, напівфабрикати, промислові продукти, хімічні сполуки, вироби, відходи, брухт тощо).
Дорогоцінне каміння – це природні та штучні (синтетичні) мінерали в сировині, необробленому та обробленому вигляді (виробах).
Відповідно до пп.4 пп.291.5.1 п.291.5 ст.291 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) не можуть бути платниками єдиного податку фізичні особи – підприємці, які здійснюють видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення.
Водночас, п.291.7 ст.291 ПКУ передбачено, що перша та друга групи платників єдиного податку можуть надавати, зокрема, такі побутові послуги:
виготовлення ювелірних виробів за індивідуальним замовленням;
послуги з ремонту ювелірних виробів.
Отже, фізичні особи – підприємці - платники єдиного податку мають право виготовляти ювелірні вироби за індивідуальним замовленням, як із власного матеріалу так із матеріалу замовника, та надавати послуги з ремонту ювелірних виробів.

На мой письменный запрос в ГНС до сих пор ответа нет. Вот текст моего вчерашнего запроса

Підприємець має безстрокове Свідоцтво платника єдиного податку, 2-я група,
вид діяльності, згідно статті Податкового кодексу 291.7. п 28. надання побутових послуг "виготовлення ювелірних виробів за індивідуальними замовленнями" КВЕД 2010 32.12

питання:
чи може підприємець продовжувати свою діяльність c цим
видом діяльності у 2-й групі після 1 липня 2012 (дати вступу в дію Закону N 4834-VI від
24 травня 2012 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм"

З повагою,

Позвонила на горячую линию гнс и вот что они ответили : "В настоящее время, в связи с вступлением в действие с 1 июля закона 4834-vi проводится доработка системы базы единых налоговых знаний. По вашему вопросу просим перезвонить позже"
На мой уточняющий вопрос, когда позже, ответ - в течение 10 дней.
Вот так..

Так что , судьба шампанского остается под вопросом:cool:

rundist
02.07.2012, 20:27
Подскажите разрешена ли торговля юв. изделиями по Квэду 47.89 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами ? И по каким квэдам разрешена розничная торговля юв. изделиями ?

agony
02.07.2012, 21:14
Подскажите разрешена ли торговля юв. изделиями по Квэду 47.89 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами ? И по каким квэдам разрешена розничная торговля юв. изделиями ?

КВЭД 47.89 по-старому - это 52.62.0, а т.к. КВЭД 2005 года дает более обширную трактовку каждого КВЕДа, то в старом классификаторе смотрим что подразумевается




Підклас
Назва видів економічної діяльності та пояснення до них


52.62.0 (http://kved.ukrstat.gov.ua/PT0510/52/62/PT0510_52_62_0.html)
Роздрібна торгівля з лотків та на ринках
Цей підклас включає:

роздрібну торгівлю будь-якими видами товарів, що здійснюється, зазвичай, з нестаціонарних палаток для вуличного продажу або на визначеній території ринку






Вы где-нибудь видели, чтобы ювелиркой торговали с лотка? вот, если поставите киоск на территории рынка, который будет под охраной (!), то, пожалуйста, торгуйте

с 01.07.2012 разрешины все КВЭДы по ювелирки, но непосредственно торговля юв. изделиями ТОЛЬКО 3яя группа !!

rundist
02.07.2012, 22:59
Вы где-нибудь видели, чтобы ювелиркой торговали с лотка?
В том то и дело что видел.


если поставите киоск на территории рынка, который будет под охраной (!), то, пожалуйста, торгуйте
где эти нормы прочитать ?


с 01.07.2012 разрешины все КВЭДы по ювелирки, но непосредственно торговля юв. изделиями ТОЛЬКО 3яя группа !!
так все таки теперь можно с лотков торговать ?

agony
02.07.2012, 23:12
В том то и дело что видел.

где эти нормы прочитать ?

так все таки теперь можно с лотков торговать ?


согласно "Правилам розничной торговли ювизделиями"

2. Роздрібна торгівля ювелірними виробами здійснюється через
спеціалізовані магазини, спеціалізовані відділи (секції) магазинів
з універсальним асортиментом товарів.

Продаж ювелірних виробів у дрібнороздрібній торговельній
мережі, на ринках (крім розміщених на них спеціалізованих
магазинів, відділів) та з рук забороняється.

LenchaLencha
03.07.2012, 10:30
Вчера друг в Киеве получил св-во ЕН, 3 группа, розница. Сразу позвонила своему инспектору, говорит-нет, нет и нет. Нельзя, только с четвёртого квартала. Опять закон не один для всех???? Перезвонила бухгалтеру друга- да, получили св-во, без проволочек.....

Котёнок
03.07.2012, 10:48
Расскажу что знаю точно. В Киеве в четырех разных районах четверым разным ФОПам, которые подали заявления на переход 15.06, всем дали отказ с формулировкой в конце: Податковим кодексом не передбачено перехід платника податків з 2 групи на 3 групу. У всех ФОПов 2 група и новые свидетельства (естественно 52.48.2 ни у кого нет). Возможно у Вашего друга другая ситуация, но нам никому не разрешили.

LenchaLencha
03.07.2012, 11:19
Ему в январе выдали св-во на старом бланке(печать поставили), 52,48,2. Сейчас ещё раз перезвонила, он зарегистрирован в Херсонской области. Переход был со второй на третью, 5%. Так что, извините, не Киев, а Херсонская область. Живёт и работает в Киеве.

Кука
03.07.2012, 11:42
Только что разговаривала с инспектором. Им еще никаких указивок сверху не спустили (по поводу нового закона). Но было устное указание НИКОГО (не только ювелиров) не переводить из 2-ой группы на 3-ю.
Странная политика! Люди хотят платить больше, а им не разрешают. Полный маразм!!!

Seagull
03.07.2012, 11:42
LenchaLencha
Могу предположить, что это свидетельство на старом бланке уже не действительно с 1 июня 2012 года. Обменял ли он его на бессрочное Свидетельство плательщика единого налога?

Seagull
03.07.2012, 11:52
Не хочу сеять панику, но уже есть над чем призадуматься мелким производителям. Продублирую здесь свой запрос в ГНС от 1 июля. Специально цветом выделила акценты.


Підприємець має безстрокове Свідоцтво платника єдиного податку, 2-я група,
вид діяльності, згідно статті Податкового кодексу 291.7. п 28. надання побутових послуг "виготовлення ювелірних виробів за індивідуальними замовленнями" КВЕД 2010 32.12

питання:
чи може підприємець продовжувати свою діяльність c цим видом діяльності у 2-й групі після 1 липня 2012 (дати вступу в дію Закону N 4834-VI від
24 травня 2012 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм"


И вот текст только что полученного ответа!


Вибачте, відповідь на Ваше запитання щодо того чи може ФОП на ЄП здійснювати виробництво та продаж ювелірних виробів в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики «Єдина база податкових знань» на сайті ДПА України (www.sta.gov.ua.) в категорії 24, або перетелефонувати до нас.

Как вы думаете, они случайно подменили понятия "бытовой услуги по индзаказу" на "производство"???

LenchaLencha
03.07.2012, 12:02
LenchaLencha
Могу предположить, что это свидетельство на старом бланке уже не действительно с 1 июня 2012 года. Обменял ли он его на бессрочное Свидетельство плательщика единого налога?

Да, бессрочное, третья группа, с новым кведом, вчера выдали.

Надежда
03.07.2012, 12:15
Кто идет завтра на собрание АС

Gal4oNek
03.07.2012, 14:17
\\Странная политика! Люди хотят платить больше, а им не разрешают. Полный маразм!!!

А ничего странного, они хотят, чтобы Вы вылетили на общую систему из-за типа неразрешенного вида деятельности в 3-квартале и платили ЕЩЕ больше!

tanysha179
03.07.2012, 15:02
Если регистрировать нового ФОП
пример: свои остатки списываем актом изятия, делаем новые закупки на нового ФОП
не возникнет ли при закрытии сторого ФОП вопрос где остатки
или как еще можно перетащить товар? кроме 1грн/кг
Сейчас на самом деле ситуация еще не понятней чем до принятия долгожданного ЗАКОНА, изделия на витрине, продавать нельзя, на 2 нельзя, на 3 не пускают!(52.12.0) ходила а налоговую- отправляют на ОС! ЧТО ДЕЛАТЬ!!?

agony
03.07.2012, 15:16
была сегодня в налоговой у инспектора и в консультационном с вопросом "как нам, ювелирам, перейти на 3юю группу?"

ответ "не знаем. указаний нет. приходите через неделю!"

причем в консультационном отделе вообще нахамили

vadim_SC
03.07.2012, 15:18
была сегодня в налоговой у инспектора и в консультационном с вопросом "как нам, ювелирам, перейти на 3юю группу?"

ответ "не знаем. указаний нет. приходите через неделю!"

причем в консультационном отделе вообще нахамили
Чему удивляться, они руководствуются не НКУ, а письмами. Старая советская практика.

agony
03.07.2012, 15:23
я больше удивляюсь хамству, а не ответам. сидят себе под сквознячком на жопе большой, и хамят. себе стоишь и думаешь как бы в обморок не хлопнуться от духоты и солнцепека

agony
03.07.2012, 15:43
касательно семинаров. мне вот интересно, кто-нибудь из форумчан ходил на семинары от СЮ, которые сейчас проходят? просто хочется сравнить что ВДВ рассказывает в других городах про переход

Борман
03.07.2012, 15:55
С тем же вопросом ходил и я сегодня .Инспектор-ПОЛУзнакомая ответила: Пока у нас нет официально опубликованного закона в Урядовом курьере.А Голос Украины не подходит! ФАК!(может они в курьере его воопше не будут печатать......!:confused:)Тем не менее сказала приходить завтра!?Интрига! Что скажет? Схожу отпишусь.

Борман
03.07.2012, 16:01
касательно семинаров. мне вот интересно, кто-нибудь из форумчан ходил на семинары от СЮ, которые сейчас проходят? просто хочется сравнить что ВДВ рассказывает в других городах про переход
Собираюсь послать гонца на 6 июля

tanysha179
03.07.2012, 16:01
если кто на 2 то 293.4.2)и 298.2.3 то в 2012 к нам применить нельзя? (надо определиться все же на какой)
или я еще не так вкурила?

agony
03.07.2012, 16:16
если кто на 2 то 293.4.2)и 298.2.3 то в 2012 к нам применить нельзя? (надо определиться все же на какой)
или я еще не так вкурила?

эти пункты относятся к 1ой и 2ой группе, но ни как не к 3ей. и если Вы думаете прикрыть первое полугодие этими статьями, касательно ювелирки, то не прокатит. для налоговой первое полугодие ювелирка - запрещенный вид деятельности на ЕН (идиотизм)

но если Вы думаете на 2ой группе с 01.07.12 года торговать ювелиркой (при условии что этой деятельности у Вас нет в свидетельстве), то может и пройдет. хм.. тут тогда обалденно прокатит квэд 52.12.0.

приходит проверка.
"чем торгуешь?"
"ну, как. футлярами, сувенирами, иконами, прочей лабудой"
"аха! ты торгуешь ювелиркой!!! на 2ой группе нельзя!!!!"
"батенька, так у меня же 52.12.0 "другие виды розничной торговли", а не 52.48.2"
"ай-яй-яй. ювелиркой нельзя. штрафы"
"так мораторий"

ну, а тут хз. диалог может разветвиться в разные русла

agony
03.07.2012, 16:18
Собираюсь послать гонца на 6 июля

а Вы тогда расскажите что ВДВ предлагал по поводу переход на 3юю группу. в киеве он рассказывал, что мы автоматом на 3ей группе, но обязательно подайте заявление про переход 02.07.12. не позже!!!!
мне вот интересно. Вам 06.07.12 он будет рассказывать что нужно было подать заявления 02.07.12 ?

LenchaLencha
03.07.2012, 19:16
а Вы тогда расскажите что ВДВ предлагал по поводу переход на 3юю группу. в киеве он рассказывал, что мы автоматом на 3ей группе, но обязательно подайте заявление про переход 02.07.12. не позже!!!!
мне вот интересно. Вам 06.07.12 он будет рассказывать что нужно было подать заявления 02.07.12 ?
Может, ВДВ что-то больше знает, но нас в налоговой отправили гулять до 15 сентября. Сказали, что они готовы были давать нам 3-ю группу, но с принятием закона перетянули...

Котёнок
03.07.2012, 19:26
эти пункты относятся к 1ой и 2ой группе, но ни как не к 3ей. и если Вы думаете прикрыть первое полугодие этими статьями, касательно ювелирки, то не прокатит. для налоговой первое полугодие ювелирка - запрещенный вид деятельности на ЕН (идиотизм)

но если Вы думаете на 2ой группе с 01.07.12 года торговать ювелиркой (при условии что этой деятельности у Вас нет в свидетельстве), то может и пройдет. хм.. тут тогда обалденно прокатит квэд 52.12.0.

