Цитата Повідомлення від Прегон Переглянути повідомлення
Я из племени коммерсантов/спекулянтов! И с учетом своего возраста, хочу сказать...
Мальчики и девочки, дяденьки и тётеньки! Не плачьте!!Так вот , мои дорогусенькие коллеги! Я лично могу понять Вас в нежелании работать по непрозрачным схемам использования Законов об РРО. Могу понять, что упали продажи. И что? Вы то о чем ноете? Извините за резкость , но ноете! О ЦЕНЕ АППАРАТА!
У нас говорят так: " Не можешь с,,ть - не мучай ж,,у"
Нельзя сидеть со жменькой что-то продавать и жить хорошо! Значит не в жилу, значит не способен. Не твое. Жменька должна увеличиваться. А если пять лет торговли, а на прилавке всё те же 80 см товара, то это мазохизм. Значит иди наемным к более удачливым или успешным. Примеров МАССА!!! Оля-Агони. Работает бухгалтером. УМНЕЙШИЙ спец. Может и она выйдет на самостоятельный бизнес, но пока у неё так. Лена А-ХА. Точно не плачется. Энергию на НАС трати массу, борется за справедливость ведения бизнеса, но точно не ноет. Татьяна из "Оникса". Бьется , рвёт всё зубами. Но не ноет. Тот же Игорь( не к ночи вспомнить бы). Пробовал многое. Критикует, ругается, но НЕ НОЕТ!!!
Много накипело сказать. Люблю свой бизнес. А сколько за эти семь тяжелых лет отдохнул(а) ТЫ?!
Не треба вибачень, Прегоне. Мабудь маєте достойний вік, шановний, бо звертаєтесь до мене на =ТИ=. Читаю Ваші думки з великим задоволенням. Я також не пам’ятаю що таке =відпочинок= багато років. Усе відкладаю на =потім=. Час збігає, а це =потім= чомусь не настає. Мабуть доля така у цього =потім=.
Жменька жменькою, але й багато вельми шанованих присутніх, неодноразово робили заяви про те, що вони не мають коштів на придбання ЕККА. Невже Ваша думка про нездатність і це Ваше = Не можешь с,,ть - не мучай ж,,у"= має відношення не тільки до мене, а й до них? Вони ж такі шановані! Чи вони брешуть, що у них коштів немає? Та невже мій висновок що =не маю коштів на придбання ЕККА=-є тезою яка сприймається як =пароль-відгук= був помилковим? Вельмишановний Прегоне,я також не можу допетрити словосполучення =зачінена група=. Що це таке! Це коли нікого не впускають, чи коли нікого не випускають? Або щоб туди потрапити треба в якусь прорізь чи щилину якусь копійчину всунути? Підскажіть де ця прорізь і скільки коштує перепустка. Коли взагалі нікого туди не впускати-тоді й сенсу немає робити =зачінену групу=. А роз’яснення = за копійчину=? Має сенс. Але що з іншими? Це ж мабуть там будуть базікати про можливі запобіжні заходи проти ЕККА. Мені туди конче потрібно, як і іншим.
Дякую, Прегоне, за попередню й наступну відповіді.