приходит проверка.
"чем торгуешь?"
"ну, как. футлярами, сувенирами, иконами, прочей лабудой"
"аха! ты торгуешь ювелиркой!!! на 2ой группе нельзя!!!!"
"батенька, так у меня же 52.12.0 "другие виды розничной торговли", а не 52.48.2"
"ай-яй-яй. ювелиркой нельзя. штрафы"
"так мораторий"

ну, а тут хз. диалог может разветвиться в разные русла

Мне кажется, что все-таки к нам этот мораторий не относится. Одно дело осуществлять вид деятельности не записанный в свидетельстве, а другое- вид деятельности, запрещенный на 2 группе. Мне кажется это разные случаи. Это как на 2 группе оказывать услуги общесистемникам - запрещено, оказал услугу - вылетел сразу на ОС.

agony
03.07.2012, 19:43
сомневаюсь что ВДВ что-нибудь конкретное знает. тогда бы на сайте они выложили, что всем срочно подать заявление про переход на 3юю группу до 02.07.12 включительно.
а такого не было. я его на семинаре вообще не поняла. как-то он сам себе противоречил. то не подавайте заявление про переход, т.к. по законы Вы автоматом на 3ей группе. а потом через время, чтобы перейти на 3юю группу обязательно подайте заявление, но до 02.07.12 г.! при этом добавлял, что скорее всего Вам откажут, но не отчаивайтесь. Вам откажут в переходе, а не в ЕН. и что? опять суды?
опять они начинают баблокос, т.к. ему на руку отказы. кто-то из членов СЮ будет к нему обращаться за помощью с судами. естессно за денежку

что удивляет, что АЮ завтра устраивает БЕСПЛАТНЫЙ семинар. интересно какое качество информации будет от бесплатности?

Seagull
03.07.2012, 20:53
Инспектор-ПОЛУзнакомая ответила: Пока у нас нет официально опубликованного закона в Урядовом курьере.А Голос Украины не подходит!

Они совсем нас за дураков держат!

Офіційними друкованими виданнями, в яких здійснюється офіційне оприлюднення законів та інших актів Верховної Ради України, є також газета "Голос України", "Відомості Верховної Ради України".

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/503/97

tagir.dn
03.07.2012, 20:57
пробачимо їм бо в мене таке чувство що на державну службу приймають тілки тіх кто оказался самим тупим

Seagull
03.07.2012, 21:06
tagir.dn, а я считаю, что прощать элементарную безграмотность государственного служащего нельзя!

За такое разгильдяйство нужно наказывать и привлекать к ответственности за несоответствие занимаемой должности!

tagir.dn
03.07.2012, 21:13
це точно , пробачати не має сенсу. треба за кожні протівоправні дії держслужбовців писати в прокуратуру за їх несответствіе занімаємим їми посади. но хто на це піде? зі мною в податковій стараются не спиричатись бо вони були предупреждени о моїх наступних діях і ім хватає здравого глузду.

BEDNYAGA
03.07.2012, 21:22
Завтра семинар СЮ В Луганске, вечером отпишемся.

tagir.dn
03.07.2012, 21:26
треба йому задати питання чому форум не працює. цікаво послухати відповідь

Роман
03.07.2012, 21:33
треба йому задати питання чому форум не працює. цікаво послухати відповідь Уже прогрес . Якщо так всі потихонько перейдуть ми мову не загубимо. Я думаю 70% знають а не хочуть Вибач що не в темі.

agony
03.07.2012, 21:37
треба йому задати питання чому форум не працює. цікаво послухати відповідь

на мой подобный вопрос на семинаре в киеве он сказал, что кто-то пытался выложить большой файл на форуме, в котором был вирус. при этом насколько помню уже пару месяцев никто ничего не мог выкладывать на форуме, т.к. буфер был переполнен, что приходилось выкладывать через хостинги

Seagull
03.07.2012, 22:04
А я бы спросила о "победе" ювелиров. Где она, победа? И кто себя чувствует победителем?

Роман
03.07.2012, 22:17
А хто говорив за перемогу.Хто платить 10% з прибутку.І коли з 4квартала чи ще щось придумають.Наприклад згідно НК про стабільнісь то зміна вноситься за 6 міс. до початку року.А там як мову пропхають з нового року РРО І як чЕЧЕТОВ написав;ми їх розвели як кроликів так і аЗАРОВ скаже . Живіть і радійте ми перемогли....

bonik
03.07.2012, 22:26
Они совсем нас за дураков держат!

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/503/97

Податкова у нас працює по принципу тормоза. Офіційні джерела їх не цікавлять, або вони не знають які вони в Україні є.
Приклад - будь ласка. Податковий кодекс - основний законодавчий документ для ДПІ на сайті податкової із останіми змінами N 4453-VI ( 4453-17 ) від 23.02.2012 http://sts.gov.ua/nk/ , а на сайті Верховної Ради від 23.02.12 вже проведені зміни нашого закону та інших законів :
N 4661-VI ( 4661-17 ) від 24.04.2012
N 4677-VI ( 4677-17 ) від 15.05.2012 }
{ Щодо визнання конституційними окремих положень див. Рішення
Конституційного Суду N 13-рп/2012 ( v013p710-12 ) від 12.06.2012 }
{ Із змінами, внесеними згідно із Законом
N 4834-VI ( 4834-17 ) від 24.05.2012 } http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2755-17
Поэтому они козл.. ждут когда им на блюдечке из золотой каемочкой принесут очередное дебильное письмо. Ума-то маловато зайти на официальные источники и почитать и действовать по закону.

bonik
03.07.2012, 22:30
Закон про мову пропхали так, як наш закон в третьому читанні 076.06.12р.

tagir.dn
03.07.2012, 23:18
виготовлення по інд. заказам залишится на другій та першій групах. це пропісано в податковому кодексі

agony
03.07.2012, 23:24
мой инспектор в налоговой сегодня сказала чт с индивидуалкой я остаюсь на 2ой группе

Прегон
04.07.2012, 09:10
По поводу "инспектор сказала":
Сейчас иду на работу, встречает меня инспектор и говорит: " В Лиге ,которая пришла вчера, написано, что Закон ,тот о котором Вы говорили "нечинний"! Действует с 01.07, но "нечинний"... Подождем шестого числа." И смеётся. Понимает , что БАРДАК!
Поэтому говорила-не говорила, опять "ромашка" получается.

Luchik
04.07.2012, 10:17
ВДВ на семинаре тоже утверждал, что индивидуалка может оставаться на 2 гр. Вчера позвонила инспектору - берут ли они завл. на переход на 3 гр. Ответила утвердительно , но в самом окошечке не приняли. Пришлось отправить почтой. Будем ждать ответа.
А форум он обещал открыть на днях.

Прегон
04.07.2012, 10:37
Прошло 2 часа...
Позвонила инспектор и сказала , что разобрались с Лигой. Просто было обновление за 27 число. Свежего еще нет. Вывод в государсве нашем хоть почтой, хоть ямщиком, хоть по электронке... Все равно тормоза на уровне того же ямщика.

agony
04.07.2012, 12:21
я не знаю в какую лигу смотрит Ваш инспектор, но уже с выходных на лиге все законны обновлены и статус "действует с 01.07.12"

annasj
04.07.2012, 14:57
Доброе время суток.Перешла с общей на ЕД 3 группа 47.77.С 1 июля.Город Харьков.

Роман
04.07.2012, 15:05
Доброе время суток.Перешла с общей на ЕД 3 группа 47.77.С 1 июля.Город Харьков. Це сама шикарна новина .Мене тисне хохло жаба.Я вас вітаю і щиро радію.ХТО ЩЕ?

Luchik
04.07.2012, 15:35
Доброе время суток.Перешла с общей на ЕД 3 группа 47.77.С 1 июля.Город Харьков.

Поздравляю. А нам (ЮЛ - 32.12) пришел отказ. Подавали заяву 14.06.

Борман
04.07.2012, 17:45
Всем привет! Сегодня опять был в налоговой.Были не приемные часы и удалось поговорить с моим и инспектором и нач. отдела по душам.В ходе разговора вспомнил один момент из нашего форума, и привел его.И о чудо!Нач отдела и говорит:Да так можно!(что и как пока не пишу .Пусть получится)Завтра начинаю действия и как "выстрелит" поделюсь.

Gaman
04.07.2012, 17:50
Был только что в налоговой у начальника по физ.лицам. Сказала. что переход на 3-ю только раз в год. При мне она позвонила в Налоговую Киева и получила ответ, что переход возможен лишь с октября месяца, а не раз в год!!! Парадокс. Сказала,что будет отказ, на что я ответил, что будет суд и прокуратура, так как время отказа пролетело (10 дней) и они рассмотрев мое поданное заявление 15 числа сейчас, согласно вступивших норм могут удовлетворить. Вообщем взяла время до завтра. Завтра пойду с ней к начальнику налоговой. Нужны жесткие аргументы.

Надежда
04.07.2012, 17:56
По вновь принятому 9661д переход теперь не по факту подачи заявления , а по реальному факту перехода. Подавай заявления хоть каждый квартал.

agony
04.07.2012, 17:57
это с 01.07.12, до этого была старая редакция. и с точки зрения налоговой мы пока с 3им кварталом пролетаем как фанера над парижем

Котёнок
05.07.2012, 16:47
А про пятую и шестую группы оказалось правда, вот ссылка на статью

http://finance.bigmir.net/news/economics/18195-Rada-rasshirila-spisok-platelshikov-edinogo-naloga?utm_source=HomePage&utm_medium=column2&utm_campaign=LastNews

а вот и сам этот закон уже принятый во втором чтении

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_2?id=&pf3516=10224&skl=7

как же быстренько они его склепали и приняли, главное в первом чтении было только про административную реформу, госорганы переназывали, а во втором чтении появились уже 5 и 6 группы, как у них все хитро устроено, вносят законопроект с одним смыслом, а ко второму чтению появляется совсем другое творение, ну хорошо хоть про нас ничего не поменяли, теперь нам можно будет не только 3 и 4 группы, а 5 и 6.

Олена Маслова
05.07.2012, 17:17
Из сравнительной таблицы:

75. у пункті 291.4 статті 291:
друге речення абзацу четвертого підпункту 2 пункту 291.4 викласти у наступній редакції:
“Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої або п’ятої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для таких груп”;
доповнити підпунктами 5 та 6 такого змісту:
“5) п’ята група - фізичні особи - підприємці, які протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:
не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 20 осіб;
обсяг доходу не перевищує 20 000 000 гривень;
6) шоста група - юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, які протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:
середньооблікова кількість працівників не перевищує 50 осіб;
обсяг доходу не перевищує 20 000 000 гривень”.

76. У статті 292:
1) в абзацах третьому та четвертому пункту 292.3 слова “четвертої групи” замінити словами “четвертої та шостої груп”;
2) в абзацах першому та другому пункту 292.6 слова “четвертої групи” замінити словами “четвертої та шостої груп”;
3) в абзаці другому пункту 292.16 слова “першої і другої” замінити словами “першої - третьої”, а слова “підпунктом 3” замінити словами “підпунктом 5”.

77. У статті 293:
1) пункт 293.3 викласти в такій редакції:
“293.3. Відсоткова ставка єдиного податку встановлюється у розмірі:
293.3.1. Для третьої і четвертої груп платників єдиного податку:
1) 3 відсотки доходу - у разі сплати податку на додану вартість згідно з цим Кодексом;
2) 5 відсотків доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.
293.3.2. Для п’ятої і шостої груп платників єдиного податку:
1) 7 відсотків доходу - у разі сплати податку на додану вартість згідно з цим Кодексом;
2) 10 відсотків доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.
Для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, ставка єдиного податку встановлюється у розмірі, визначеному підпунктом 2 підпункту 293.3.1 або підпунктом 2 підпункту 293.3.2 пункту 293 цієї статті”;
2) у пункті 293.4:
в абзаці першому слова “першої, другої і третьої” замінити словами “першої – третьої і п’ятої”;
у підпункті “1” слова “підпунктах 1, 2 і 3” замінити словами “підпунктах 1, 2, 3 і 5”;
3) у пункті 293.5:
в абзаці першому слова “четвертої групи” замінити словами “четвертої та шостої груп”;
у підпункті “1” слова та цифру “у підпункті 4” замінити словами та цифрами “у підпунктах 4 та 6”;
4) у пункті 293.8:
в абзацах перших підпунктыв “1” та “2” після слова “третьої” доповнити словами “або п’ятої”;
підпункт “3” викласти в такій редакції:
“3) платники єдиного податку третьої групи, які перевищили у податковому (звітному) періоді обсяг доходу, визначений для таких платників у пункті 291.4 статті 291 цього Кодексу, у наступному податковому (звітному) кварталі за поданою ними заявою переходять на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку п’ятої групи, або відмовляються від застосування спрощеної системи оподаткування.
Такі платники до суми перевищення зобов’язані застосувати ставку єдиного податку у розмірі 15 відсотків.
Заява подається не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу.
Платники єдиного податку четвертої та шостої груп, які перевищили у податковому (звітному) періоді обсяг доходу, визначений для таких платників у пункті 291.4 статті 291 цього Кодексу, до суми перевищення застосовують ставку єдиного податку у подвійному розмірі ставок, визначених пунктом 293.3 цієї статті для четвертої та шостої груп. Платники четвертої групи в наступному податковому (звітному) кварталі мають право за поданою ними заявою перейти на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників податку шостої групи, або відмовитись від застосування спрощеної системи оподаткування у порядку, встановленому цією главою. Платники шостої групи зобов’язані у порядку, встановленому цією главою, перейти на сплату інших податків і зборів, встановлених цим Кодексом;
Платники єдиного податку п’ятої групи, які перевищили у податковому (звітному) періоді обсяг доходу, визначений для таких платників у пункті 291.4 статті 291 цього Кодексу, до суми перевищення застосовують ставку єдиного податку у розмірі 15 відсотків, а також зобов’язані у порядку, встановленому цією главою, перейти на сплату інших податків і зборів, встановлених цим Кодексом”;

Вот это скорость принятия законов, кролики нервно курят в сторонке... ;) Кстати, автор данных поправок опять Хомутынник...

Для ювелиров все группы только без НДС. Интересно, почему нас и здесь выделили?

zztop
05.07.2012, 17:43
Тупо чиновничий способ "зарабатывать", сами создают проблемы и сами их типа решают.

agony
05.07.2012, 19:37
а че мелочиться? давайте и 8ую! и 10ую!
и вообще бизнес поделим по группам... и по своим чиновничьим карманам

уж не для своих ли контор они готовят плацдарм?

Seagull
05.07.2012, 19:43
Для ювелиров все группы только без НДС. Интересно, почему нас и здесь выделили?
Если исходить из того, что драгметаллы в Украине продаются без НДС, то у производителя-плательщика НДС был бы только "выходящий " НДС, без "входящего" или используя бухгалтерскую терминологию, были бы только налоговые обязательства по НДС без налогового кредита по этому налогу.

Поэтому то, что законодатель учел такой нюанс, считаю положительным моментом.

Олена Маслова
05.07.2012, 20:44
Если исходить из того, что драгметаллы в Украине продаются без НДС, то у производителя-плательщика НДС был бы только "выходящий " НДС, без "входящего" или используя бухгалтерскую терминологию, были бы только налоговые обязательства по НДС без налогового кредита по этому налогу.

Поэтому то, что законодатель учел такой нюанс, считаю положительным моментом.

Ох, как-то это напрягает... Не верю я в такую предусмотрительность.

Кстати, полно металла с НДС (можно заказывать металл или сплав у аффинирующих предприятий). Вставки - тоже много с НДС. И клеймение - тоже!

agony
06.07.2012, 07:52
в бухгалтерском учете доход возникает в момент передачи прав собственности, т.е. в момент продажи, а не в момент получения денег за эту собственность. тот факт что Вам не заплатили за отгруженный товар называется дебиторская задолженность

но, т.к. к единщикам фопам бухгалтерский учет не пременим, то смотрим в главу НКУ про ЕН


292.6. Датою отримання доходу платника єдиного податку є дата надходження коштів платнику єдиного податку у грошовій (готівковій або безготівковій) формі, дата підписання платником єдиного податку акта приймання-передачі безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг). Для платника єдиного податку третьої групи, який є платником податку на додану вартість, та платника єдиного податку четвертої групи датою отримання доходу є дата списання кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності.
(http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/ed_2012_05_24/an/859/T124834.html#859)Для платника єдиного податку четвертої групи датою отримання доходу також є дата відвантаження товарів (виконання робіт, надання послуг), за які отримана попередня оплата (аванс) у період сплати інших податків і зборів, визначених цим Кодексом. (http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/ed_2012_05_24/an/860/T124834.html#860)

Прегон
06.07.2012, 09:49
Прошу прощения,что опять не в теме.
Если я на 2-ой группе продал свой товар вновь созданному ФОП (который на 3-ей гр) с отстрочкой платежа на 3-и месяца ( можно переписывать срок каждые 10 дней о продлении срока)- то с какого момента считается ПРОДАЖА. С момента отгрузки или с момента получения денег за товар.
Ведь если ПРОДАЖА считается с момента получения денег, то в ситуации переброса товара тогда можно избежать ОС продающей стороне, находящейся на 2-ой группе.
Т.е.через квартал оставшийся товар возвращается обратно, а с реализованным - что нибудь придумаем.

Вопрос когда продаешь?
Если до 01.07 то могут придраться , что ПРАВА на продажу не было и тогда нафиг с ЕН на ОС. (бзик такой может быть? Может.)
Если после 01.07 то опять права нет так как на 3-ей группе не стоишь. Дальше см. выше.
ПОТОМ может и отсудишь, но мозготня, да и не факт в положительном решении.

tagir.dn
06.07.2012, 10:05
зачем гемороится. единщиков не спрашивают приходные наклодные. открыли фопа ,поработал он до конца квартала, а там и вы перешли на 3 группу. осталось то всего 2 месяца

agony
06.07.2012, 10:44
Вопрос когда продаешь?
Если до 01.07 то могут придраться , что ПРАВА на продажу не было и тогда нафиг с ЕН на ОС. (бзик такой может быть? Может.)
Если после 01.07 то опять права нет так как на 3-ей группе не стоишь. Дальше см. выше.
ПОТОМ может и отсудишь, но мозготня, да и не факт в положительном решении.

не совсем согласна с тем что Вы указали до 01.07.12. если у него не было официального отказа в ЕН и было продленное до 01.06.12 г свидетельство ЕН с тем же 52.12.0, хотя бы. то он спокойно в этом периоде может продать товар.
а вот касательно того, если после 01.07.12 - согласна

Прегон
06.07.2012, 11:07
не совсем согласна с тем что Вы указали до 01.07.12. если у него не было официального отказа в ЕН и было продленное до 01.06.12 г свидетельство ЕН с тем же 52.12.0, хотя бы. то он спокойно в этом периоде может продать товар.
а вот касательно того, если после 01.07.12 - согласна
Но я так и говорю. Могут быть проблемы, а не будут. А у Игоря, если помню правильно, проблема была. Каким автоматом она решится?( Тагир сейчас ответит: Калашникова)

tagir.dn
06.07.2012, 11:09
;) ........

bonik
06.07.2012, 12:09
298.2.3. Платники єдиного податку зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених цим Кодексом, у таких випадках та в строки:
......................................
5) у разі здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, або невідповідності вимогам організаційно-правових форм господарювання - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності або відбулася зміна організаційно-правової форми;

298.3.1. До заяви включаються відомості (за наявності) про:
.................................................. ..........................
5) зміну організаційно-правової форми юридичної особи;

У меня вопрос ко Всем. Про зміну організаційно-правової форми юридичної особи все зрозуміло (зміна - це є перетворення юр особи шляхом реорганізації діючої (діючих) юридичної особи (юридичних осіб) у результаті злиття, поділу, виділу або перетворення ). В чому заключається зміна організаційно-правової форми фізичної особи -підприємця? Ми вже про це писали, але я всеж не можу зрозуміти, чому мене в 3-му кварталі при наявності безстрокового свідоцтва на 2-ій групі при ведені торгівлі ювеліркою кинуть зразу на загальну, а не на 3-ю? Які є думки. Поможіть розібратись.

bonik
06.07.2012, 14:50
Кое-что нашел:Фізична Особа-Підприємець - ФОП (ФЛП/СПД) сьогодні це найпоширеніша організаційно-правова форма підприємств малого бізнесу та бізнесу сфери послуг. http://zakonkiev.com.ua/ukr/pages/flp.html
Фізична особа-підприємець (ФОП) – це найбільш поширена та найбільш доступна організаційна форма ведення підприємницької діяльності. http://praving.kiev.ua/razdel46_ua/razdel48-11.htm
Исходя из этого - предприниматель уже есть орг-прав форма и поменять ее можно если зарегистрировать юрлицо. Я думаю ГНИ не сможет поэтому пункту перевести меня на общую систему. АУ, люди ,где ВЫ!!!!

Олена Маслова
06.07.2012, 15:18
Я запуталась. Что мы сейчас ищем?

Вообще-то в новом законе, вступившем с 01.07., прописан механизм перехода между группами.

Он не работает в нашем случае, т.к. мы имеем не плановый переход на третью группу (из-за превышения оборота или количества работающих), а экстренный (из-за того, что вторую группу запретили).

Соответственно, для нас должны были предусмотреть перевод "автоматом", но не сделали этого.

Надо попробовать составить грамотный запрос в налоговую, чтобы дали правильный ответ.

tagir.dn
06.07.2012, 15:21
грамотный запрос, а ответ как всегда банальный и тупой

Роман
06.07.2012, 15:26
Лист написав чекаю відповідь

bonik
06.07.2012, 15:54
Уважаемая АХА , я в предыдущих постах объяснил свою ситуацию и прошу ее обсудить.
Еще раз: 1.У меня бессрочное свидетельство единого налога (новое).
2. Вторая група.
3. КВЕД 47.19
4.По кодексу перейти на 3-ю групу не могу.
5.Остальные параметры соответствуют 2-й групе ну и соответсвено 3-й.
ВОПРОС: Если я буду торговать ювелиркой, что со мной могут сделать и на каких основаниях? Прошу ответить на вопрос с учетом кодекса и моих ранее написаных постов. (Меня интересует могут ли мне аннулировать свидетельство и перевести на общую систему?)

Роман
06.07.2012, 16:14
Уважаемая АХА , я в предыдущих постах объяснил свою ситуацию и прошу ее обсудить.
Еще раз: 1.У меня бессрочное свидетельство единого налога (новое).
2. Вторая група.
3. КВЕД 47.19
4.По кодексу перейти на 3-ю групу не могу.
5.Остальные параметры соответствуют 2-й групе ну и соответсвено 3-й.
ВОПРОС: Если я буду торговать ювелиркой, что со мной могут сделать и на каких основаниях? Прошу ответить на вопрос с учетом кодекса и моих ранее написаных постов. (Меня интересует могут ли мне аннулировать свидетельство и перевести на общую систему?)
.Якщо дохідно їм розяснити ні де в НК не прописано заборони

Прегон
06.07.2012, 16:18
Налоговая УВЕРЕННО считает, что на 52.12.0 НЕЛЬЗЯ ТОРГОВАТЬ ювелиркой. Всем чем угодно но не ювелиркрй. Типа КВЭД ни причем, а именно драгмет( юв изд) нельзя. Точка. Исходя из этого во 2 кв было нельзя, то почему в третьем можео? Понятно что можно оспаривать. Но геморро-о-о-о-о-й... Вот и думайте. А самое интересное они Вам это не ДО а ПОСЛЕ это заявят. Писал без очков . Пардон за описки.

Олена Маслова
06.07.2012, 16:18
Уважаемая АХА , я в предыдущих постах объяснил свою ситуацию и прошу ее обсудить.
Еще раз: 1.У меня бессрочное свидетельство единого налога (новое).
2. Вторая група.
3. КВЕД 47.19
4.По кодексу перейти на 3-ю групу не могу.
5.Остальные параметры соответствуют 2-й групе ну и соответсвено 3-й.
ВОПРОС: Если я буду торговать ювелиркой, что со мной могут сделать и на каких основаниях? Прошу ответить на вопрос с учетом кодекса и моих ранее написаных постов. (Меня интересует могут ли мне аннулировать свидетельство и перевести на общую систему?)

Давайте попробуем разобраться вместе. Официального способа решения этого вопроса именно для ювелиров в закон не заложили и мы все понимаем почему. Тем более, КВЭД 47.19. якобы не ювелирный и Вы якобы ювелиркой не торгуете...

У Вас были уже проблемы с работой по этому КВЭДу или нет (проверки, разборки с налоговой и т.п.)?

Обращались ли Вы к ним (в свою районную налоговую) за официальными разъяснениями?

Нормальные ли у Вас отношения со своим инспектором? Если у Вас есть возможность просто поговорить и решить эту проблему заявлением "задним числом" - это одно.

Если такой возможности нет, то скорее всего случай судебный, к сожалению. Я обещаю Вам, bonik, сегодня посоветоваться с юристом, т.к. Ваша ситуация, скорее всего, сейчас самая распространённая.

bonik
06.07.2012, 16:33
Налоговая УВЕРЕННО считает, что на 52.12.0 НЕЛЬЗЯ ТОРГОВАТЬ ювелиркой. Всем чем угодно но не ювелиркрй. Типа КВЭД ни причем, а именно драгмет( юв изд) нельзя. Точка. Исходя из этого во 2 кв было нельзя, то почему в третьем можео? Понятно что можно оспаривать. Но геморро-о-о-о-о-й... Вот и думайте. А самое интересное они Вам это не ДО а ПОСЛЕ это заявят. Писал без очков . Пардон за описки.

Уважаемый Прегон, извините, но мне кажется что Вы мне ответили без учета изменений в Налоговый кодекс по состоянию на 01.07.12г. В 3-м квартале на едином торговать можно, но только на 3-й групе.

bonik
06.07.2012, 16:41
Если у Вас есть возможность просто поговорить и решить эту проблему заявлением "задним числом" ........[/U]
Обращаться не хочу, знаючи ситуацию. Задним числом не проведут, потому-что все заявления регестируют в день поступления в книге-это первое. Второе - до вступления в силу изменений, до 01.07.12 регламентируемого перехода на 3-ю не было.

Олена Маслова
06.07.2012, 16:43
Посмотрела ещё раз, что пишут на сайте Союза (http://juvelir.org.ua/index.php?news=346). Информация от 14.06., но всё-таки...

Цитата: "...Не варто хвилюватися також і тим підприємцям, які за будь-яких причин не змогли подати або не подали заяву про перехід на третю групу платників єдиного податку.

У разі підписання Президентом України прийнятого закону та введення його у дію з 1 липня 2012 року, Кабінет Міністрів України протягом двох місяців повинен привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим законом.

Відповідно до новел зазначеного закону Міністерством фінансів України будуть внесені зміни до Порядку подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та видачі свідоцтва платника єдиного податку, затвердженого наказом міністерства від 20.12.2012 р. №1675. Ці зміни включатимуть у себе новий порядок подання заяви про перехід з обраної на іншу групу платників єдиного податку впродовж календарного року..."


Действительно должны появиться инструкции и правила, т.к. работники ГНСУ (никогда с таким не сталкивавшиеся) не знают, что делать с переводом ювелиров на третью группу.


Сейчас всё складывается так, что проще открыть нового ФОП сразу на третьей группе, сделать аренду (субаренду) площади и оборудования и отдать ему на реализацию товар с тем, чтобы рассчитались потом, в четвёртом квартале.

Ведь условие получения дохода - поступление денег? Отдавая всё в июне и получая оплату в октябре, получается, что деятельность в третьем квартале не велась? Или это меня занесло? :)

zoloto
06.07.2012, 16:49
Чергове "покращення" - http://aju.com.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=150&Itemid=2

Олена Маслова
06.07.2012, 16:52
И ещё дурацкая идея: а если подать заявление с просьбой добавить в свидетельство ювелирный КВЭД? И нехай сами переводят на третью группу...

bonik
06.07.2012, 16:57
ДА, АХА можно, но мы когда говорим о новом ФОПе забываем о том:
1.что нужно платить налоги за старого ФОПа и за нового.
2. А когда придет время и один ФОП останется не нужен его нужно будет ликвидировать (не выстрелом в голову конечно:rolleyes:), а это дополнительные проблемы при ликвидации.
3. Начало работы нового ФОПа , договора, передача метала, трудоустройство рабочих - опять проблемы.
Поэтому не хочу в это влезать.

Олена Маслова
06.07.2012, 17:07
Тогда возвращаемся в самое начало: попробовать добавить ювелирный КВЭД в свидетельство и посмотреть на реакцию налоговой (есть шанс, что сама переведёт)

Если нет, то решать вопрос через суд или сидеть по тихому третий квартал и до 15 сентября подать заявление.

У кого ещё какие идеи?

Олена Маслова
06.07.2012, 17:52
Мы уже разговариваем сами с собой, Agony! :)

Кстати, никто не пробовал подать заявление о добавлении ювелирного КВЭДа? Любопытно, что ответила налоговая.

И повторю вопрос: что говорят о переходе на третью группу в третьем квартале на семинарах и собраниях? Или вообще ничего не говорят?

agony
06.07.2012, 17:56
ВДВ 26.06.12 в киеве говорил, что "переход атоматом, но до 02.07.12 включительно (!) подайте заявление с добавлением КВЭДа 52.48.2 (вместо 52.12.0) а скорее всего откажут, ну и что. Вы же автоматом с 01.07.12 г на 3ей группе"

я это уже вроде писала неоднократно. но в других городах молчат по поводу что им ВДВ рассказывает

все что касается аренды/субаренды отправляю в соответствующую ветку

agony
06.07.2012, 18:01
Мы уже разговариваем сами с собой, Agony! :)


это уже называется "люблю поговорить с умным человеком"

но вот вопрос bonik (http://jewelbook.org.ua/member.php?43-bonik) все не дает мне покоя. ищу ответ, но пока за хвост не могу поймать. просто интересно что является обязательными признаками организационно-правовой формы. понятно это выбираем ЧП, ООО и т.п. но чтобы это выбрать мы должны соответствовать каким-то критериям. думаю откуда их можно вытянуть, чтобы можно было уже понять применима к нас санкция или нет

Олена Маслова
06.07.2012, 18:11
Ну так у частного предпринимательства физическим лицом есть только один вариант организационно-правовой формы и изменить его он не может.

Может, не туда копаем?

В принципе, если частный предприниматель откроет предприятие только с собой в учредителях, с внесением в уставной фонд всего нажитого, то это будет изменение организационно-правовой формы. Но подойдёт это только для производства, а никак для торговли... Всё, я опять потерялась!

Inna
06.07.2012, 18:20
Еще 12.06, перед написанием заявления на ЕН,зашла в консультацию и спросила,как быть:Первое полугодие "не работала"из-за отказа в январе(суды и т.п.).В консультации ответили:"Напишите заявление на 2 гр.,на КВЕД 52.12,получите в начале июля св-вои сразу напишите заявление на 52.48(если 1.07 будет подписан закон)."Уже 3 раза звонила в налоговую,свидетельство готово,но забрать велели через 3-4 дня.Может и правда дадут 3-ю после внесения "ювелирного"КВЕД.

Олена Маслова
06.07.2012, 18:29
Еще 12.06, перед написанием заявления на ЕН,зашла в консультацию и спросила,как быть:Первое полугодие "не работала"из-за отказа в январе(суды и т.п.).В консультации ответили:"Напишите заявление на 2 гр.,на КВЕД 52.12,получите в начале июля св-вои сразу напишите заявление на 52.48(если 1.07 будет подписан закон)."Уже 3 раза звонила в налоговую,свидетельство готово,но забрать велели через 3-4 дня.Может и правда дадут 3-ю после внесения "ювелирного"КВЕД.

Спасибо большое, Inna! Когда прояснится в налоговой - напишите результат, пожалуйста.

Сегодня разговаривала с ФОП (2 гр., 47.19). Заявление не писал, но инспектор сказал, что Свидетельство поменяют на третью группу с ювелирным КВЭДом. Что для этого надо - пока не понятно. Ясность наступит в десятых числах.

zztop
06.07.2012, 19:23
уважаемая аха , я в предыдущих постах объяснил свою ситуацию и прошу ее обсудить.
еще раз: 1.у меня бессрочное свидетельство единого налога (новое).
2. вторая група.
3. квед 47.19
4.по кодексу перейти на 3-ю групу не могу.
5.остальные параметры соответствуют 2-й групе ну и соответсвено 3-й.
вопрос: если я буду торговать ювелиркой, что со мной могут сделать и на каких основаниях? прошу ответить на вопрос с учетом кодекса и моих ранее написаных постов. (меня интересует могут ли мне аннулировать свидетельство и перевести на общую систему?)
вставлю свои пять копеек.
я бы и дальше торговал на этом же свидетельстве (на 2-й группе)

зу «про внесення змін до податкового кодексу україни щодо удосконалення деяких податкових норм» № 4834-vi
підрозділ 8 доповнити пунктами 2 і 3 такого змісту:

"2. установити, що норми підпункту 2 пункту 293.4 статті 293 та підпункту 7 підпункту 298.2.3 пункту 298.2 статті 298 цього кодексу у 2012 році не застосовуються.


нку
стаття 293. ставки єдиного податку

293.4. ставка єдиного податку встановлюється для платників
єдиного податку першої, другої і третьої груп у розмірі
15 відсотків:

2) до доходу, отриманого від провадження діяльності, не
зазначеної у свідоцтві платника єдиного податку, віднесеного до
першої або другої групи;

стаття 298. порядок обрання або переходу на спрощену систему
оподаткування, або відмови від спрощеної системи
оподаткування

298.2. відмова від спрощеної системи оподаткування
здійснюється в порядку, визначеному підпунктами 298.2.1-298.2.3
цієї статті.

298.2.3. платники єдиного податку зобов'язані перейти на
сплату інших податків і зборів, визначених цим кодексом, у таких
випадках та в строки:

7) у разі здійснення видів діяльності, не зазначених у
свідоцтві платника єдиного податку - фізичної
особи - підприємця, - з першого числа місяця, наступного за
податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види
діяльності;

А с четвертого квартала на 3-ю. А чтобы совсем по "честному", то по итогам третьего квартала уплатить 5%, как на 3-й группе. Ущерба гос-ву нет, санкций по выше указанным ст.ст. нет.

BEDNYAGA
06.07.2012, 20:39
[и повторю вопрос: что говорят о переходе на третью группу в третьем квартале на семинарах и собраниях? или вообще ничего не говорят?[/quote]
на семинаре дмитрий викторович сказал, что нужно подать в налоговую заявление на 3группу по новым квэдам (так как закон вступил в силу с 1.07.12). в налоговой отказали ссылаясь на то, что подписан он был 27.06.12. а заявления подавать надо было до 15 числа. объяснили, что те кто выиграли апелляцию и получили св-ва даже 52.48.2., работают 3 квартал на 2 группе. остальным ждать решений апелляционных судов. кстати о продолжении судебных разбирательств говорил и двд.

BEDNYAGA
06.07.2012, 21:21
Кстати было указано, что добавив 46.19. можно проводить обмены.

agony
06.07.2012, 22:34
об этом он уже больше года говорит. это старый 51.19.0, но прокатывает для розницы только в том случае, если договора с поставщиками из давальческих схем. для договоров купли-продажи и комиссии это квед для обмена не проходит. это он Вам говорил? а я его спрашивала как быть? ведь, тьфу-тьфу, обмениваем на свой страх и риск, а если придет фактическая проверка и тут такой ляпсус. ведь одного и того же поставщика бухгалтер знает по названию в документах, а продавец по названию на бирках (пример, ООО Тенаг - по документам, а Адамас - по биркам). и естессно продавец не знает как закупался товар, если в магазине весь товар идет на обмен
ответа я от него не услышала. как всегда вода бла-бла и уход на другую тему.

Прегон
06.07.2012, 22:57
А вот если "ВОКРУГ ЕДИНОГО НАЛОГА" я Вам , Оля, задам вопрос:cool:
а кто сейчас заменил Тенаг, кроме Центрумикса? Так хочется поторговать Адамасом опять. СуперКачество цепей

Оля и мой можете фью-ить отсель:)

agony
06.07.2012, 23:00
кроме центрумикса больше никого не знаю

Прегон
06.07.2012, 23:01
Ваш совет, Сергей? Гнать без док?.

За это проще отмахаться. Я при продаже на ходу бирки переклеиваю того ФОП, что на 3ей группе. А так все стоит ждет 4 квартала. Я ведь не закрылся, а прост типа не торгую. Ну, это путь наименьшего сопротивления.

zztop
06.07.2012, 23:32
[и повторю вопрос: что говорят о переходе на третью группу в третьем квартале на семинарах и собраниях? или вообще ничего не говорят?
[/quote]на семинаре дмитрий викторович сказал, что нужно подать в налоговую заявление на 3группу по новым квэдам (так как закон вступил в силу с 1.07.12). в налоговой отказали ссылаясь на то, что подписан он был 27.06.12. а заявления подавать надо было до 15 числа. объяснили, что те кто выиграли апелляцию и получили св-ва даже 52.48.2., работают 3 квартал на 2 группе. остальным ждать решений апелляционных судов. кстати о продолжении судебных разбирательств говорил и двд.[/quote]
имхо: тут не лишним будет - не упускать вариант при проигрыше в последней инстанции. будет ос. но, возможно, будет огромный шанс на ен попасть в 4кв:)

agony
06.07.2012, 23:36
шанс на ЕН (законно с точки зрения налоговой) на 4ый квартал мы имеем сейчас все

zztop
06.07.2012, 23:59
Я о том, что гнаться за большими доходами не стоит..., не надо жадничать...:)

Олена Маслова
07.07.2012, 17:39
Если нельзя это делать, типа как ремонт украшений и оформить каждого мастера отдельным ФОП на первой группе, то остаётся только перейти на третью группу.

agony
07.07.2012, 17:48
коротка:
до платників єдиного податку, які відносяться до другої групи, належать фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:


они из перечня бытовых услуг индивидуальное изготовление убрали? нет! считаю что с индивидуалкой остаемся на 2ой группе. это же идет


28) виготовлення ювелірних виробів за індивідуальним замовленням; (http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/ed_2011_11_04/an/103/T114014.html#103)

а не "виробництво"

два разных слова, два разных смысла

нам че налоговой рассказывать курс школьной лексики???

Олена Маслова
07.07.2012, 17:51
К сожалению, все проблемы этого года базируются на том, что налоговой не смогли рассказать истинный смысл написанного в НКУ...

Рассчитывать на прояснение сознания я бы не стала.

agony
07.07.2012, 17:59
все проблемы базируются от того, что теперешняя власть спешит пополнить свои карманы любыми способами. вот отсюда и растут ноги "не умения читать НКУ" у всех​ органов

а эти "органы" как цепные псы ада - церберы, ухватились за бизнес и тянут... на дно, не давая развиваться дальше

Олена Маслова
07.07.2012, 19:22
Я вот задумалась... Уже полгода мы находимся в подвешенном состоянии.

Хотя каждый день кажется, что вот-вот всё наладится.

Не было, скорее всего, таких участников ювелирного рынка, которых не коснулось "покращення" условий ведения бизнеса (за исключением больших корпораций).

Из-за ускоренно принятых изменений в НКУ (которые должны были вступить в силу с 2013 года), из-за непродуманного текста, из-за твердолобости руководства ГНСУ и с "правильной" подачи заинтересованных лиц, мы оказались чуть ли не главными экономическими преступниками в стране.

На нас зарабатывали и свои, и чужие. С какого количества ювелиров струсили "мзду"?

Куча судов, многие суды тянутся до сих пор... Изучение НКУ, инструкций и Конституции. Заваленные исками суды.

Много сожжено нервов. Недели с табличкой "переучёт". Подпрыгивание от звонков и стука в дверь...:)

Государство не досчиталось кучи денег в ПФ (5%) и от единого налога (3 и 4 группа ведь тоже не работала).

Приняли как попало какой попало закон... Который не решил вопросы до конца, а дал налоговикам ещё три месяца на "покуражится".

И Кужель, и Выдолоб вроде бы инициировали служебное расследование в среде налоговиков за паралич отрасли, было много писем и обращений. На нас попиарились слегка, предложили пиариться и доиться дальше. ;) И снова - тишина...

Все заняты языковыми проблемами (гениальный ход ПР для отвлечения внимания).

А мы снова с вопросами, на которые нам не дают ответы! :)

Seagull
07.07.2012, 20:39
считаю что с индивидуалкой остаемся на 2ой группе. это же идет
28) виготовлення ювелірних виробів за індивідуальним замовленням;
а не "виробництво"
два разных слова, два разных смысла
нам че налоговой рассказывать курс школьной лексики???

Действительно, слова разные, а вот смысл, по моему мнению - один. "Изготовление" и "производство" - это слова-синонимы. Можете посмотреть словари (толковые и синонимов).

Я трактую новую редакцию НКУ для производителей так:
на 1-й группе - только индивидуальное изготовление и ремонт населению
все остальные - 3-я группа (ФЛП) и 4-я группа (ЮЛ), 5-я, 6-я.........

Очень надеюсь, что налоговики не заглянут в толковые словари перед тем как разместить ответ в ЕБНЗ о бытовойуслуге и 2-й группе .

_______________

мне уже и работать нет желания, с такой нервотрепкой.
Но у Вас же кажется 1-я группа? Вам нечего волноваться ! Зависли пока те, кто на 2-й группе :)

___________________________

agony
07.07.2012, 20:58
Действительно, слова разные, а вот смысл, по моему мнению - один. "Изготовление" и "производство" - это слова-синонимы. Можете посмотреть словари (толковые и синонимов).

с точки зрения экономики, изготовление является составляющим процессом производства. при этом само по себе производство - это массовое изготовление. разницу чувствуете?

Seagull
07.07.2012, 21:10
разницу чувствуете?
не чувствую ;)

может быть Вы сможете объяснить мне, чем отличаются 100 колец 585, изготовленных по индивидуальному заказу предпринимателем-единщиком по заказу флп единщика, от 100 колец 585произведенных , например КЮЗом?

объясните мне пожалуйста, где заканчивается изготовление и начинается производство?

Я как раз и не могу понять разницу в экономическом смысле "процесса изготовления ЮИ" и "процесса производства ЮИ".
Для меня эти два понятия идентичны.

agony
07.07.2012, 21:26
что будем ворошить курс "организация производства" чтобы выделять факт того что без изготовления нет производства?

вспомните историю. все начиналось с изготовления, а потом прогресс - производство

а по поводу по заказу или кюзом. заказ - индивидуальное производство. кюз - массовое производство.

для нас же важно, чтобы налоговая правильно понимала "индивидуальное изготовление" как это было первое полугодие.

Seagull
07.07.2012, 21:32
Олечка, для нас важно (чтобы остаться на 2-й группе), чтобы налоговая неправильно понимала:)

и чтобы они не ответили , так как Вы ( и в этом я с Вами согласна), что

заказ - индивидуальное производство

agony
07.07.2012, 21:40
знала что придеретесь к заказу. мы все понимаем наши термины и что как есть на самом деле. но при этом нигде в нашем законодательстве нет трактовки понятия "индивидуальное изготовление" и что под ним все же прячется производство

так почему же мы, а не налоговая, сейчас определяем "ху ис ху"?

и, кстати, тема ЕН. к чему полемика?

Seagull
07.07.2012, 21:51
знала что придеретесь к заказу.
Боже упаси, чтобы я к Вам придиралась! Я высказала свою, отличную от Вашей точку зрения...Или нельзя?


и, кстати, тема ЕН. к чему полемика?

Кажется полемика началась еще с поста № 187:)

Можете удалить или перенести, если считаете , что это не относится к теме.... Руль же у Вас есть?

agony
07.07.2012, 21:58
свою точку зрения, конечно можно. но мы все упремся в точку зрения налоговой, как было, что ювелирное изделие - это драгметалл

а в посте №187 идет неоднозначная консультация налоговой. как всегда ответили, а вопросы остались

в итоге нам сиди и думай, что они имели ввиду

zztop
08.07.2012, 13:30
свою точку зрения, конечно можно. но мы все упремся в точку зрения налоговой, ... не в бровь, а в глаз:)

bonik
08.07.2012, 15:27
я извиняюсь что я внес сюда оживление своим 187 постом :)

seagull, ага я на 1 групе но и на 2 можно бытуслуги, но по крайней мере это в той консультации что до 01.07.
В єбпз є чина податкова консультація щодо побутових послуг:

категорія: 230. єдиний податок для фізичних осіб – підприємців (спрощена система оподаткування)
підкатегорія: 230.01 умови та порядок переходу на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності
запитання:які види послуг розуміються під «побутовими послугами населенню», які надаються фоп платниками єп, що віднесені до першої та другої групи платників єп?
Відповідь:коротка та повна відповіді ідентичні:
відповідно до п. 291.7 ст. 291 податкового кодексу україни від 2 грудня 2010 року № 2755-vi із змінами та доповненнями (далі – пку) для цілей глави 1 «спрощена система оподаткування, обліку та звітності» пку під побутовими послугами населенню, які надаються першою та другою групами платників єдиного податку, розуміються такі види послуг:
1) виготовлення взуття за індивідуальним замовленням;
2) послуги з ремонту взуття;
3) виготовлення швейних виробів за індивідуальним замовленням;
4) виготовлення виробів із шкіри за індивідуальним замовленням;
5) виготовлення виробів з хутра за індивідуальним замовленням;
6) виготовлення спіднього одягу за індивідуальним замовленням;
7) виготовлення текстильних виробів та текстильної галантереї за індивідуальним замовленням;
8) виготовлення головних уборів за індивідуальним замовленням;
9) додаткові послуги до виготовлення виробів за індивідуальним замовленням;
10) послуги з ремонту одягу та побутових текстильних виробів;
11) виготовлення та в’язання трикотажних виробів за індивідуальним замовленням;
12) послуги з ремонту трикотажних виробів;
13) виготовлення килимів та килимових виробів за індивідуальним замовленням;
14) послуги з ремонту та реставрації килимів та килимових виробів;
15) виготовлення шкіряних галантерейних та дорожніх виробів за індивідуальним замовленням;
16) послуги з ремонту шкіряних галантерейних та дорожніх виробів;
17) виготовлення меблів за індивідуальним замовленням;
18) послуги з ремонту, реставрації та поновлення меблів;
19) виготовлення теслярських та столярних виробів за індивідуальним замовленням;
20) технічне обслуговування та ремонт автомобілів, мотоциклів, моторолерів і мопедів за індивідуальним замовленням;
21) послуги з ремонту радіотелевізійної та іншої аудіо- і відеоапаратури;
22) послуги з ремонту електропобутової техніки та інших побутових приладів;
23) послуги з ремонту годинників;
24) послуги з ремонту велосипедів;
25) послуги з технічного обслуговування і ремонту музичних інструментів;
26) виготовлення металовиробів за індивідуальним замовленням;
27) послуги з ремонту інших предметів особистого користування, домашнього вжитку та металовиробів;
28) виготовлення ювелірних виробів за індивідуальним замовленням;
29) послуги з ремонту ювелірних виробів;
30) прокат речей особистого користування та побутових товарів;
31) послуги з виконання фоторобіт;
32) послуги з оброблення плівок;
33) послуги з прання, оброблення білизни та інших текстильних виробів;
34) послуги з чищення та фарбування текстильних, трикотажних і хутрових виробів;
35) вичинка хутрових шкур за індивідуальним замовленням;
36) послуги перукарень;
37) ритуальні послуги;
38) послуги, пов’язані з сільським та лісовим господарством;
39) послуги домашньої прислуги;
40) послуги, пов’язані з очищенням та прибиранням приміщень за індивідуальним замовленням.

zoloto
10.07.2012, 12:36
Хтось знає що це за консультація - http://juvelir.org.ua/index.php?news=359

Олена Маслова
10.07.2012, 12:48
Это называется: новая проблема, а не консультация.

Что, сильно полегчало после принятия закона? ;)

vadim_SC
10.07.2012, 12:54
Все было понятно еще до выхода этой консультации. Она для "исполнительных" инспекторов, которые не понимают законодательных норм. А мы и так знали, что "играя по правилам" не возможно перейти со 2 гр ЕН или ОС на 3 гр ЕН раньше 4 квартала. Печально, конечно. Некоторые подстраховались и перешли на 3 гр ЕН с "не ювелирными КВЕДами", теперь просто надо добавить 47.77.

Олена Маслова
10.07.2012, 12:55
Т.е., как и говорилось ранее, согласно этой консультации всё первое полугодие все ФОП на общих основаниях (те, кто показывал ювелирные торговлю и производство). Третий квартал - вроде можно, но не дадут свидетельство. А вот четвёртый квартал - уже пожалуйста работайте!

Проблема в том, что те, у кого суды не закончились, теперь вряд ли смогут их выиграть. Ведь видение налоговой однозначное - до принятия закона было нельзя работать на едином налоге.

У кого какие идеи?

калиля
10.07.2012, 13:03
Уважаемая Tashechka!Если можно,выложите,пожалуйста,здесь ваше свидетельство на единый,которое вы показали на форуме СЮ,т.к. доступа туда уже нет.Наш налоговик не верит,что людям выдали с 01,01,2012,просит показать.Мы производители с Винницы,здесь все очень жестко,аппеляция не в пользу нас,хотят впоять 1 квартал -ОС,поэтому нам нужен пример адекватных действий налоговиков.Если писать заяву на 4 квартал,то признать,что в 1-м были на ос.с 1,06,2012 не работаем

valerchik
10.07.2012, 13:08
узагальнююча податкова консультація щодо застосування спрощеної системи оподаткування,
обліку та звітності суб'єктами господарювання - фізичними особами,
які здійснюють виробництво та продаж ювелірних виробів

у податковій консультації вживаються такі скорочення:

і іодатковий кодекс україни від 2 грудня 2010 року №2755-уі - кодекс;

закон україни від 4 листопада 2011 року №4014-уі «про внесення змін до податкового кодексу україни та деяких інших законодавчих актів україни щодо спрощеної системи оподаткування обліку та звітності»- -закон № 4014;

закон україни від 24 травня 2012 року №4834-vi « про внесення змін до податкового кодексу україни щодо удосконалення деяких податкових норм » - закон №4834-vi.


органи державної податкової служби україни у своїй діяльності керуються конституцією україни, законами україни та іншими нормативно-иравовими актами органів державної влади.
верховною радою україни 24 травня 2012 року прийнято закон №4834-vi, який набрав чинності з 01 липня 2012року (далі - закон №4834-vi).
враховуючи норми закону №4834-vi з 01 липня 2012 року суб'єктам господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, надається право обирати спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.
при цьому передбачено, що такі суб'єкти господарювання відносяться виключно до третьої групи платників єдиного податку.
для таких платників ставка єдиного податку встановлюється у розмірі 5 відсотків.
також зазначаємо, що відповідно до внесених змін, передбачених законом № 4834- vi, з 01 липня 2012 року подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування більше одного разу протягом календарного року не є підставою для прийняття органом державної податкової служби рішення про відмову у видачі свідоцтва платника єдиного.
при цьому суб'єкти господарювання - фізичні особи, якщо є платниками інших податків і зборів можуть здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.
отже, з 1 липня 2012 року суб'єкт господарювання - фізична особа, яка є платником інших податків і зборів відповідно до кодексу, може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування з видом діяльності виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, за умови дотримання платником вимог, встановлених кодексом для платників єдиного податку, шляхом подання заяви до органу державної податкової служби не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу.
у разі необхідності зміни групи фізичним особам - підприємцям, які перебувають на спрощеній системі оподаткування (зокрема, діяльність яких пов'язана із здійсненням виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння), відповідно до п.п. 298.1.5 п. 298.1 ст. 298 кодексу (у редакції закону №4834- vi) з 01 липня 2012 року надано право самостійно подати заяву до органу державної податкової служби не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу.
також зазначаємо, що до набрання чинності законом №4834- vi абзацом четвертим п.п. 291.5.1 п. 291.5 ст. 291 глави 1 розділу х1у кодексу (у редакції закону №4014) було визначено, що фізичні особи - підприємці -платники єдиного податку, які здійснюють видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення, не можуть бути платниками єдиного податку.

питання 1. фізична особа - підприємець перебуває на спрощеній системі оподаткування з січня 2012 року на другій групі з видом діяльності, що відповідає вимогам ст.291 кодексу. з якого періоду платник податку може змінити групу на спрощеній системі оподаткування з метою здійснення діяльності, що пов'язана з виробництвом, постачанням, продажем (реалізацією) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння ?
відповідь: фізична особа - підприємець, платник єдиного податку, згідно з п.п. 298.1.5 п. 298.1 ст. 298 кодексу у редакції закону №4834-уі з 01 липня 2012 року має право самостійно подати заяву до органу державної податкової служби не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу та змінити групу на спрощеній системі оподаткування. при цьому зазначаємо, що платники, які бажають здійснювати діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, можуть обрати лише третю групу платників єдиного податку зі ставкою єдиного податку у розмірі 5відсотків.
тобто, суб'єкт господарювання - фізична особа, платник єдиного податку, який бажає здійснювати діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та наиівдорогоцінного каміння на спрощеній системі оподаткування, після 01 липня 2012 року, але не пізніше ніж за 15 днів до початку наступного кварталу може подати відповідну заяву та обрати 3 групу із ставкою 5 відсотків з 01 жовтня 2012року.
питання 2. приватний підприємець не перебуває на спрощеній системі оподаткування. з січня 2012 року є платником інших податків і зборів відповідно до кодексу та здійснює діяльність, пов'язану з виробництвом, постачанням, продажем (реалізацією) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. з якого періоду платник може перейти на спрощену систему оподаткування із зазначеним видом діяльності ?
відповідь: суб'єкт господарювання - фізична особа, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм чинного законодавства, може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року (п.и.298.1.4 п.298.1 ст. 298 кодексу) шляхом подання заяви до органу державної податкової служби не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.
згідно з положеннями кодексу та закону №4834 з 01 липня 2012 року платники, які бажають здійснювати діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння можуть обрати третю групу платників єдиного податку зі ставкою єдиного податку у розмірі 5 відсотків.
отже, платник податку, який перебував на загальній системі оподаткування, може перейти на сплату єдиного податку із зазначеним видом діяльності з і жовтня 2012 року, при цьому обравши третю групу зі ставкою 5 відсотків.

директор департаменту
оподаткування фізичних осіб в.в. бусарсв

valerchik
10.07.2012, 13:18
т.е., как и говорилось ранее, согласно этой консультации всё первое полугодие все фоп на общих основаниях (те, кто показывал ювелирные торговлю и производство). третий квартал - вроде можно, но не дадут свидетельство. а вот четвёртый квартал - уже пожалуйста работайте!

проблема в том, что те, у кого суды не закончились, теперь вряд ли смогут их выиграть. ведь видение налоговой однозначное - до принятия закона было нельзя работать на едином налоге.

у кого какие идеи?

замечаете разницу -
також зазначаємо, що до набрання чинності законом №4834- vi абзацом четвертим п.п. 291.5.1 п. 291.5 ст. 291 глави 1 розділу х1у кодексу (у редакції закону №4014) було визначено, що фізичні особи - підприємці -платники єдиного податку, які здійснюють видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення, не можуть бути платниками єдиного податку.

и

враховуючи норми закону №4834-vi з 01 липня 2012 року суб'єктам господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, надається право обирати спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

с какой это стати общая система для ювелиров? такого нигде не написано. поэтому все, что ни писалось ранее - все в силе и даже более того, обретает новые четкие рамки!
Скажу более - Лучия вчера получила ответ из налоговой по поводу консультации - можно ли ювелирные изделия приходовать как драгметалл? Так вот, там четко написали, что нельзя так приходовать. ... т.е. это не одно и тоже!

valerchik
10.07.2012, 13:23
Кто что-то слышал про РРО?
Макс только что звонил - говорит в налоговой сказали, что позавчера протащили РРО для ювелиров ... или как-то так.
Что-то отменили, что-то приняли ... Посмотрел Закон про РРО - вроде пункт разрешает ...
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/265/95-%D0%B2%D1%80

Стаття 9. Реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються:

6) при продажу товарів (наданні послуг) фізичними особами - підприємцями, які сплачують єдиний податок; { Статтю 9 доповнено пунктом 6 згідно із Законом N 2156-III ( 2156-14 ) від 21.12.2000; в редакції Законів N 2746-III ( 2746-14 ) від 04.10.2001, N 2756-VI ( 2756-17 ) від 02.12.2010 }

... может опять какую-нибудь чучу придумали наши творцы ...:mad:

vadim_SC
10.07.2012, 13:28
Валера, а что вчера было заседание ВР???? Они уже все задницы греют на Канарах.

Олена Маслова
10.07.2012, 13:32
Кто и кого куда тащил?

1) Позавчера было воскресенье;
2) Рада на каникулах;
3) Налоговая, скорее всего, снова читает проект 9661-д (до второго чтения)

Давайте самостоятельно не сеять панику в рядах. :)

Олена Маслова
10.07.2012, 13:35
замечаете разницу -
також зазначаємо, що до набрання чинності законом №4834- vi абзацом четвертим п.п. 291.5.1 п. 291.5 ст. 291 глави 1 розділу х1у кодексу (у редакції закону №4014) було визначено, що фізичні особи - підприємці -платники єдиного податку, які здійснюють видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення, не можуть бути платниками єдиного податку.

и

враховуючи норми закону №4834-vi з 01 липня 2012 року суб'єктам господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, надається право обирати спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

с какой это стати общая система для ювелиров? такого нигде не написано. поэтому все, что ни писалось ранее - все в силе и даже более того, обретает новые четкие рамки!
Скажу более - Лучия вчера получила ответ из налоговой по поводу консультации - можно ли ювелирные изделия приходовать как драгметалл? Так вот, там четко написали, что нельзя так приходовать. ... т.е. это не одно и тоже!

Всё совершенно логично. Всё абсолютно правильно. Но решить можно только через суд.

TASECHKA
10.07.2012, 13:50
Не могу вставить изображение. Точнее оно получается слишком маленькое и нечитаемое!

калиля
10.07.2012, 15:42
Спасибо большое,Tasechka,но правда нечитаемо,увы

agony
10.07.2012, 15:46
Не могу вставить изображение. Точнее оно получается слишком маленькое и нечитаемое!

на форуме ограничения на вес и размер вложений
воспользуйтесь ресурсом http://www.radikal.ru/

vadim_SC
10.07.2012, 15:51
Электронную почту еще не отменяли, или Вам ЦРУ сервера отключило? :)

agony
10.07.2012, 16:59
веселая страна...

в нашей консультационной налоговой всем дают разные ответы касательно перехода ювелиров на 3юю группу на 3ий квартал

кому говорят. пишите заявление переведем.
другим говорят, ни в коем случае, только с 4го квартала.
третьим, вот Вам адрес и номер бесплатной линии ГНИ, узнавайте у них, а ответ потом нам принесите

ну что ж. написала "дежурному по стране". будем ждать что мне ответит

vadim_SC
10.07.2012, 17:10
Ответят в духе обобщающей налоговой консультации. Удивлюсь, если будет не так.

Seagull
10.07.2012, 17:54
и снова в консультации ни слова о 1-2 группе бытуслугах

Вот ответ Дежурного по стране
http://buhgalter.com.ua/dpa/theme.php?ID=293893



09.07.2012
13:06:43
Добрый день, Предприниматель имеет бессрочное Свидетельство плательщика единого налога, 2-я группа, вид деятельности, согласно статьи Налогового кодекса 291.7. п 28. оказание бытовых услуг “ изготовление ювелирных изделий по индивидуальным заказам” КВЭД 2010 - 32.12 Вопрос: может ли предприниматель продолжать свою деятельность c этим видом деятельности во 2-й группе после 1 июля 2012 ( даты вступления в действие Закона N 4834-VI от 24 мая 2012 года “О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно усовершенствования некоторых налоговых норм”

Державна податкова служба у Автономній Республіці Крим

09.07.2012
16:41:01 Добрый день, пунктом 291.7 ст.291 Налогового кодекса Украины от 02.12.2010 №2755-VI опрелен перечень бытовых услуг населению, которые предоставляются первой и второй группами плательщиков единого налога, в частности к таким услугам относятся услуги по ремонту ювелирных изделий, изготовление ювелирных изделий по индивидуальному заказу.

Что касается изменений, внесенных в НКУ Законом Украины N 4834-VI от 24 мая 2012 года “О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно усовершенствования некоторых налоговых норм”, то в соответствии с абз.4 пп.2 п.291.4 ст.291, в частности, не могут быть плательщиками единого налога на второй группе, СХД, осуществляющие деятельность по производству, поставке, продаже (реализации) ювелирных и бытовых изделий из драгоценных металлов, драгоценных камней, драгоценных камнейорганогенного образования и полудрагоценных камней. Такие физические лица предприниматели принадлежат исклюсительно к третьей группе плательщиков единого налога

На основании вышеизложенного, если Вы оказываете только бытовые услуги, указаные в п.291.7 ст.291 НКУ, то можно продолжать работать на 2-й группе плательщиков единого налога.

С чем я всех производителей-"малышей" и поздравляю! :)

К вечеру должен быть ответ о документальном оформлении услуг по изготовлению по индзаказу между ФЛП (2-я группа) и СПД-единщиками.

Роман
10.07.2012, 18:03
З налогової консультації ; також зазначаємо, що до набрання чинності законом №4834- vi абзацом четвертим п.п. 291.5.1 п. 291.5 ст. 291 глави 1 розділу х1у кодексу (у редакції закону №4014) було визначено, що фізичні особи - підприємці -платники єдиного податку, які здійснюють видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення, не можуть бути платниками єдиного податку.
Якщо задати питання згідно їх розясненя.Чи можуть фізичні особи - підприємці , які здійснюють видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення, бути платниками єдиного податку на 3гр після набрання чинності закону№4834ту: Яка буде відповідь?

Це в законі : "Для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, ставка єдиного податку встановлюється у розмірі, визначеному абзацом третім цього пункту"; А про видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння нічого не має Це свіжий аргумент для суду. Як нам ласти путають .

Inna
10.07.2012, 18:44
Получила сегодня св-во на 2 гр.52.12,хотела добавить 52.48(как рекомендовали в консультации 12.06)-ФИГУШКИ!Если ВЭД предусматривает переход в другую группу-только с 1.10!Можно договориться "через завсклад,через товаровед"и получить 3-ю УЖЕ!Посчитала ,если на один квартал оформить нового ЧП-дешевле ровно вполовину.Все поняли мой"эзопов"язык?

Олена Маслова
10.07.2012, 18:55
Получила сегодня св-во на 2 гр.52.12,хотела добавить 52.48(как рекомендовали в консультации 12.06)-ФИГУШКИ!Если ВЭД предусматривает переход в другую группу-только с 1.10!Можно договориться "через завсклад,через товаровед"и получить 3-ю УЖЕ!Посчитала ,если на один квартал оформить нового ЧП-дешевле ровно вполовину.Все поняли мой"эзопов"язык?

Поняли-поняли... Вы могли даже просто подмигнуть. ;)

"І коли вже на них лиха година посяде!...", не сдержалась, цитата из классика. :)

Урвать хоть на чём-то, урвать побыстрее, а дальше - хоть трава не расти...

Inna
10.07.2012, 19:04
Беседа очень напоминала диалог Остапа Ибрагимовича и завхоза 2-го дома Старсобеса Александра Яковлевича.:)

калиля
10.07.2012, 19:15
Получила сегодня св-во на 2 гр.52.12,хотела добавить 52.48(как рекомендовали в консультации 12.06)-ФИГУШКИ!Если ВЭД предусматривает переход в другую группу-только с 1.10!Можно договориться "через завсклад,через товаровед"и получить 3-ю УЖЕ!Посчитала ,если на один квартал оформить нового ЧП-дешевле ровно вполовину.Все поняли мой"эзопов"язык?

У нас "УЖЕ" очень дорого!!!И главное выдают не бессрочные,т.е. могут с 2013 что-то придумать(или это только Винница-такая "счастливая"?

Олена Маслова
10.07.2012, 19:21
У нас "УЖЕ" очень дорого!!!И главное выдают не бессрочные,т.е. могут с 2013 что-то придумать(или это только Винница-такая "счастливая"?

Как не "бессрочные"?! А какие? Есть сроки на бланке? Это ведь нарушение НКУ!

калиля
10.07.2012, 19:50
Мы не сделали,потому что 3 квартал не стоит так дорого,а у знакомых на старых бланках выдали и написано 2012г.,а о новых речи не идет(может новые только с 4 квартала ?)осталось подождать 3 мес. Но нас больше интересуетчто делать с первым полугодием?Беззаконие полное!1-ый квартал успели по электронки отправить,а 2-й пойдем " пытать счастье" через канцелярию,т.к.электронка не работает.А налоговая раз в неделю звонят и рассказывают,что вы на ОС .Суды в пользу налоговой(причем у всех в Виннице),касацию подали и теперь ждемс.Иеще если писать заяву на единый еще раз,то значит мы признаем ,что были на ОС(т.к. мы производители ,так и так мы просили 4гр.)

Inna
10.07.2012, 21:36
после 1 кв-ла мой инспектор просил сдать декларацию по ОС,а сегодня сказал:"Что,ты,какая декларация,ты же заявление на ОС не подавала,ничего не нужно сдавать."Короче,я полугодие валяла дурака,считая себя на ЕН(как велел Союз и "мы перемоглы"),а налоговая думала,что я на ОС.Все счастливы!

Прегон
10.07.2012, 21:37
Присоединись к торжеству радости от НЕДОмаразма власти

Прегон
10.07.2012, 21:39
http://www.onlinedisk.ru/file/908644/
Копия Узагальнюючей в отличном качестве

Роман
10.07.2012, 22:01
Присоединись к торжеству радости от НЕДОмаразма власти Думаю що цими словами визнали наше право находитись всі 3 кв на ЕН:у разі необхідності зміни групи фізичним особам - підприємцям, які перебувають на спрощеній системі оподаткування (зокрема, діяльність яких пов'язана із здійсненням виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння), відповідно до п.п. 298.1.5 п. 298.1 ст. 298 кодексу (у редакції закону №4834- vi) з 01 липня 2012 року надано право самостійно подати заяву до органу державної податкової служби не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу.

Seagull
10.07.2012, 22:37
К вечеру должен быть ответ о документальном оформлении услуг по изготовлению по индзаказу между ФЛП (2-я группа) и СПД-единщиками.

Вот он
http://buhgalter.com.ua/dpa/theme.php?ID=293897



10.07.2012
14:51:35
Добрий день. Підприємець на єдиному податку на 2-й групі, надає побутові послуги з виготовлення ювелірних виробів не тільки населенню, але й платникам єдиного податку (п 2 ст.291.4; п.28 ст. 291.7 ПКУ)
Питання:
1) Який вид договору потрібно укласти з замовником-платником єдиного податку (договір поставки або договір на надання послуг)?
2) Яким первинним документом (квитанцією ПО-Ю1, видаткової накладної або актом виконаних послуг) повинен бути підтверджений факт реалізації виготовленого ювелірного виробу замовнику-платнику єдиного податку?

Державна податкова служба у Вінніцькій області
10.07.2012
20:16:25 Доброго дня! Дякуємо за запитання!
Відповідно до ст.291.4 Податкового кодексу України, другу групу платників єдиного податку обирають фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню.

Тобто, оскільки на другий групі можуть перебувати фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у договорах на виконання замовлення слід зазначати відповідні види послуг.

Факт надання послуг підтверджується актом виконаних послуг.

Звертаємо увагу, що відповідно змін до Податкового кодексу України, внесених Законом України №4834 від 24.05.2012р., надано право обирати спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння (такі суб’єкти господарювання відносяться виключно до третьої групи платників єдиного податку, для таких платників ставка єдиного податку встановлюється у розмірі 5%) (зміни до п. 291.5, 293.3)

Мои выводы:
с января 2012 года ФЛП-производители , получившие свидетельства ЕН на 2-ю группу, в случае сотрудничества с СПД-единщиками должны оформлять хозяйственные отношения только договорами на оказание услуг по изготовлению ювелирных изделий (как из своего материала, так и из материала заказчика) и каждую партию изготовленных изделий сопровождать актами выполненных (оказанных)услуг.

Правильно оформленные документы, с акцентом в них на слове "услуга", предоставляют производителям и после 1 июля возможность работы во 2-й группе в правовом поле .

Получается, что налоговики, разделяют понятия "производство" и "услуга", а не "производство" и "изготовление" (о чем я тут недавно "билась" с agony :) ).

agony
11.07.2012, 07:42
Получается, что налоговики, разделяют понятия "производство" и "услуга", а не "производство" и "изготовление" (о чем я тут недавно "билась" с agony :) ).

мы просто с Вами смотрели в одну сторону, а они немного в неожиданную для нас, но даже намного удобную, чем та, в которую смотрели мы

agony
11.07.2012, 07:59
Тобто, оскільки на другий групі можуть перебувати фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у договорах на виконання замовлення слід зазначати відповідні види послуг.

Факт надання послуг підтверджується актом виконаних послуг.


хм... а это можно считать официальный "пака-пака" ПО-Ю1? :confused:
или это про клиентов-единщиков? просто реально писать эти ПО-Ю1 геморрно

Прегон
11.07.2012, 09:34
Думаю що цими словами визнали наше право находитись всі 3 кв на ЕН:у разі необхідності зміни групи фізичним особам - підприємцям, які перебувають на спрощеній системі оподаткування (зокрема, діяльність яких пов'язана із здійсненням виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння), відповідно до п.п. 298.1.5 п. 298.1 ст. 298 кодексу (у редакції закону №4834- vi) з 01 липня 2012 року надано право самостійно подати заяву до органу державної податкової служби не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу.
Нет, Роман! Там прямое указание
тобто, суб'єкт господарювання - фізична особа, платник єдиного податку, який бажає здійснювати діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та наиівдорогоцінного каміння на спрощеній системі оподаткування, після 01 липня 2012 року, але не пізніше ніж за 15 днів до початку наступного кварталу може подати відповідну заяву та обрати 3 групу із ставкою 5 відсотків з 01 жовтня 2012року

Роман
11.07.2012, 10:55
Нет, Роман! Там прямое указание
тобто, суб'єкт господарювання - фізична особа, платник єдиного податку, який бажає здійснювати діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та наиівдорогоцінного каміння напрощеній си сстемі оподаткування, після 01 липня 2012 року, але не пізніше ніж за 15 днів до початку наступного кварталу може подати відповідну заяву та обрати 3 групу із ставкою 5 відсотків з 01 жовтня 2012року АЛе напрощеній системі оподаткування, фізична особа, платник єдиного податку. Мається на увазі що ми на даний час на ЕН з 01.01.2012

agony
11.07.2012, 11:38
вчера писала письмо в "інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби" (как просила наша местная налоговая)

мой вопрос: "фоп на 2ой группе занимается производством и реализацией ювелирных изделий. согласно закону 4834-iv, который был подписан президентом 22.06.2012, опубликован 27.06.2012 и вступил в силу с 01.07.2012г, ювелиры имеют право на единый налог только на 3ей группе. как осуществить переход на 3юю группу, чтобы считаться на 3ей группе с 01.07.2012 г? или данный переход осуществляется автоматически, в связи со сжатыми сроками введения изменений в нку?"

ответ сегодня:

виходячи із суті отриманого листа, вважаємо, що ваше запитання стосуєтьсянаступного, а саме:


чи має право фоп - платник єп самостійно (добровільно) перейти на сплату єп,
встановленого для інших груп? (номер категорії -230, підкатегорії -230.01)


уніфікована відповідь з єдиної бази податкових знань:


відповідно до пп.298.1.5 п.298.1 ст.298 податкового кодексу україни від 2 грудня
2010 року № 2755-vi із змінами та доповненнями (далі – пку) за умови дотримання
платником єдиного податку вимог, встановлених пку для обраної ним групи, такий
платник може самостійно перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших
груп платників єдиного податку, шляхом подання заяви до органу державної податкової
служби не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу. при цьому
у платника єдиного податку третьої групи, який є платником податку на додану вартість,
анулюється свідоцтво платника податку на додану вартість у порядку, встановленому
пку.


якщо, виходячи з отриманої відповіді, у вас виникли додаткові запитання,
рекомендуємо зателефонувати до інформаційно-довідкового департаменту
державної податкової служби.


завжди раді допомогти.


інформаційно-довідковий департамент

державної податкової служби

маразм

bonik
11.07.2012, 12:08
Они тупо намекают : "Мы ВАС имели 2 квартала, поимеем еще и 3-ий".

Прегон
11.07.2012, 14:28
але напрощеній системі оподаткування, фізична особа, платник єдиного податку. мається на увазі що ми на даний час на ен з 01.01.2012

платник єдиного податку, який бажає ....... на спрощеній системі оподаткування, після 01 липня 2012 року, ............ обрати 3 групу із ставкою 5 відсотків з 01 жовтня 2012року
это я сократил воду. основное оставил.
то есть это именно для единщиков прописан вариант. точно такой и для ос. ничем не отличается. но , если вы имели ввиду , что это подтвержение априори дает право вам быть на ен с 01.01.12, то там же написано, что нет, такого не было и не будет.

також зазначаємо, що до набрання чинності законом №4834- vi абзацом четвертим п.п. 291.5.1 п. 291.5 ст. 291 глави 1 розділу хіу кодексу (у редакції закону №4014) було визначено, що фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення, не можуть бути платниками єдиного податку.

Роман
11.07.2012, 14:45
платник єдиного податку, який бажає ....... на спрощеній системі оподаткування, після 01 липня 2012 року, ............ обрати 3 групу із ставкою 5 відсотків з 01 жовтня 2012року
это я сократил воду. основное оставил.
то есть это именно для единщиков прописан вариант. точно такой и для ос. ничем не отличается. но , если вы имели ввиду , что это подтвержение априори дает право вам быть на ен с 01.01.12, то там же написано, что нет, такого не было и не будет.

також зазначаємо, що до набрання чинності законом №4834- vi абзацом четвертим п.п. 291.5.1 п. 291.5 ст. 291 глави 1 розділу хіу кодексу (у редакції закону №4014) було визначено, що фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення, не можуть бути платниками єдиного податку. А після набуття чинності хіба можна? що фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення. Де ПРОписано в Законі №4834- vi хто мені покаже?

tanysha179
11.07.2012, 15:21
у разі необхідності зміни групи фізичним особам - підприємцям, які перебувають на спрощеній системі оподаткування (зокрема, діяльність яких пов'язана із здійсненням виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння,дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння), відповідно до п.п. 298.1.5 п. 298.1 ст. 298 кодексу (у редакції закону №4834- vi) з 01 липня 2012 року надано право самостійно подати заяву до органу державної податкової служби не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу.
согласна с Романом. и на мой взгляд. имеется в виду, тем кто еще не перешел на 3-ю надано право самостійно подати заяву .Говорится о тех ФОП, которые уже есть на ЄП и продают юв. изд. тоесть до 1.07. мы можем быть на ЄП.

Прегон
11.07.2012, 15:35
А після набуття чинності хіба можна? що фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення. Де ПРОписано в Законі №4834- vi хто мені покаже?
також зазначаємо, що до набрання чинності законом №4834- vi абзацом четвертим п.п. 291.5.1 п. 291.5 ст. 291 глави 1 розділу хіу кодексу (у редакції закону №4014) було визначено, що фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення, не можуть бути платниками єдиного податку.
Ну это если опять про дифференцирование ДМ и ЮИ разговор заводить. НО!!! Тогда опять суды. Даже по деятельности постфактум. А результаты, как мы видим , теперь хуже у судов, чем в апреле были. Теперь Вам явно будет негативное решение. Налоговая будет вести доводы " от противного", а суды по-любому поведуться на ИХ доводы. Понимаю, сочувствую, но фактическое состояние дела таково. В этом случае в выигрыше, как ни странно, тот кто УЖЕ судился. Ну и тот( как я ) который "не проводил" деятельность по продаже.

у разі необхідності зміни групи фізичним особам - підприємцям, які перебувають на спрощеній системі оподаткування (зокрема, діяльність яких пов'язана із здійсненням виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння,дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння), відповідно до п.п. 298.1.5 п. 298.1 ст. 298 кодексу (у редакції закону №4834- vi) з 01 липня 2012 року надано право самостійно подати заяву до органу державної податкової служби не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу.
согласна с Романом. и на мой взгляд. имеется в виду, тем кто еще не перешел на 3-ю надано право самостійно подати заяву .Говорится о тех ФОП, которые уже есть на ЄП и продают юв. изд. тоесть до 1.07. мы можем быть на ЄП.

Нет, конечно!
Враховуючи норми Закону №4834-VI з 01 липня 2012 року суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, надається право обирати спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.
після 01 липня 2012 року, але не пізніше ніж за 15 днів до початку наступного кварталу може подати відповідну заяву та обрати 3 групу із ставкою 5 відсотків з 01 жовтня 2012року
Обратите внимание: РАЗРЕШИЛИ с 01 июля, но отсчет "за 15 днів до початку наступного кварталу" бижайший В СЕНТЯБРЕ!
И право ДАЕТСЯ! Следовательно ДО ЭТОГО НЕ ДАВАЛОСЬ!

http://chp.com.ua/spravochnik/dokumenty-po-nalogooblozheniju/item/17452-obobschayuschaya-nalogovaya-konsultatsiya-po-primeneniyu-uproschennoy-sistemyi-nalogooblozheniya-ucheta-i-otchetnosti-subektami-hozyaystvovaniya-fizicheskimi-litsami-osuschestvlyayuschimi-proizvodstvo-i-prodazhu-yuvelirnyih-izdeliy

Прегон
11.07.2012, 15:49
http://chp.com.ua/newspaper-news/item/17453-prodavat-yuvelirnyie-izdeliya-edinschikam-mozhno-tolko-s-1-oktyabrya-2012-goda

11.07.2012
Продавать ювелирные изделия единщикам можно только с 1 октября 2012 года

Газета "Частный предприниматель"
Приказом ГНС Украины от 06.07.2012 г. № 596 утверждена Обобщающая налоговая консультация по применению упрощенной системы налогообложения, учета и отчетности субъектами хозяйствования – физическими лицами, осуществляющими производство и продажу ювелирных изделий.
В ней говорится о том, что предприниматели, желающие осуществлять продажу ювелирных изделий на упрощенной системе налогообложения после 01.07.2012 г., могут это сделать с 1 октября 2012 года.

Вопрос. Физическое лицо – предприниматель находится на упрощенной системе налогообложения с января 2012 года на второй группе по виду деятельности, который отвечает требованиям ст. 291 НК. С какого периода налогоплательщик может изменить группу на упрощенной системе налогообложения в целях осуществления деятельности, связанной с производством, поставкой, продажей (реализацией) ювелирных и бытовых изделий из драгоценных металлов, драгоценных камней, драгоценных камней органогенного образования и полудрагоценных камней?

Ответ: Физическое лицо – предприниматель, плательщик единого налога, согласно пп. 298.1.5 ст. 298 НК с 1 июля 2012 года должен самостоятельно подать заявление в орган ГНС не позднее чем за 15 дней до начала следующего квартала и изменить группу на упрощенной системе налогообложения. При этом плательщики, желающие осуществлять деятельность по производству, поставке, продаже (реализации) ювелирных и бытовых изделий из драгоценных металлов, драгоценных камней, драгоценных камней органогенного образования и полудрагоценных камней, могут выбрать только третью группу плательщиков единого налога со ставкой единого налога в размере 5%.

То есть субъект хозяйствования – физическое лицо, плательщик единого налога, который желает осуществлять деятельность по производству, поставке, продаже (реализации) ювелирных и бытовых изделий из драгоценных металлов, драгоценных камней, драгоценных камней органогенного образования и полудрагоценных камней на упрощенной системе налогообложения, после 1 июля 2012 года, но не позднее чем за 15 дней до начала следующего квартала может подать заявление и выбрать 3 группу со ставкой 5% с 1 октября 2012 года.

Как мы предполагали и обсуждали на нашем семинаре, продавать ювелирные изделия на едином налоге можно будет только с 1 октября 2012 года.

ЭТО ПИШЕТ ЧП. КАК ВАМ ТАКАЯ ТОЧКА ЗРЕНИЯ? именно поэтому мы и торопились завести нового ФО-П и с нужным КВЭДом. Хрен их знает , какие выводы из ЭТИХ консультаций начнут выводить

vadim_SC
11.07.2012, 16:19
http://chp.com.ua/newspaper-news/item/17453-prodavat-yuvelirnyie-izdeliya-edinschikam-mozhno-tolko-s-1-oktyabrya-2012-goda


Как мы предполагали и обсуждали на нашем семинаре, продавать ювелирные изделия на едином налоге можно будет только с 1 октября 2012 года.

ЭТО ПИШЕТ ЧП. КАК ВАМ ТАКАЯ ТОЧКА ЗРЕНИЯ? именно поэтому мы и торопились завести нового ФО-П и с нужным КВЭДом. Хрен их знает , какие выводы из ЭТИХ консультаций начнут выводить

Бред полный. Никто не пишет, что эта беда коснулась только действующих ФОП на 2 гр ЕН и ниже и ЮЛ на 3 гр и ниже. Нигде не указывают, что ФОП находящимся на 3 гр и ЮЛ на 4, можно смело добавлять нужные КВЕДы и полный вперед с 01.06.12. Идиоты, не могу подобрать что-то поласковее.

Олена Маслова
11.07.2012, 16:42
Ну так в том-то и проблема! Вы точно подметили, Вадим, что все разъяснения не дают понимания, а добавляют недоумение. :)

Речь идёт исключительно о переходе со второй на третью.

bonik
11.07.2012, 17:05
Я думаю, что будучи с ювелирным квєдом на 2-й групе, если в 3-м квартале продавать, то уже на общую не загонят. За 15 дней до 4-го подать заявление. Если официально поймают, подать декларацию за 3-й квартал, что продавал. 15 процентов не вычтут (в связи с законом 4834).

vadim_SC
11.07.2012, 17:08
Ну так в том-то и проблема! Вы точно подметили, Вадим, что все разъяснения не дают понимания, а добавляют недоумение. :)

Речь идёт исключительно о переходе со второй на третью.
Может надо ГРАМОТНО сформулировать запрос "дежурному по стране"? Может ли ФОП находящийся на 3 гр ЕН, и занимающийся деятельностью (КВЕД не чисто ювелирный, можно взять 47.19), торговать (производить, изготавливать......) ювелирные изделия из ДМ и ДК с 1.06.12, при условии, что он сменит вид деятельности путем добавления КВЕД 47.77 в свидетельство ЕН. (Ессно при условии добавления этого КВЕДа в вид деятельности через местный отдел предпринимательства). Где-то так, поправьте. Или это не совсем актуально, потому что, мало кто умудрился заранее перейти на 3 гр ЕН с КВЕДом 47.19. и им подобным?

agony
11.07.2012, 17:14
думаю они Вам ответят в духе как мне

эти идиоты просто вынуждают уходить в тень. а хочется работать честно, да только им это не нужно. придурки

TASECHKA
11.07.2012, 17:23
Простите, не кидайте в меня тапками! Я о своем, наболевшем...
"Узагальнююча податкова консультація щодо застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктами господарювання - фізичними особами, які здійснюють виробництво та продаж ювелірних виробів"

..."також зазначаємо, що до набрання чинності законом №4834- vi абзацом четвертим п.п. 291.5.1 п. 291.5 ст. 291 глави 1 розділу хіу кодексу (у редакції закону №4014) було визначено, що фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення, не можуть бути платниками єдиного податку"...

Я вот про ЮРЛИЦ... Это что получается, меня (а также Лену, Agony) проигнорировали, про меня забыли, или признали мое право на ЕН?! Как это понимать?

agony
11.07.2012, 17:26
погодите. а мы что разрабатываем золотоносные копи? мы же вроде с изделиями работаем?

у меня от этой консультации голова кругом. я ее не понимаю. не понимаю к какому месту и как ее прикладывать... :confused:

Олена Маслова
11.07.2012, 17:32
Простите, не кидайте в меня тапками! Я о своем, наболевшем...
"Узагальнююча податкова консультація щодо застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктами господарювання - фізичними особами, які здійснюють виробництво та продаж ювелірних виробів"

..."також зазначаємо, що до набрання чинності законом №4834- vi абзацом четвертим п.п. 291.5.1 п. 291.5 ст. 291 глави 1 розділу хіу кодексу (у редакції закону №4014) було визначено, що фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення, не можуть бути платниками єдиного податку"...

Я вот про ЮРЛИЦ... Это что получается, меня (а также Лену, Agony) проигнорировали, про меня забыли, или признали мое право на ЕН?! Как это понимать?

Хорошо, давайте сформулируем запрос в эту дурацкую службу. Только как бы так вопрос задать, чтобы получить нужный ответ?

Роман
11.07.2012, 17:37
Я вам скажу одне де ви бачили на Україні хоть одне правельне трактування що держслужбовці дали пряму законну відповід? А з кого вони будуть гроші доїти.Я як оптиміст трактую подрозяснення як хочу бачити і підприємці ,а ПРЕГОН інше і він дивлячись на безчинність податкової розуміє як вони будуть це трактувати.Але видно що навіть після приняття закону дальше тупо мішають мухи з мясом.

agony
11.07.2012, 17:52
Хорошо, давайте сформулируем запрос в эту дурацкую службу. Только как бы так вопрос задать, чтобы получить нужный ответ?

а тут как не формулируй они отмажутся отпиской, типа "в своем вопросе Вы наверное имели в виду такое... и цитата с ЕБНЗ"

кого доить? с такими разъяснениями доить скоро будет некого, разве что пенсионеров с их халявной гречкой и тыщей.

черт, этот год как-то нужно пережить. сил уже нет. у меня уже и веры нет что 4ый квартал нам дадут работать. принятые поправки не внесли ни какой ясности, только все больше усугубили. хорошо тем у кого есть варианты открыть нового ФОПа. а как быть тем у кого-то этого нет?

не понятно за что боролись, зато понятно на что напоролись

кто этих 3,14да...в выбрал? если все кого не спросишь поголовно кричат "я эту власть не выбирал!!!" *выстрел в голову*

TASECHKA
11.07.2012, 17:56
Мой папа всегда говорил про лотереи: "В азартные игры с государством не играю". Напоминает нашу ситуацию. В игры с ГНС играть бесполезно, у них бонусов больше и полномочий...

agony
11.07.2012, 17:58
у них ЦУ: набить карманы властьимущих.. а песики хорошо дрессированы

Олена Маслова
11.07.2012, 17:58
Да! Всё верно. И не выбирал никто, и замучили всех уже постоянным улучшением жизни, и тоже уже не рассла***юсь по поводу даже 4 квартала... Но жить и работать дальше надо? Надо!

Поэтому сейчас давайте попробуем выдохнуть и придумать точный и выверенный текст запроса по юридическим лицам. Хуже - не будет, 100%.:)

TASECHKA
11.07.2012, 18:06
Только что отправила вот такой вопрос:
"Доброго дня!
Скажить, будь ласка, чи має право на застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності з 01.01.2012 року юридична особа, основним видом діяльності якої є надання послуг з виготовлення ювелірних виробів з дорогоінних металлів за індивідуальним замовленням?
Дякую за відповідь."

TASECHKA
11.07.2012, 18:12
И еще такой:
"Доброго дня!
Чи має право на застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності з 01.01.2012 р. юридична особа, яка займається виробництвом та реалізацією ювелірних виробів з дорогоцінних металів?
Дякую за відповідь!"

Будем ждать... Я так понимаю, что про выигранній суд и про выдачу св-ва по реш-ю суда туда писать бесполезно, поэтому вопрос сформулировала без всяких нюансов.

agony
12.07.2012, 10:35
мне интересен один момент. люди ходят на семинары СЮ и АЮ, но при этом не делятся что там говорят касательно "как перейти на 3юю группу чтобы на ней числиться с 3го квартала"
там что берут подписку о неразглашении? или данная информация уже потонула в потоке информации в голове как нереальная

Luchik
12.07.2012, 10:45
Тут уже писали, что на семинаре СЮ ВДВ говорил, что мы автоматом на третей группе. К тому же советовал написать заявление на перевод прямо сейчас. В НКУ сказано за 15 дней до начала квартала, но не оговорен начальный срок. Мы написали и уже получили отказ в переводе.

agony
12.07.2012, 10:50
а вы какой датой писали заявление?

Олена Маслова
12.07.2012, 10:53
Я думаю, что законных вариантов перехода на третью группу в третьем квартале не существует!